• Úterý, 04. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Dominik

Mike Whitney: Volte demokraty....a pak se dívejte, jak USA hoří
Počet návštěv: 471

Mike Whitney: Volte demokraty....a pak se dívejte, jak USA hoří

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Toto je nejnebezpečnější doba v historii člověka a vážnost tohoto spiknutí nelze podceňovat. Netýká se jakékoli hrozby konvenční války nebo nukleárního zdecimování. Je založeno na faktu, že tohle je psychologická válka vedená psychopaty proti všemu lidstvu a její cíle určuje malá skupina monster, která se dlouhodobou indokrinací zmocnila myšlení mas.

P.C Roberts : Která politická strana  podporovala protesty, nepokoje a rabování ve 400 městech celé Ameriky? Která strana podporovala strhávání historických památníků a soch v celé zemi? Zvolení předáci které strany mají za to, že vláda nemá právo chránit federální majetek před vandaly, vzbouřenci a násilníky v Portlandu? Která strana dovolila brutálnímu davu zmocnit se vlády nad centrem města Seattle a vyhlásit se zde svým vlastním nezávislým národem? Která strana se tvářila srozuměně, když se země propadala do „širokého otřesu a masových bouří, jaké si země od roku 1960 nepamatuje.“ (Michal Tracey). Guvernéři které strany nařidili uzavírání podniků, které strhlo ekonomiku do volného pádu, likvidujícího miliony živností a pracovních míst? Vůdcové které strany vedli tři roky trvající povstání proti prezidentu Spojených států s tím, že je ruským agentem? Která strana zahájila proces impeachmentu založenému na falešných prohlášeních, která nebyla ani seriózní ani ověřitelná? Která strana tvrdohlavě odmítala přijmout výsledek prezidentských voleb z roku 2016 a činila možné i nemožné, aby prohloubila politický antagonizmus a polarizaci země? Která strana pracovala se členy elitních médií a zravodajských služeb, aby Trumpovu prezidentskou kampaň infiltrovala svými důvěrnými informátory, elektronickým sledovacím systémem a dalšími pokoutními podvody, směřovanými k sabotáži voleb a narušení Trumpovy politické agendy? Která strana už nespočetněkrát prokázala, že neslouží zájmům lidí, ale kádrům elitních globalistů, v jejichž hledáčku je teď ústavní republika, a kteří plánují vymazat naši historii, naše ikony, naše tradice, naši kulturu, naši identitu a dokonce i naše nejupřímnější ideály, a to vše jen proto, aby ustavily Nový pořádek vedený technokraty, finančníky a plutokraty? Která strana není skutečnou politickou stranou, ale pátou kolonou, rozhodnutou svrhnout zvolenou vládu a rozdělit zemi do frakcí, bojujicích jedna proti druhé?

Demokratům se nedá věřit. Už se jim podařilo zrealizovat svoje tažení proti dělnickým odborům, svoji proválečnou zahraniční politiku a nyní zaměřují svou pozornost na zavedení své vlastní probiznisové imigrace, která bude ještě víc zhoršovat životní úroveň pracujících lidí.

Kdo takovouto politiku podporuje?

Určitě ne lidé kteří viděli, jak jejich pracovní příležitosti odplouvají do zámoří a jejich naděje do budoucna mizí spolu s tím, jak demokraté Clinton a Obama mění zemi na vyprázdněný koš servisních služeb, kterým dnes de facto USA jsou. Není právě tohle skutečným důvodem, pro který demokraté tak horlivě podporují „rasovou spravedlnost“ a hnutí „ Na životech černých záleží“? Nejde o způsob, jak zakrýt jejich pohrdání pracujícími lidmi většinově bílé Ameriky kteří demokraty kdysi volili, dokud je ovšem demokraté nevrhli pod kola autobusu a namísto jim začali posluhovat svým bohatým donátorům a manažérům Wall Streetu?

Samozřejmě že tomu tak je. Afričtí Američané nezískají ze své současné podpory demokratům poté co se 5. listopadu sečtou volební hlasy, ani penci. Hnutí Na životech černých záleží je zde jen proto, aby americkou společnost rozdělilo. A to ve prospěch Demokratické strany.

Demokraté spolupracují s mainstreamovými médií establishmentu a s jistými kruhy zpravodajských služeb na tom, aby ovlivnili transformační změny, kterými bude elitářská vize panství jedné strany v USA zrealizována. A žádná faleš a násilí nebudou shledány hanebnými, pokud pomohou konečnému cíli, jímž bude zrození represivního policejního státu, ovládaného žravými a neukojtelnými elitami a jejich po moci bažícícími komplici.

Z webu Information Clearing House vybral a přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.07.2020 19:52

Ti dnes tolik hýčkaní Afroameričané nezískají vůbec nic.Jsou jen využíváni pro souboj dvou politických partají.Víc jich v USA na federální úrovni nemají.Pokud ovšem slyším od jakéhokoliv občana USA slovo naše tradice či máme tradici,je mi do smíchu.Jejich jedinou tradicí je všechno zničit a vytvořit nové.A to praktikují i v Praze v historickém centru,ovšem za pomoci českých proamerických loutek.Tradice se nevytvoří za 200let existence státu.Zvláště,když ani nemají ani vlastní jazyk a používají v USA zparchantělou angličtinu.Jinak si mohou dělat v USA co je napadne.Je to jejich země,byť ukradená,a rozhodovat o ní mohou pouze oni.Na ostatních už záleží jen to,jak se nechají situací v USA ovlivnit.


 
Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Matteo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení. Hodila by se nějaká defraudace nebo zneužití veřejných prostředků, nebo tak něco, ale není kde brát. Proto po prozkoumání všech možností přišlo obvinění pro "nezákonné zbavení svobody lidí". Hrozí mu 15 let odnětí svobody.

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Na počátku léta vyvolala kratičký záblesk prchavého zájmu veřejnosti i medií Evropská zpráva o islamofobii za rok 2019. Záhy však zapadla, zasypána všudypřítomným Covidem a zásadními informacemi o tom, ve kterých turistických destinacích je nezbytná rouška… A to je možná trochu škoda. Pokusme se proto alespoň dodatečně o nápravu a pojďme se na tohle dílko podívat zblízka.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...