• Středa, 12. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Klára

 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí
Počet návštěv: 699

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Na jedné straně za velkou louží probíhá černá revoluce, která shazuje sochy, vyhání policii a z bílých dělají staleté zlo, které chudáčkům černouškům dodnes ničí životy. Černí tam za tichého souhlasu médií i levičáckých Demokratů rabují, vypalují obchody i auta, s bezprecedentním násilím nahánějí bílé na ulicích a dokonce už zabili několik lidí. Ale to všechno je v pořádku díky třem kouzelným slovům: Black Lives Matter.

Tenhle černý humbuk nutící bílé si před černými klekat se rychle dostal i do západní a severní Evropy a také do Austrálie. V Kanadě už to prakticky za premiéra Trudeau bylo.

Já vím, že byste museli spadnout z jiné planety, abyste neměli tucha, co to způsobilo, já vám to ale stejně povím. Poldící zabili chlápka. Ti policisté jsou bílý, ten mrtvý byl černý. Tohle je celý příběh, který pro černé „demonstranty“ a jejich kámoše z Antify systematicky zapalující USA má nějakou váhu.

Ve skutečnosti čtyři bílí chlápci měli co dělat, když zatýkali zdrogovaného, násilnického černého obra a když už ho měli dole, tak ho radši zaklekli, aby se jim krapítek zklidnil. Už dříve seděl, naposledy za ozbrojené přepadení, kdy těhotné mířil pistolí na břicho. Přesto ho dnes média vykreslují jako „něžného obra“, aby ho mohli adorovat a dělat bordel kvůli jeho smrti.

A teď si představte, že jim do té multikulti balady někdo hodí vidle.

Ve Francii zemře nevinný autobusák, když právě dělá svou práci a odmítá vpustit do autobusu čtyři chlápky, co nemají ani roušku, ani jízdenku. Čtyři svině ho kvůli tomu ubijí až do mozkové smrti. Jeden ze zatčených je Afričan okolo třiceti, třebaže média mluví o dvacetiletých cápcích. S tím, že všichni čtyři jsou migranti.

Protože smrt Philippe Monguillota zvedla bouři nasranosti, prakticky v žádném médii nenajdete ani prd o tom, kdo připravil o život slušného pracujícího otce tří dětí. Ti nahoře u kormidla jsou podělaní strachy, že by se mohla zvednout vlna nenávisti vůči černým a vůči migrantům. Vlna nenávisti vůči bílým je pohodička, že.

Ani není nutné se nějak čvachtat v tom, že kdyby dotyční zmetci byli bílí rodilí Francouzi, jejich fotku byste měli i na tapetě na záchodě. Jejich jména by zostuzovali, ptali by se jejich rodin kohože to vychovali a sousedé by měli možnost prohlásit, jak to byli od malička rošťáci.

Tohle není novinařina. Tohle není nestranné informování veřejnosti. Tohle je svinské utajování pravdy.

Je doba, kdy je mnohem důležitější to, co lžimédia nezveřejní než to, co pustí do éteru.

autor: Jitka Moody

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.07.2020 20:04

Toto chtějí naši vítači a sluníčkáři zavést i tady.Jen to schovávají za diskriminaci a rasismus.V zájmu své korektnosti nechají zabíjet původní obyvatele Evropy línými a netahavými muslimy.Máme tady dost těch svých vlastních netahavých,které musí pracující živit díky připosranost našich "politiků".


 
Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Stephen Lendman: Masové rabování v Chicagu. Mé město v obležení

Včera, to je v pondělí ráno, jsem se probudil do hrozivé skutečnosti. Mail, zaslaný všem obyvatelům zdejšího obvodu mi sděloval, že během předcházející noci z neděle na pondělí, došlo na nejvýznamnější chicagské třídě, nazvané Velkolepá míle (Magnificent Mile), a patřící do našeho obvodu, k masovému rabování maloobchodních prodejen. 

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Pompeo, tys nám tady ale chyběl…

Přiletět do země jako představitel zatímní supervelmoci, která se hroutí před očima, tři měsíce předtím, kdy jeho nejvyšší šéf prezident USA má nakročeno k odchodu z Bílého domu, je v podstatě komické. A ještě je komičtější, že přijíždí s tím, aby podpořil fanatické protičínské sunity v podobě Vystrčilů, Fischerů apod. svým vystoupením v Čechy hluboce nenáviděným Senátu.

Poslední domácí zprávy