• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

Ve Švédsku řádí imigrantské gangy, které se naprosto vymknuly kontrole
Počet návštěv: 1243

Ve Švédsku řádí imigrantské gangy, které se naprosto vymknuly kontrole

Radim Fiala Článek od Radim Fiala

Díky masové imigraci a islamizaci řádí ve Švédsku imigrantské gangy, které se naprosto vymknuly kontrole. Před pěti lety vítalo Švédsko mohutnou vlnu migrantů doslova s otevřenou náručí a patřilo ke státům, které jich přijaly vůbec nejvíc. Novinky.cz informují, že v roce 2019 zaznamenali v kdysi poklidných městech tohoto severského království 257 pumových útoků a více než 300 přestřelek, za nimiž stojí zločinecké klany ze Středního východu, severní Afriky a Balkánu. Tato země je sluníčkáři naprosto zničená a je zralá k tomu, aby ji ovládli muslimové. 

Situace došla tak daleko, že letos v srpnu rozmístila Ali Chánova rodina, jeden z gangů v severovýchodním Göteborgu nechvalně proslulý brutalitou, na ulicích zátarasy. Chtěli si posvítit na mafiány, s nimiž soupeří, a to doslova. Gangsteři bez ostychu zastavovali všechny automobily a svítili baterkami řidičům do obličeje.
.
Policisté bariéry odstranili a vzali do vazby dvacet lidí. Šílené je to, co následovalo. Zatčené do jednoho propustili – státní žalobci dospěli k závěru, že v ničem neporušili zákon, dokonce ani v omezování osobní svobody! Takto věci řeší sluníčkáři. Imigrantské kriminálníky propustí, a naopak zavírají ty, kteří chtějí bránit své bezpečí, své rodiny a své domovy!
.
„Ali Chánova rodina zahrnuje asi čtyřicet mužů starších 15 let, z nichž 30 má policejní záznam,“ říká v listě The Daily Mail policista Ulf Merlander. V jejich působení nechybějí vraždy, vydírání, znásilnění, vyhrožování, obchod s narkotiky a nelegální držení zbraní.
.
Inspektor Ulf Böstrom, šéf göteborské jednotky pro začlenění cizinců, slouží u policie už 42 let. „Řešíme problémy, které jsme sami v osmdesátých letech vytvořili. Tehdy se prosadil názor, že policejní hlídky nemají v ulicích co dělat. Okamžitě je nahradily gangy přistěhovalců. Když není kocour doma, mají myši pré. Ve Švédsku kocour není doma více než třicet let. A politici jsou slepí či zaslepení,“ posteskne si zkušený policista.
.
„Jenom v Göteborgu žije 184 národností. Gangy se dívají na bílé Švédy jako na jiný klan, který je shodou okolností alespoň oficiálně u moci. Záměr na začlenění migrantů prokazatelně selhal. Na švédské půdě se už narodila do zločineckého prostředí generace mladých mužů, kteří se považují za nedotknutelné. S něčím, jako je stát, si hlavu nelámou,“ podotýká.
.
Válku mezi Ali Chánovou rodinou a konkurenčním gangem z předměstí Backa, kvůli níž stály v Göteborgu v ulicích zátarasy, ukončila schůzka jejich představitelů v pětihvězdičkovém hotelu Clarion Post jen půl kilometru od hlavní policejní stanice ve městě. Imigrantští zločinci z předměstí se v zájmu klidu zbraní rozhodli zaplatit za smrt jednoho z Ali Chánovy rodiny významnou finanční náhradu.
.
Jediné, co švédské úřady podnikly, bylo, že jednoho z Ali Chánových mladistvých vnuků, který se drzého jednání v okázalém luxusu zúčastnil, předaly kvůli držení zbraní a drog do péče státu, který ho bude na své náklady živit.
.
V roce 2019 se ve Švédsku odehrálo 257 bombových útoků, o rok dříve jich bylo 162, uvádí statistika Národní rady pro kriminalitu a prevenci. Policie identifikovala ve Švédsku zhruba 60 vyloučených lokalit, kde je vysoká nezaměstnanost, nízké příjmy a kde pevně zakořenily drogové gangy, informovala ČTK. „Vyloučené lokality“ nejsou nic jiného než imigrantské no-go zóny, kam se bojí vstoupit dokonce i policisté a hasiči – o běžných občanech nemluvě. Švédsko je také neblaze proslulé velkým množstvím znásilňování Švédek imigranty.
.
„Během prvního z vyšetřovaných období, 1985-1989, tvořily osoby se zahraničním původem 31 procent pachatelů všech zločinů. V období 2013-2017 tento počet vzrostl na 58 procent. Takže lidé švédského původu nyní představují méně než polovinu, 42 procent, celkového zločinu ve Švédsku, přestože tvoří 67 procent sledované populace,“ cituje ze zprávy soukromé nadace Det Goda Samhället (Dobrá společnost) z letošního léta Gatestone Institute.
.
Z 843 mužů odsouzených za znásilnění nebo za pokus o znásilnění za posledních pět let podle zprávy Svt Nyheter (Švédská televize) pocházelo 58 % pachatelů ze zahraničí – ze Středního východu, severní Afriky, jižní Afriky a dalších míst mimo Evropu. Pokud jde o muže odsouzené za pokus o znásilnění, stejně jako o znásilnění, kde se oběť a pachatel předem neznali, bylo 80 % mužů cizího původu a 40 % mužů bylo ve Švédsku nejdéle rok. Jde o údaje z roku 2018.
.
Vidíme, že sluníčkáři ovládané Švédsko fakticky podporuje islamisty a novou totalitu. 
 

Radim Fiala
Komunální politik v Prostějově, poslanec Parlamentu ČR, předseda Ústřední komise pro ochranu zvířat proti týrání, zakládající člen hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

09.12.2020 12:44

A l této situaci nás hodlají dovést Piráti svými vítačskými programy


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.12.2020 19:50

Mají,co chtěli.Černoši i Arabové jsou mentálně zcela odlišní od evropských občanů.Uznávají jen své potřeby,v lepším případě pak proti nim působí násilí.Asimilace pro velkou kulturní rozdílnost nemůže fungovat a také nefunguje.Méně vyspělou to zničí,t.j původní obyvatelstvo Evropy,zůstane jen ta silnější.To však zdegenerovaná západní společnost nechápe a je přesvědčena,že to dokáží.Výsledky pak jsou vidět jak ve Švédsku,tak ve Francici a nakonec ani Němci nezůstali pozadu.Dokud se budeme držet Brusele,tak nám toto nebezpečí dříve,nebo později,sem natlačí také.Nejhorší jsou totiž ti ze třetí generace usazené v Evropě.Francouzi svým taháním svých černých kolaborantů z kolonií a Němci svými Turky po válce jsou příčinou nynější situace.


 
Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Daň z nemovitosti podle návrhu Pirátů

Pracovní skupina Pirátské strany přišla s návrhem OBROVSKÉHO zdražení daně z nemovitosti. V návrhu se píše: "Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti.

Poslední domácí zprávy