• Sobota, 19. září 2020
  • Svátek má Rukojmí Zita

Je šílené, že si někdo myslí, že je trestné bránit vlast před hordami vetřelců
Počet návštěv: 580

Je šílené, že si někdo myslí, že je trestné bránit vlast před hordami vetřelců

Radek Rozvoral Článek od Radek Rozvoral

Je šílené, že Matteo Salvini bude trestně stíhán pouze za to, že bránil svou vlast ve funkci italského ministra vnitra před invazí ilegálních imigrantů z afrického kontinentu.  

Italští senátoři minulý týden zbavili šéfa protiimigrační strany Liga, senátora Mattea Salviniho, imunity, a to poměrem hlasů 149 ku 141. Letos 12. února italští senátoři rozhodli stejně v obdobné kauze, která se týká případu z loňského července. Salvini tehdy jako ministr vnitra nedovolil okamžité vylodění 130 migrantů. Ten nyní bude trestně stíhán pouze za to, že bránil svou vlast ve funkci ministra vnitra před invazí ilegálních imigrantů z afrického kontinentu. Hrozí mu až 15 let odnětí svobody a pobytu v žaláři. Tak to je skutečně neuvěřitelné.

Probruselští sluníčkáři chtějí stíhat Mattea za to, že plnil svou vlasteneckou povinnost. Pokud novodobí neomarxisté nemohou Salviniho porazit v regulérních volbách, tak ho vsadí do vězení. To jsou představy současné italské probruselské „demokracie“. Nad nepřizpůsobivými imigranty z naprosto odlišných kultur drží úřady ochrannou ruku a ti mohou znásilňovat, krást, rabovat nebo i dokonce vraždit.

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó k tomu napsal, že italský senátor a bývalý ministr vnitra Matteo Salvini si zaslouží „vděk a ocenění“ za to, jak bránil Evropu a svou zemi před nelegální migrací. Toho se u nás od ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) či ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) ale nedočkáme, protože Petříček podporuje přijímání „sirotků“ a Hamáček bojuje proti takzvané „předsudečné nenávisti“, což je pojem, který má kriminalizovat odpůrce imigrace.

Pro SPD je nepřijatelné, aby důsledná ochrana státních hranic a nedostatečně rychlé přijetí ilegálních imigrantů bez jakýchkoliv dokladů totožnosti bylo kvalifikováno jako trestný čin. Vítejte v Absurdistánu – globalizované a neomarxistické EU. Hnutí SPD jako jediná politická síla v naší zemi zastoupená ve sněmovně požaduje vypsání referenda o vystoupení z EU, protože je čím dál více jasné, že vystoupení z EU není dětinské, ale nutné!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.08.2020 20:02

Není třeba ironizovat,ale něco přinést.Stejným způsobem se pokoušeli "naši senátoři" odvolat z funkce prezidenta Zemana,jenom se jim to nepodařilo.Jinak se Hamáček dopouští trestného činu zneužití funkce,kdy podporuje nezákonné sledování osob jinými osobami bez rozhodnutí soudu a ještě k tomu osobami civilními,které se tím také dopouštějí trestného činu nezákonného sledování,myslím,že po anglicku staltingu.Bez jakékoliv reakce ze strany ministra vnitra a jeho podřízených.Naopak ještě tuto nezákonnost podporuje a využívá ke stíhání sledovaných osob.Pokud je mi známo,tak ústava nebyla změněna a ani z ní nebyla vypuštěna Listina základních práv a svobod.A to porušuje např.Hlídací pes i ministr vnitra Hamáček,který by měl dbát na dodržování ústavy.Nebo může parlament ústavu rovnou zrušit a nechat prodejného socana jednat podle vlastního uvážení.Potom není co řešit!


 

12.08.2020 11:19

Pane Rzvorale, proč bychom neprofitovali na afrických právnících, doktorech, snad i spisovatel s filosofem doplaval. Jen mi není jasné, jak ty černoušky u nás, s naším existenčním minimem, udržíme. Přivážem je třeba u Jičína ke stromu ? Nebo, že by němci už zase vymysleli nějakou směrnici o koncentrácích ? Je zábavné, jak troubovitější Heiko, kouzlem nechtěného, vykřikuje "uvnitř Evropské unie nelze využívat pouze práv, ale je nutné i plnit povinnosti"! Tedy právo černouška bude, dle rady, běhat a bydlet kde se mu zlíbí, protože podle Hejkala jsou "i jiné věci, jiné základní hodnoty, ke kterým jsme se všichni členstvím v Evropské unii zavázali." :) Nebylo by tedy od věci, aby těch jiných hodnot využili migranti. Ale ještě bych poradil našim přemnoženým právníkům, aby pomohli k pohybu za lepším našim drahým cikánům. Případně několika milionům cikánských dříčů z Rumunska a Slovenska. Heiko bude při plnění hodnot i povinností ke kterým se Německo zavázalo, určitě nadšen.
Jinak nás ještě čeká, po dvaceti letech války za tu demokracii v Afganistánu, navezení Afghánců co kolaborovali s NATO, protože ti naši afghánští demokrati by tam nepřežili ani den. A bude to sousto, kazdý pět, šest manželek, několik šestiletých děvčat na vdávání, prostě bude to ještě psina. To jsme to panečku vyhráli !


 
Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a současnému boji s koronavirem,

          Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Když já vám kecám, jak někteří rádi říkají, tak zde máte vyjádření ke Covidu od dvou špičkových lékařů a ne nějakých upocených úředníků od stolu.

Elitní lékaři Pavel Pafko (80) a Jan Pirk (72). 


"Proč někdo například neřekne, že jsme otestovali pozitivně 1100 lidí, z nichž jen dva, tři nebo pět museli vyhledat nemocniční ošetření? Proč někdo neřekne, že u většiny lidí je to úplně bezpříznakové? Je to přesně tak, jak jsem říkal," konstatuje profesor Jan Pirk, přednosta kardiocentra IKEMu. "O opatřeních rozhodují doktoři, kteří „v životě neviděli pacienta. To jsou lékaři z laboratoří, lékaři z výzkumů, lékaři z hygienických stanic."

CO2 – démon nebo spasitel?

CO2 – démon nebo spasitel?

O kysličníku uhličitém toho bylo napsáno tolik, že to nikdo nespočítá. Svým způsobem se stal fenoménem a ikonou naší doby. Nebylo tomu tak ale vždy. CO2 se stal jedním z témat, kterým nás korporátně-oligarchický světový systém začal krmit v rámci odvádění pozornosti od reálného stavu světa, někdy na počátku 90. let minulého století. Předtím to byla lidská práva, dnes je to LGBT, povinné očkování proti koronaviru a řada dalších témat. CO2 však zůstává – New Green Deal je toho důkazem. Plně to zapadá do konceptu politizace jakéhokoliv tématu – vědy nevyjímaje – pokud se to světovým elitám hodí jako prostředek pro dosažení jejich cílů.

 

Poslední domácí zprávy

Karel Čapek o chřipce

Karel Čapek o chřipce

Článek Karla Čapka o chřipce, která je všude kolem nás, vyšel v Lidových novinách 29. ledna 1931. Vzhledem k jeho univerzální platnosti a...