• Pondělí, 25. leden 2021
 • Svátek má Rukojmí Miloš

            P.C.Roberts: O amerických volbách rozhodne kauza Texas
Počet návštěv: 866

P.C.Roberts: O amerických volbách rozhodne kauza Texas

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Televize Newsmax TV oznámila, že volební kauza státu Texas, projednávaná v těchto dnech před Nejvyšším soudem USA, rozhodne s konečnou platností o tom, zda demokratická krádež voleb bude povolena nebo zrušena.

„Výsledek soudní žaloby, podané Nejvyššímu soudu USA generálním prokurátorem Kenem Paxtonem, se tak stane konečným a nezvratným rozhodnutím v právě projednávaném soudním tažení prezidenta Trumpa proti tomu, jak volby v USA proběhly“, prohlásil v televizi Newsmax TV Trumpův právník Jordan Sekulow.“Nejvyšší soud neposuzuje jen to, co se během voleb událo v Texasu, ale chystá se učinit další krok, v němž bude řečeno: „Chceme slyšet odpověď i od těchto jmenovaných států“ dodal Sekulow s odkazem na další státy se sporným výsledkem voleb, kterými jsou Pensylvánie, Georgia, Michigan a Wisconsin.

Zdroj:

https://www.newsmax.com/newsmax-tv/scotus-texas-original-jurisdiction-ken-paxton/2020/12/08/id/1000652/ 

Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

11.12.2020 20:12

Vypadá to na nekopnečný příběh.Dnes už to není problém,ale fraška.Tím problémem se stane nakonec střednědobé vlastně bezvládí,což by si velmoc,jakou jsou USA,neměly dovolit.Pokud jim to není známé,že se stávají klauny,tak může Jeho Excelence za mnou přijít,já mu to vysvětlím.Bude to stejné jako řeči amerického ambassadora na cesty našeho prezidenta Zemana do Moskvy a Pekingu.Ale já mu také budu radit rád a hlavně bez nároku na nějakou odměnu.


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...