• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Rwanďan obohatil Francii a zapálil katedrálu v Nantes. Vítači jásají, v Bruselu je veselí...
Počet návštěv: 746

Rwanďan obohatil Francii a zapálil katedrálu v Nantes. Vítači jásají, v Bruselu je veselí...

- Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Je čas pozvat celou Afriku, naše kultura je zpátečnická, bengálské ohně schází, bývalí otroci si přivezenou kulturu ze své země zaslouží.

V sobotu byl uprchlík z Rwandy zatčen a prokurátor Pierre Sennès ho obvinil ze žhářství a požádal o uvalení vazby.

Proč ale taková krutost? Ten chlapec je nešťastný, nevěděl, že není doma, myslel, že zapalovat katedrály v Evropě má a nikdo mu neřekl, že to není hezké. Za to mohou Francouzi a Evropané, že to uprchlíkům nevysvětlili...

"Můj klient spolupracoval," uvedl advokát obviněného Quentin Chabert. "Hořce lituje faktů a hovořit o tom bylo pro něj osvobozením." Můj klient dnes lituje a je šokován rozsahem událostí, “říká advokát...

Podle prokurátora Pierra Sennèse Rwanďan přiznal zapálení katedrály na třech místech: u velkých varhan, u malých varhan a na elektrickém rozvodu...

Za podpory zvrácených lidí jako je Jourová se nám, skutečným Evropanům smějí do očí a nikdo vůdce v Bruselu nepotrestá? Tahle bruselská kasta je nedoknutelná a ještě nám vyhrožuje, že nesmíme uprchlíky omezovat, pokud nejsme rasisté?

Kam až to dojde a kdy ta zvrácenost skončí?

Francouzský ministr financí Bruno Le Maire prohlásil, že stát je připraven financovat opravu katedrály. A obohacovači si vyhlížejí další oběť.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.07.2020 20:07

Obohacení v první řadě.Vždyť jako bezvěrec bych měl jásat,že někdo dnes bojuje proti zlodějským církevním hodnostářům.Jenže mi ten jásot nějak hořkne v puse.To samé chystají čeští "politici" i pro nás.Nakonec se černoši množí nějak rychle i v Praze.A muslimové jakbysmet.Zatím jen prodávají kebab.Jen slouží jako spojky pro muslimské teroristy.Dnes je někteří lidé ještě brání!


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy