• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

  P.C.Roberts: Sněmovna reprezentantů a Senát státu Arizona vzvaly k okamžitému forenznímu vyšetření volebních strojů systému Dominion
Počet návštěv: 1179

P.C.Roberts: Sněmovna reprezentantů a Senát státu Arizona vyzvaly k okamžitému forenznímu vyšetření volebních strojů systému Dominion

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Vzpomenete si, jak se CNN, NPR, New York Times a vůbec všechny prostitijící se továrny na lži dušovaly, že ve volbách o žádný podvod nešlo?

Arizonský zákonodárný sbor však do očí bijící volební podvod nepřehlédl a vyzval k okamžitému forenznímu vyšetření volebních strojů Dominion.

https://www.paulcraigroberts.org/2020/12/04/arizona-house-and-senate-call-for-immediate-forensic-investigation-of-dominion-voting-machines/

Překlad: Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

05.12.2020 19:23

Kvůli podvodům by měli tyto volby Američané zneplatnit a raději vyhlásit nové.Takto se budou jen mezi sebou hádat a nepřinese to nic dobrého pro USA a ani pro celý svět.Pokud by se rozběhla občanská válka,roznesla by se po celém světě.Všude,kde jsou rozmístěny americké jednotky.A to je ve větší části světa.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

05.12.2020 18:41

Hmatatelny volebni podvod byl objeveny v Georgii. V jednom okrsku pri scitani hlasu Demokrati najednou rekli, ze praskla vodovodni trubka a vsichni musi budovu opustit. Vsichni ji opostili, ale ctyri Demokrati tam nejak zustali. V ranych rannich vytahli z pod stolu jakousi truhlu a zacali pocitat hlasy bez jakehokoliv dozoru. Byla tam kamera a zaznam se dostal do rukou OAN (One American News).

Vice o tom zde:
https://www.youtube.com/watch?v=5aiPstfiWq0&feature=share&fbclid=IwAR1vf7-C1GokAU6dnZVfC4v_i0nS-859WvEEiYXl0rJiYCivasQnxZLeUmE


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy