• Pondělí, 25. leden 2021
 • Svátek má Rukojmí Miloš

                  P.C.Roberts: Žijeme ve světě falešných zpráv
Počet návštěv: 873

P.C.Roberts: Žijeme ve světě falešných zpráv

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Zvláště v tomto období bývaly nemocnice rok co rok přeplněny pacienty s chřipkou – což už neplatí. Obyčejnou chřipku jako by od letoška kdosi z glóbu sfoukl.

Není tomu tak proto, že současně prováděné testy nedokáží rozlišit chřipku od nemoci z Covidu-19?
Není zarážející, že v minulých letech, kdy nemocnice přetékaly pacienty s chřipkou, nevyhlašovaly se žádné uzávěry a nenosily se žádné roušky?
Není povšimnutí hoden fakt, že kdyby byla pandémie reálná, nebyly by zprávy a svědectví skeptických expertů vyřazovány, a to jak z internetu, tak z médií oficiálních?
Neudivuje fakt, že stěží naleznete nezávislého experta, který v pandémii z Covidu-19 věří?
Nejsme jen na cosi seřizováni?
Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.12.2020 19:33

Podle maniaků se chřipka zalekla covidu a raději zmizela ze světa.Proto na ní nemůže nikdo zemřít a ani stonat.Dnes jen na covid a nic jiného.Ani na následky úrazu už nezemřete,protože ho zavinil covid.Co se za tímto úsilím vládců skrývá?


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...