• Pondělí, 25. leden 2021
 • Svátek má Rukojmí Miloš

            Ron Ruinz, Andrew Court: Život na 5. Avenue města New York
Počet návštěv: 810

Ron Ruinz, Andrew Court: Život na 5. Avenue města New York

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Korupční a protibělošští starostové Portlandu, Seattlu, Detroidu, Philadelfie, New Yorku, Chicaga a Atlanty tak dlouho vtloukali svým obyvatelům do hlav, že se za své násilnické činy a rabování nebudou nikomu zodpovídat, až se stalo to, co se muselo stát. Běloši se i na nejpřepychovější ulici města New York, proslavené 5. Avenue, začali ve svých autech třást strachy.

15. letý chlapec byl vzat do vazby a obviněn jako mladistvý poté, co v úterý roztloukl auto BMW  SUV.
Šlo o člena skupiny 25 mladistvých vandalů, kteří za denního světla provedli hromadný útok na automobily, parkující na 5. Avenue.
Tucty mladíků na kolech napadly a poranily řidiče auta na křižovatce 5. Avenue a 28. ulice.
Kamera zachytila gang mladistvých, kteří na 5. Avenue a na 21. ulici zastavili uliční provoz a
napadli 36. letého Maxe Targovnicka a jeho 74 letou matku, nalézající se v autě BMW SUV, které kolem zástupu mladistvých právě projíždělo.
Mladíci se na auto vrhli a pokoušeli se otevřít jeho dveře, aby se tak dostali dovnitř vozu.
Tohle je něco, co byste očekávali snad jen ve válečné zóně, prohlásil napadený Torgovnick. Nikdy bych netušil, že se něco takového může stát v New Yorku.
Starosta Bill de Blasio označil útok za „absolutně nepřijatelný“, ale nenabídl žádný nápad, jak by se podobným mělo v budoucnu předcházet.
S policií, která nebývá nikde v dohledu, čelí New York stále stoupající křivce násilných trestných činů.


Překlad: Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.01.2021 17:16

To čeká i hloupé občany EU.Černé menšiny jsou také chráněny před tresty a troufají si stále víc.Proklamace francouzského "prezidenta" nic nevyřeší.Pomůže buď razantní útok a tvrdé vyžadování domácích zákonů,nebo přijde definitivní krach.To Macronovi zapoměla jeho maminka připomenout.


 
Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Inženýrky dětských osudů z OSPODU škodí dětem i matce

Mezi lidem obecným je hojně rozšířená pověra, že nejdůležitější osobou ve výchově dítěte je matka, jejíž lásku nic nenahradí. Je to ale pouze pověra, kterou vyvracejí úvahy a postupy některých inženýrek dětských osudů z oddělení sociálně právní ochrany dětí (dále jen OSPOD). Vyvedly mě z mylné víry v platnost pověry, když jsem se zapletl do jejich sporu s matkou samoživitelkou tří kouzelných dětí ve věku 5-9-14 let.

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by nás otočil zpátky ke svobodě. Je lepší si to přiznat a zařídit se podle toho.

Poslední domácí zprávy

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...