• Úterý, 04. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Dominik

             P.C.Roberts: Prchněte z New Yorku, dokud je čas. Bude to teď už jen horší.
Počet návštěv: 592

P.C.Roberts: Prchněte z New Yorku, dokud je čas. Bude to teď už jen horší.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Narodil jsem se v New Yorku a toto mé město nebylo nikdy vyděšenější a méně obyvatelné, než je dnes. Bojím se, že jsme se ocitli na okraji nové občanské války.  Mitchel Feierstein

Mitchell Feierstein je generálním ředitelem Fondu ledovcové ekologie a autorem knih Jak se svět dostal do téhle šlamastiky, Co se stane příště a Jak se můžete chránit.

Obyvatelé New Yorku, když se setmí, se bojí opustit svůj domov. Policisté se bojí v ulicích patrolovat a násilné činy a rabování jsou na denním pořádku, zatímco živnosti všeho druhu krachují. A našim hodnotám a kultuře byla vyhlášena válka.
Spoluzakladatelka hnutí Na životech černých záleží Patrisse Cullorsová prohlašuje: Naším cílem je dostat Trumpa z Bílého domu.
Tyranští fašisté z Antify se pokoušejí vymazat z našich hlav historii a historické osobnosti zrovna tak, jak  to činí Islamský stát (ISIS), či jak to činili nacisté. A hordy příslušníků Antify jsou vlastně bojovými oddíly Demokratické strany, které bychom mohli označit za demokratické milice. Proto též Demokratická strana odmítá odsoudit jak Antifu, tak násilí, jehož se její hrdlořezové dopouštějí.
Redaktorka deníku New York Times Nikole Hannah-Jonesová podpořila rabování a ničení majetku těmito slovy: Ničení majetku, který je možno nahradit, není násilím. A  kampaň starostky Seattlu Jenny Durkanové nazvaná „Léto lásky“ vedla k chladnokrevnému zavraždění 19 letého H.L.Andersona ml. Byl zavražděn 20. června v nejkriminálnější čtvrti města, kterou starostka Durkanová zbavila policejního dohledu. Tato starostka  později přiznala, že poté, co policie předmětnou čtvrť z důvodu své vlastní bezpečnosti opustila, vzrostla zde zločinnost o 525 procent.
O víkendu, zahrnujícího i Den nezávislosti (the Indepence Day), bylo v Chicagu postřeleno 80 lidí, z nichž 17 na následky zranění zemřelo. Mezi zavražděnými byly i děti, např. sedmiletá Natalia Wallace, kterou brutálně zabili na ulici, policii taktéž opuštěné. Nicméně na ochranu dětí v Chicagu starostka města Lightfoodová ani poté nic nepodnikla.
Americká mainstreamová média odmítají o těchto znepokojivých jevech referovat. Vybírají si co říct, a co ne, anebo rovnou lžou. Žádné médium např. nezveřejnilo zprávu o pěti dětech zavražděných v USA v rámci hnutí Na životech černých záleží během posledního víkendu, Proč ne?
Střelných zranění v New Yorku v červnu vzrostlo oproti předcházejícímu měsíci o 120 procent a vražd o 30 procent.


Vybral a přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.07.2020 19:43

Media všude si vybírají,o čem referovat a co zamlčet.Patrisse Cullorsová se veřejně přiznala,že to nemá s rasismem nic společného a je to válečný akt demokratů.Jsou si asi vědomi,že nevyhrají ani v příštích volbách.Usuzuji tak na základě informací,jak Trump ztrácí.Je to jen přání demokratů?Však také tato akce se provádí jen ve státech,kde jsou guvernéři demokraté.Aspoň se takové informace objevily.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

09.07.2020 18:57

No musí to tam vypadat moc hezky, když to za socialismu ukazovali, nikdo nevěřil.To je ten americký sen?Jak říkával V.Klaus st.-že USA je nejskvělejší země světa,!!!!!!?!!!!!?ta šílená zločinnost, strašné násilí, drogy, gangy. Nadávají na komunisty, na socialismus, ale tohle jsme neznali!Prahu jste mohli přejít v noci celou a došli jste,potažmo v celé zemi.kdysi jsem jezdil na trampy,spali jsme různě, venku,na lavičkách, nádražích, venku,a nikdy se nám nic nestalo,nikdo nás neokradl,nepodřízl ve spánku!!!!!, zkuste to dnes?já tedy ani omylem,na to ze je země prošpikovaná kamerami, ale a nic,na špiclování lidi možná. Tak tu ameriku pomalu doháníme.tak ať si to tam jdou ti,co tady ameriku vychvalují,vyzkoušet. Hezky večer.


 
Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Matteo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení. Hodila by se nějaká defraudace nebo zneužití veřejných prostředků, nebo tak něco, ale není kde brát. Proto po prozkoumání všech možností přišlo obvinění pro "nezákonné zbavení svobody lidí". Hrozí mu 15 let odnětí svobody.

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Na počátku léta vyvolala kratičký záblesk prchavého zájmu veřejnosti i medií Evropská zpráva o islamofobii za rok 2019. Záhy však zapadla, zasypána všudypřítomným Covidem a zásadními informacemi o tom, ve kterých turistických destinacích je nezbytná rouška… A to je možná trochu škoda. Pokusme se proto alespoň dodatečně o nápravu a pojďme se na tohle dílko podívat zblízka.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...