• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

  P.C.Roberts: Důkaz je v tom všem: americké volby byly ukradeny.
Počet návštěv: 951

P.C.Roberts: Důkaz je v tom všem: americké volby byly ukradeny.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Pro ty z vás, kteří shledáváte příliš obtížným prodírat se technickými záležitostmi kolem krádeže voleb, uvádím jen nejstručnější souhrn toho, jak se tato krádež uskutečňovala. Volební podvod byl zorganizován ve všech státech. Účelem nebylo pokoušet se ukrást červené (Trumpovy) státy, ale učinit zde volební výsledek těsnější, než se všeobecně očekávalo. A to proto, aby se tak vyrobil fíkový list pro zahalení rozsáhlejšího podvodu v kritických tzv. swingových, to je nejistých státech.

Volební stroje byly naprogramovány tak, aby náchylněji a štědřeji přidělovaly hlasy Bidenovi, než Trumpovi. Výsledkem toho bylo, že se Trumpovo jasné volební vítězství v červených státech osekalo jen na výhru těsnou, zatímco rozsáhlejší úder v Bidenův prospěch se vedl ve státech swingových. A to tak, že se zde naprogramování vyššího přídělu voleb Bidenovi, než odpovídalo skutečnosti, ještě zvýšilo. Jako záloha se pak velké množství podvodných hlasovacích lístků jakoby zasílaných poštou, shromáždilo v Demokraty kontrolovaných hlavních městech swingových států, a tedy v Milwaukee, Detroidu a Philadelfii. A dokonce též v hlavním městě státu Georgia - Atlantě, třebaže Georgia patří mezi státy červené.

Důvodem, pro který byly volby v těchto shora uvedených městech uprostřed noci zastaveny, bylo přepravit tyto falešné poštovní hlasovací lístky do volebních sčítacích center, a tak dosavadní Trumpovo volební vedení ve všech těchto městech zvrátit. To byl ten kritický čas, v němž bylo hlídačům hlasování sděleno, že se mají odebrat domů, a je to též ten čas, v němž jak demokratičtí, tak i republikánští hlídači hlasování zaznamenali nespočetné množství podvodů nejrůznějšího druhu .Existují prokázaní voliči, kteří volili ze svých hrobů, kteří nebyli zaregistrováni, kteří nebyli Američany, či kteří volili volebními lístky z minulých voleb. Počítaly se i volební lístky, které nebyly vloženy do obálek atd. A je spousta míst, v nichž počet voličů hlasujících převýšil počet voličů registrovaných.

Ale odvraťme se od technikálií a vraťme se ke zdravému rozumu. Všimněme si, že čtenářů Bidenova twitterového účtu je 20 milionů a čtenářů Trumpova twitterového účtu je 88,8 milionu. Že Bidenův facebookový účet sleduje 7,78 milionu lidí, ale účet Trumpův 34,72 milionu lidí.

Jak je tedy pravděpodobné, že kandidát se čtyř až pětinásobné vyšší podporou lidí, než jakou má jeho soupeř, prohraje volby?

Všimněme si, že Biden vystoupil s prohlášením ke Dni díkůvzdání a toto jeho veřejné vystoupení sledovalo 1 000 lidí. Kde je nadšení lidu pro nového prezidenta?

Všimněme si, jak bohatě navštěvovaná byla předvolební shromáždění Trumpova, a jak ubohá v tomto směru byla volební shromáždění Bidenova.

Všimněme si, že Biden, jasně neschopný během prezidentské kampaně elektrizovat posluchačstvo, získal v těchto volbách o 15 milionů víc hlasů, než Barrack Obama při své prezidenstké obhajobě v r. 2012.

Všimněme si, že Biden vyhrál, třebaže počet lidí pro něj hlasujících v demokratických primárkách, byl značně nižší, než počet lidí, hlasujících v republikánských primárkách pro Trumpa.

Všimněme si, že Biden vyhrál, třebaže Trump vylepšil svůj volební zisk o 10 milionů hlasů ve srovnání s volbami v r. 2016.

Všimněme si, že Biden vyhrál v Georgii a tedy v kompletně červeném státu, s červeným guvernérem a s červenou směmovnou i senátem. Ale jaksi se stalo, že červený stát volil modře.

Všimněme si, že Biden vyhrál třebaže Demokratů je po těchto volbách ve sněmovně reprezentantů méně, než jich bylo.

Všimněme si, že v Pensylvánii se ztratilo 47 paměťových karet, obsahujících 50 000 hlasů.

Všimněme si, že v Pensylvánii bylo voličům poštou odesláno 1,8 milionu hlasovacích lístků, ale ve volbách pak bylo sečteno 2,5 milionu poštou odeslaných hlasovacích lístků.

To vše se stalo proto, že americký liberál už není žádným liberálem a proměnil se ve fašistu, který popírá svobodné vyjadřování a odmítá legitimitu odlišných názorů. A dokonce žádá, aby ti, kteří přinášejí důkazy o volebních podvodech, byli vzati do vazby

https://nonperele.com/nolte-rachel-maddow-says-people-who-contest-elections-should-go-to-jail/ 

Skutečným Američanům byla jejich demokracie ukradena. A to lidmi, kteří postrádají mravní integritu a čest.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.11.2020 19:55

S tím se musí poprat občané USA.My do toho nemáme co mluvit.Nemáme v zahraniční politice ronášení demokracie,ale s požehnáním politiků se naši vojáci radostně připojují.Když některý tam zemře,tak se dostane in memoriam metál,povýší se do vyšší hodnosti a tím zájem politiků končí.V USA ji aspoň vypraví pohřeb v místě bydliště.Jinak končí stejně.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy