• Pondělí, 17. květen 2021
  • Svátek má Rukojmí Aneta

Rwanďan obohatil Francii a zapálil katedrálu v Nantes. Vítači jásají, v Bruselu je veselí...
Počet návštěv: 1097

Rwanďan obohatil Francii a zapálil katedrálu v Nantes. Vítači jásají, v Bruselu je veselí...

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Je čas pozvat celou Afriku, naše kultura je zpátečnická, bengálské ohně schází, bývalí otroci si přivezenou kulturu ze své země zaslouží.

V sobotu byl uprchlík z Rwandy zatčen a prokurátor Pierre Sennès ho obvinil ze žhářství a požádal o uvalení vazby.

Proč ale taková krutost? Ten chlapec je nešťastný, nevěděl, že není doma, myslel, že zapalovat katedrály v Evropě má a nikdo mu neřekl, že to není hezké. Za to mohou Francouzi a Evropané, že to uprchlíkům nevysvětlili...

"Můj klient spolupracoval," uvedl advokát obviněného Quentin Chabert. "Hořce lituje faktů a hovořit o tom bylo pro něj osvobozením." Můj klient dnes lituje a je šokován rozsahem událostí, “říká advokát...

Podle prokurátora Pierra Sennèse Rwanďan přiznal zapálení katedrály na třech místech: u velkých varhan, u malých varhan a na elektrickém rozvodu...

Za podpory zvrácených lidí jako je Jourová se nám, skutečným Evropanům smějí do očí a nikdo vůdce v Bruselu nepotrestá? Tahle bruselská kasta je nedoknutelná a ještě nám vyhrožuje, že nesmíme uprchlíky omezovat, pokud nejsme rasisté?

Kam až to dojde a kdy ta zvrácenost skončí?

Francouzský ministr financí Bruno Le Maire prohlásil, že stát je připraven financovat opravu katedrály. A obohacovači si vyhlížejí další oběť.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.07.2020 20:07

Obohacení v první řadě.Vždyť jako bezvěrec bych měl jásat,že někdo dnes bojuje proti zlodějským církevním hodnostářům.Jenže mi ten jásot nějak hořkne v puse.To samé chystají čeští "politici" i pro nás.Nakonec se černoši množí nějak rychle i v Praze.A muslimové jakbysmet.Zatím jen prodávají kebab.Jen slouží jako spojky pro muslimské teroristy.Dnes je někteří lidé ještě brání!


 
Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Hamáčkovo vyjádření v Právu je nevěrohodné a značně nadhodnocené.

Vicepremér, ministr vnitra a krátce (zcela účelově pro potřebu řešení kauzy Vrbětice a potřebou vyhoštění ruských diplomatů) bývalý ministr zahraničí Jan Hamáček, se v rozhovoru pro Právo (sobota 15.5.2021) naprosto nevěrohodně vyjádřil ke kauze Vrbětice, neboť v obsáhlém rozhovoru pro deník neřekl jediné slovo o důkazech, které by opravňovaly vládu obviňovat Ruskou federaci, resp. GRU z teroristické akce ve skladě munice ve Vrběticích. Jeho nadsazené, přehnané a hodně sebevědomé tvrzení, že akce Vrbětice byla „fenomenálním úspěchem vlády!“ je nejen směšné, ale také odsouzení hodné, protože toto vyjádření není hodno člověka, který zastává vysoké funkce, mj. silové ministerstvo vnitra. Je zcela nepochopitelné, proč v kauze Vrbětice, kontra agenti GRU připisuje takové zásluhy vládě, když vláda, kromě dramatického prohlášení v TV, žádnou zásluhu na vyřešení Vrbětic nemá! Tedy pokud nepočítáme bleskové a zcela nestandardní vyhoštění ruských diplomatů!

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

ČR je mistrem světa za cenu toho, že se Hamáčkovi údajně zhroutil svět.

 Proč jsme mistři světa?? Inu stát po boku Spojených států a tím v první řadě mezi nepřáteli Ruské federace chce skutečně mistrovství v daném oboru. Nelze pominout, že hlavními tahouny týmu byli Andrej Babiš s Janem Hamáčkem a velmi zdatně jim sekundovali na křídlech příslušníci ODS a Pirátů. Nicméně každý takovýto souboj má i své oběti anebo bude mít. To ukáže čas, či zase nějaký jiný mistr světa.

Putin má pravdu, ne Zeman…

Putin má pravdu, ne Zeman…

V poslední době jsme si na Vrběticích uvědomili, že v podstatě můžeme plácnout cokoliv, protože v mezinárodním styku v krajním případě nás jen blahosklonně berou na vědomí.

Poslední domácí zprávy

Triumf

Triumf

Na českou zahraniční politiku se snad konečně usmálo štěstí. Dnes už je více méně jisté, že se žádná z klíčových postav západní...