• Středa, 27. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Ingrid

Bill Gates varoval lidstvo před rizikem nové pandemie
Počet návštěv: 1086

Bill Gates varoval lidstvo před rizikem nové pandemie

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Zakladatel společnosti Microsoft a miliardář Bill Gates předpověděl lidstvu novou pandemii.

Miliardář nahrál podcast, ve kterém diskutoval o pandemii koronavirů a změnách, které přinesl COVID-19, s herečkou Rashidou Jonesovou a hlavním americkým specialistou na infekční choroby Anthony Faucim.

Během rozhovoru se ho Jonesová zeptala, zda nová pandemie nevyhnutelně zasáhne lidstvo. „Ano. A budeme mít štěstí, pokud se to stane za dvacet let,“ řekl Gates.

Poznamenal také, že existuje scénář, ve kterém k tomu může dojít mnohem dříve - za tři roky. Jak však zdůraznil zakladatel společnosti Microsoft, příště bude lidstvo více „připraveno“ na pandemii.

Podle něj se do této doby objeví dobře vyvinuté algoritmy, podle nichž bude zavedena karanténa, a zdokonalí se systémy pro testování potenciálních nosičů infekce. „Podruhé nebudeme tak hloupí," uzavřel.

Gates nedávno v The Daily Show varoval, že se v zimě může situace s koronavirem komplikovat. Podle jeho názoru v chladném období lidé tráví více času uvnitř, unavují se preventivními opatřeními a virus se může aktivněji množit. Miliardář spojuje oslabení infekce se zvýšením výroby vakcín - poté, jak poznamenal Gates, lidstvo uvidí „světlo na konci tunelu“.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

25.11.2020 19:43

Bill Gates?Ten je v podezření,že je autorem plánu na rozšíření koronaviru.Po druhé mu asi nikdo nespolkne netopýra z Číny.Právě on potřebuje karantény pro lidi,aby mu to vyneslo víc dolárků.Sám má málo.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

25.11.2020 18:19

Škoda, že nám ten lidumil neprozradil z jakého nedovařeného zvířete to bude. Každopádně si ten skrček z toho nedovařeného netopýra udělal náramnej kšeft.


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...