• Pondělí, 25. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Miloš

       P.C.Roberts: Nejvyšší soud USA nesdílí názor presstitutek, že se ve volbách nepodvádělo
Počet návštěv: 1089

P.C.Roberts: Nejvyšší soud USA nesdílí názor presstitutek, že se ve volbách nepodvádělo

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Pamatujete si, jak prostitující se továrny na lži tvrdily, že o volebním podvodu v proběhlých amerických prezidentských volbách neexistuje důkaz? AVŠAK AMERICKÝ NEJVYŠŠÍ SOUD SI TO NEMYSLÍ.

Soudce Nejvyššího amerického soudu Samuel Alito rozhodl o tom, že konečný termín pro ohlášení výsledku vyšetřování volebního poštovního podvodu v Pensylvánii se odsunuje na pozdější dobu.

Zdroj:

https://www.theepochtimes.com/justice-alito-moves-up-supreme-court-deadline-in-key-pennsylvania-mail-in-ballot-case_3606769.html?utm_source=news&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2020-12-06-3 

Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

07.12.2020 19:14

Mají aspoň snahu to vyšetřit.U nás se na chvíli vypne elektřina a dál se nic nevyšetřuje.Volební lístky se hned stornují a volby jsou platné.Proč si bereme příklad jen ze špatných věcí USA a těch dobrých se asi naši slavní politikáři štítí!


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...