• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu
Počet návštěv: 1006

Martina Navrátilová čelí mediální kampani ze nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Známá tenistka Martina Navrátilová čelí mediální kampani kvůli tomu, že podepsala dopis, ve kterém více než 300 sportovkyň vyjádřilo nesouhlas se začleňováním transsexuálů do sportu. Ten následně atletky poslaly Radě guvernérů National College Athletic Association. Přitom tento požadavek je naprosto racionální, neboť muži, kteří se nechají přeměnit na „ženu“, porážejí své ženské soupeřky, protože fyzická kondice a větší síla jim zůstala. Podobně se před časem vyjádřila i spisovatelka Jane Rowlingová. Ta upozornila na muže, kteří se deklarují jako ženy, ale na dámských záchodech mohou znásilnit ženy.

Atletky v zaslaném dopise žádají o spravedlivé a rovné podmínky pro ženský sport. Nechtějí, aby trans ženy mohly soutěžit s běžnými sportovkyněmi. Iniciativa zveřejnila výzvu svém webu. “Pevně věříme, že každý by měl mít příležitost soutěžit, ale skutečná sportovní parita pro ženy vyžaduje ochranu ženských sportů pro biologické ženy,“ uvádí se v dopise.

K lidem, kteří mají problém s identitou, máme mít soucit. Nelze ale trans-gender či homosexualitu klást za vzor chování pro společnost a za něco, co má být obdivováno.

Jak poukázal ve svém článku pro Českou Pozici Pavel Matocha, ragbyoví rozhodčí v Británii pod podmínkou nezveřejnění svého jména upozornili novináře listu The Times, že v tamní ženské lize nastupují i vousaté a překvapivě svalnaté hráčky, ale vedení ragbyové asociace varovalo rozhodčí, aby nezpochybňovali ženskost hráček/hráčů ženského týmu. Někteří rozhodčí proto soutěž opouštějí. Považují totiž přítomnost takových lidí nejen za neférovou, ale i za velké riziko zranění soupeřky…

Matocha upozorňuje, že i v nekontaktních sportech, jako je atletika nebo tenis, je rozdíl výkonů mužů a žen, a dokonce již v dětských kategoriích kluků a dívek, natolik velký, že nemohou soutěžit v jedné kategorii, a proto jsou oddělené závody mužů a žen téměř ve všech sportovních disciplínách.

Cyklistka, bývalý muž, McKinnonová nedávno obhájila titul mistryně světa v dráhové cyklistice, když své soupeřky, které se narodily jako dívky, výrazně předjíždí. Nikdo se s ní/m nemůže měřit a její/jeho soupeřky i fanoušci se domáhají změny pravidel, aby transgenderové cyklistky nesměly závodit s normálními ženami.

Šílená neomarxistická genderová ideologie tvrdí, že pohlaví je sociální konstrukt (a je libovolně volitelné a měnitelné), nikoli biologická danost. Sociální inženýři pak chtějí, aby si chlapci hráli s panenkami, nosili šatičky a v dospělém věku, aby kojili či rodili děti. To je proti přírodě i proti zdravému rozumu. Nemyslíte? A nyní někteří genderisté dokonce tvrdí, že existuje 100 pohlavních identit… A proč ne rovnou 1000? A proč ne 10 000?

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

09.08.2020 06:46

Ale no tak Martino ! Práva deviantů, (pro pablby, deviace - odchylka od normy) je přeci třeba chránit, ať to stojí co to stojí. Celý život za to bojujete a na stará kolena byste chtěla bránit fousatým děvčatům si zasportovat. To nás Martino ještě čekají jiné pecky. Jistě víte, že se mezi námi pohybují, také neléčení jedinci, kteří rozumí řeči zvířat. Můžeme tedy čekat, až si nějaký delfín s překladatelem vzpomene, že s cítí být mužem a chce si zazávodit ve čtvrté dráze volným stylem. Na bednu pro medaili ho přinesou na nosítkách a překladatel nám zdělí, jak delfín děkuje rodině, že ho naučila plavat. Ještě před tím, se ovšem dožijeme ochrany jiné minority a budeme muset chránit i ty co si chtějí sexuálně zašpásovat s dětmi. Přeci, Martino, oni za tu ohavnost také nemůžou. Narodili se tak. Prostě, Martino, ještě nám bude mockrát na blití.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.08.2020 20:10

Navrátilovou nemám rád,ale v tomto případě stojím za ní!Žena je slabší fyzické konstrukce,než muž a to je dáno přírodou,ne genderovým šílenstvím.Stačí jen porovnat muskulaturu žen a mužožen(ženomužů) a výsledek je jasný.Žena od přírody nemá v tomto případě šanci.Když chtějí také sportovat,lze přece zavést soutěže pouze pro genderblby.A nebude docházet k žádným výstřelkům.Prostě budou závody pro muže,závody pro ženy a závody pro genderprostituty.Všichni budou spokojeni.V opačném případě by ženám zbývaly jen dvě možnosti.Buď přijmout genderblbce a nebo s nimi nezávodit.Rozhodnutí ale záleží na ženách samotných!


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy