• Pondělí, 25. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Miloš

            P.C.Roberts: Konečně souhlas s používáním hydroxychlorochinu proti Covidu-19
Počet návštěv: 837

P.C.Roberts: Konečně souhlas s používáním hydroxychlorochinu proti Covidu-19

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Nejpřednější lékařská organizace v USA  Americká lékařská asociace (AMA) odvolala svůj výnos, podle něhož neměli lékaři své pacienty, onemocnělé Covidem-19 léčit hydroxychlorochinem. 

Nový postoj AMA zní teď tak, že lékařům se nechává na jejich názoru a posouzení, jak nemocné Covidem-19 léčit. AMA se zřejmě lekla odpovědnosti za všechna zbytečná úmrtí, kterou způsobila tím, že se tak dlouho nechávala podplácet mocným sdružením západních farmaceutických firem, známým pod názvem Big Pharma. To totiž tažení proti účinnému hydroxychlorochinu zahájilo s cílem vydělat miliardy na protikovidové vakcíně.

Překlad: Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Libuše Novotná

Libuše Novotná

19.12.2020 18:14

Ty zodpovědné z vlády bych vyházela okamžitě ,kdyby se lidi konečně spojili a bránili se .To se opravdu necháme pozabíjet?


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

17.12.2020 21:29

Myslím, že na to co říkají nějaké lékařské asociace v banánových státech se můžeme z vysoka ...
Zajímavější bude, zveřejnit jméno hovada, které u nás zabránilo lékařům předepisovat lék Plaquenil, který jediný, v našich lékárnách, onen hydroxychlorochin obsahuje. Ten zkorumpovaný ksindl by potřeboval Hippokratovou přísahou rozmlátit držku.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.12.2020 19:22

Tak toto u nás nehrozí.Naši politici jsou všude známi tím,že jsou papežštější než papež.Každý ví,co to ve skutečnosti znamená.Americká vakcína a jinak nic jiného.To by tak hrálo,aby se na nás Big Brother zlobil!


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...