• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Drsná válka mezi USA a Ruskem: zoufalé USA skoupily všude remdesivir
Počet návštěv: 710

Drsná válka mezi USA a Ruskem: zoufalé USA skoupily všude remdesivir

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Má hrůzu Česká republika z tropické eboly, že mainstream vypouští panickou bublinu: Česko má v tuto chvíli zhruba čtyřicet dávek remdesiviru, léku, který může (údajně - nebylo potvrzeno) vyléčit i pacienty s nejtěžším stadiem nemoci covid-19. Hrozí prý přitom, že další dávky nebudou až do října, protože takřka celé zásoby na následující tři měsíce, což je asi půl milionu dávek, vykoupila vláda USA.  

Přitom se nejedná o nic jiného, než o sta miliard dolarů, o které okrádají americké farmaceutické firmy celý svět a snaží se vše stáhnout do USA, vytvořit monopol a vyšroubovat ceny na tisíce dolarů, byť výrobní cena je pár centů.

Šest dní léčby za 75 tisíc

Společnost Gilead Sciences pro USA pro další rozvinuté země stanovila cenu v přepočtu zhruba 75 tisíc korun (3200 dolarů) za léčbu trvající přibližně šest dní. A který ničí játra a asi i další orgány.

A ruský Avifavir?

Klinické zkoušky ukazují lepší výsledky, než rendesivir. Navíc není nitrožilní, ale v prášku. Násobně levnější. Divné: máme čekat, zda nám Brusel schválí testy ruského léku a zatím budeme cálovat obrovské peníze do USA, a necháme umírat lidi, nebo otestujeme ruský lék, zda skutečně odpovídá tomu, co deklaruje výrobce Avifaviru? Generální ředitel ruského fondu přímých investic Kirill Dmitriev řekl: „Vzhledem k rozhodnutí amerických orgánů o koupi téměř 100% vyrobeného remdesiviru v nadcházejících měsících a nedostatku účinných léků na světovém trhu je Rusko připraveno pomoci ostatním zemím v boji proti koronaviru a zahájit export Avifaviru.

Ale my jsme grandi, my se budeme draze nechat opět vydírat západem!

Těch šíleností je víc: musíme zaměstnávat Ukrajince a Poláky a právě v těchto místech jsou ohniska koronaviru, za které nás Slovinsko a nyní se připravují další státy trestá. Přitom ekonomové nazvali naši "nezaměstnanost" pseudozaměstnaností a tisíce lidí se válí na pracáku. Českých. A v tomto okamžiku sem tahat  agenturní Ukrajince díky podvodníkům z Polska, kdy už dávno se jednalo o prudké redukci těchto podvodných, přemnožených agentur?  Měli bychom je všechny okamžitě poslat domů a už i šéf odborů Středula začíná toto kritizovat. Gastarbeiteři nemohou být přínosem, když naši lidé dostávají v zaměstnání výpovědi.

Takže zde se rozbíhá opět pandemie, schválili jsme jediný lék - americký remdesivir, který je navíc škodlivý nejen na játra a podporujeme to vyloženě zločinem agenturních pracovníků, které řídí otrokáři Poláci a jako jejich otroci jsou k nám zavlečeni Ukrajinci. A díky tomu, že se jejich trasování nedá dohledat, navíc neumějí žádnou schválenou řeč včetně ruštiny a angličtiny, pandemie opět sílí.

A USA se smějí: stačí vyhlásit sankce a čeští politici se plazí po kolenou. Za blbost se prý vždy platí.

Aby bylo jasno i pro probruselské fanatiky v čele s BIS a Hamáčkem: nikdo z nás laiků neví, který z nich je lepší. Pokud je však na trhu možnost levného léku, který je údajně ještě lepší než remdesivir, je založen na již odzkoušené  bázi favipiraviru a my ho ani neotestujeme, tak je to na odstoupení ministra zdravotnictví, nebo na vystoupení z Evropské unie a odstoupení vlády, protože vláda se má starat o svůj lid jakýmkoliv způsobem, aby ho ochránila a nepodléhat tlaku cizích mocností!


Malé dovysvětlení: remdesivir měl být lék na ebolu a jaksi se nepovedl, byť do něho vložily USA miliardy dolarů. Tak se ho snaží prodat za každou cenu na jakoukoliv nemoc, hlavně aby USA netratily? Je to normální? A naše vláda poslušně mlčí? Ani slůvko zpochybnění? (Pokud to někde nezapadlo a my to nezaregistrovali)

 

zdroj: skrytapravda.cz

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.07.2020 19:42

Rozhodující je právě ta věta,neví se,který je lepší!Takže místo boje s nemocí se bude rozhodovat pouze podle politické orientace.No neber to za ty peníze!


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy