• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!
Počet návštěv: 380

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Zdá se však, že nějak zapomněli, že to byli právě bílí lidé, kteří učinili otroctví nelegitimní a donutili Afričany, muslimy a další, aby otroctví také zrušili.

List Catholic media před několika dny informoval, že dav protestantů proti rasismu v Kalifornii šel do popředí místní vlády, aby zničil sochu křesťanského svatého Junipera Serryho. Skupině místních mladých katolických křesťanů se podařilo sochu před vandaly ochránit. Důraz na odhodlání protestujících proti údajnému rasismu je v tomto případě záměrný, protože o charakteru Junipera Serryho není nic rasistického.

Naopak, jediná věc, která, jak se zdá, trápí tyto protestující, jsou jeho bílé španělské kořeny a proklamace křesťanství. Jsou tito údajní bojovníci proti rasismu více rasističtí vůči bílým, nebo jsou motivováni nenávistí vůči křesťanům?

Podle popisu události se rozzuřený dav  pokusil za pomocí násilí zaútočit na křesťany, kteří chránili sochu svatého muže svými vlastními těly. Díky včasnému zásahu policie nebyl nikdo zraněn.

Zatímco se situace vyvíjí, demonstrace proti údajnému rasismu se stále více proměňují ve veřejné demonstrace nenávisti vůči bílým, křesťanství a tradiční evropsko-americké civilizaci. Radikální levičáci a socialisté se stávají mluvčími těchto „anti-rasistů“, kteří ani neskrývají své pohrdání tradiční společností.

Například Shaun King, jeden ze zástupců hnutí Black Lives Matter, který je také známým levicovým spisovatelem, vyzval ke zničení soch Ježíše Krista, protože jsou údajně symbolem „bílé nadvlády“.

Dnešní vlna demonstrací proti rasismu s podtextem nenávisti vůči křesťanům a tradiční evropské civilizaci není pro křesťany nic nového. Poprvé, vůdci francouzské revoluce na konci 18. století hovořili tak nespoutaně a rozpoutali masovou vraždu křesťanů a zejména kněží.

Bylo to vícekrát, kdy byli křesťané perzekuováni údajně revoluční silou bojující za lepší svět, ať už to bylo během Pařížské komuny v roce 1871, během komunistické revoluce v Rusku na počátku 20. století, nebo během republikánské vlády ve 30. letech 20. století.

Pokud by tito údajní vůdci protirasistických demonstrací dostali dnes příležitost vládnout, mohli by být stejně brutální jako jejich levicoví předchůdci.

Ale buďme spravedliví, tito levicoví bojovníci za lepší svět se nezaměřovali jen na křesťany, ale stejně brutálně terorizovali muslimy a buddhisty v komunistickém Sovětském svazu. Podobně v komunistické Číně během kulturní revoluce.

Je však důležité si pamatovat jednu věc. V roce 1537 vydal papež Pavel III. Encykliku Sublimis Deus, ve které odsoudil otroctví a zakázal křesťanům ho praktikovat. Toto je nejznámější důkaz, že Evropa byla po staletí proti otroctví a rasismu před tím, než se objevila levice a hnutí Black Lives Matter.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.07.2020 20:09

Právě ty protibělošské demonstrace jsou hlavní náplní údajných protestů.A totéž chtějí určití lidé zavést i tady.Stačí zpitomělá mládež,která se chce zúčastnit a neví proč to vůbec dělá.Na tom pracují havlošvábi a neziskovky od převratu v roce 1989.Výsledky se začínají dostavovat.Tady je vidět,že je přístup Maďarů se zákazem neziskovek velice potřebný!


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy