• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Francie je pod útokem muslimských imigrantů
Počet návštěv: 1150

Francie je pod útokem muslimských imigrantů

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Již nyní je pode mého evidentní, že Francie je napadena islámem a je pod útokem muslimských imigrantů. Jen necelá polovina Francouzů v novém průzkumu agentury Ifop po vraždě učitele Samuela Patyho muslimským azylantem věří sluníčkářskému prezidentovi Emmanuelu Macronovi, že zatočí s terorismem tak, jak slibuje. Celých 87 procent oslovených se obává, že jsou sekulární základy republiky v nebezpečí. A téměř osm desetin oslovených míní, že radikální islamismus vyhlásil Francii válku. Situace ve Francii je možná ale už tak daleko, že s nenávistný islámem nebude moci už nic dělat…

Boj s islámským „separatismem“ už před vraždou učitele Samuela Patyho vyhlásil prezident Emmanuel Macron. Z průzkumu ovšem podle listu Le Point vyplynulo, že pouhých 40 procent oslovených Francouzů prezidentovu slibu důvěřuje. Macron muslimy dlouhodobě podporoval a podporoval imigraci. Teď už mu očividně teče do bot, protože vidí, že Francouzi toho mají dost. Není divu, že mu nevěří.

Učitelé se bojí muslimských žáků. „Možná jsem zbabělá, ale karikatury Mohameda jsem ve třídě nikdy neukázala ze strachu, že ublížím některým žákům. Asi by to nepochopili vzhledem k tomu, jak jim doma vymývají mozek. Opakují mi věci, které se naučili nazpaměť,“ vypráví pro Le Figaro učitelka Annie, jež učí dějepis a zeměpis.

Vzpomíná, jak se na zdech školy po útocích z 11. září 2001 objevovaly nápisy „brzy i u nás“ a jak při minutě ticha mnohé děti tleskaly. Profesorka literatury Lise pak líčí svou zkušenost ze střední školy ve městě Les Ulis, která nemá právě dobrou pověst. Říká, že už na první pohled pozná, jestli malý Oussama pochází z rodiny radikálních muslimů, nebo ne.

Španělštinářka Virginie z malého města nedaleko Aix-en-Provence zase ve svých hodinách na gymnáziu slýchává, jak Arabové kdysi dobyli Pyrenejský poloostrov, což prý brzy čeká i Francii. Učitelé se bojí muslimských žáků.

„Je to již několik let, co už nemluvím o koránu se studenty šestého ročníku, i když je to v osnovách,“ vysvětluje Jeanne, učitelka francouzštiny na střední škole v Yvelines. “Pracuji v oblasti, kde mají studenti fundamentalistické náboženské vzdělání, imám z jejich sousedství je velmi virulentní,” popisuje dále.

„Když jsem odučila svůj kurz, který však nebyl příliš zevrubný, mnoho mých žáků zareagovalo rázně. Řekli, že se mýlím, že korán má vždy pravdu a že je nad trestním právem i vědeckými texty. Cítila jsem, že jsem na tenkém ledě. Navíc jsem žena, blondýnka, dali mi pocítit, že představuji tak trochu ďábla,“ pokračuje. “Tím, že nezařadím tento kurz, se zbavím spousty problémů,” dodala.

Další učitel popisuje, jak žák, v pro něj nesouhlasné názorové pozici, nahlas vykřikl „Alláh Akbar“. Vedení školy učitele však odrazuje od toho, aby si stěžoval rodičům. “Vždy se od nás žádá, abychom nedělali vlny, bez ohledu na situaci. To nám brání upozornit na chování, které může být závažné,“ komentuje.

Další učitel z Nîmes popisuje psychický stav, ve kterém učí. “Věnuji pozornost každé větě, každému slovu. Zde, v závislosti na tom, jak formulujete větu, na vás může vystartovat celá třída a také rodiče. Totéž platí pro islám. Jakmile o tom začnete mluvit, atmosféra okamžitě zhoustne.

Deník Le Figaro s odvoláním na nedávný průzkum veřejného mínění uvádí, že 75procent mladých muslimských respondentů ve Francii připustilo, že své náboženství islám postavili nad republiku, a téměř polovina považuje hodnoty francouzské společnosti za neslučitelné s muslimskou vírou. Nesmíme dopadnout stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa!

Víme, že nedávno dav zhruba čtyřiceti ozbrojených lidí napadl policejní služebnu na pařížském předměstí Champigny-sur-Marne, už potřetí za poslední dva roky. Na budovu stříleli minometem, vzduchem létala pyrotechnika a dav se s použitím kovových tyčí snažil dostat dovnitř. „Ve Francii probíhá válka o území,“ řekl Ministr vnitra Gérald Darmanin.

Obávám se, zda již není v západní Evropě pozdě a zda již míra imigrantů a jejich porodnost nepřekročily stav, kdy už západní Evropu nepůjde zachránit. Musíme bránit naši vlast, abychom nedopadli stejně jako islamizovaná a afrikanizovaná západní Evropa, kde vládne teror a kriminalita imigrantů.

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

01.12.2020 19:32

Vy to víte,my to víme,oni to vědí.A právě ti oni rozhodují.Pro ně je alfou i omegou rozkaz z Berlína,vydaný Bruselí jako rozhodnutí EU.A právě naši politici mají své skryté příjmy za kladný postoj k migraci.Tak se smiřte s tím,že sem ty migranty dostanou přes váš odpor.To by nesměli občané volit partaje,které se přiklánějí k migrantům.Jenže to jsou všechny na politické scéně,bez ohledu na jejich rétoriku.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy