• Středa, 27. leden 2021
 • Svátek má Rukojmí Ingrid

            P.C.Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy
Počet návštěv: 650

P.C.Roberts: Demokraté zahajují útok na červené státy

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Rozhodnutí o impeachmentu proti prezidentu Trumpovi, vyhlášený 11. ledna mluvčí Sněmovny poslanců Pelosiovou a demokratickými poslanci Cicilinem, Lueyem a Raskinem, představuje první salvu, vypálenou proti červeným (Trumpovým) státům. Což má zřejmě být  ilustrací Bidenova slibu zemi sjednocovat.

Co je záměrem tohoto rozhodnutí? Jistě jím není vypuzení Trumpa z úřadu. Trump totiž opustí úřad dřív, než senát bude mít možnost o impeachmentu hlasovat. A není též možno projednávat impeachment kohokoli, kdo už není v úřadu. Takže impeachment nemá s odstraněním Trumpa z úřadu nic společného.
Oč tedy jde?
Je to pomsta vítězů.
Jak po ukradených volbách asi sjednocuje zemi, když voliči prezidenta, kterému byly ukradeny volby, se teď dovídají, že tento jejich prezident má být navíc podroben i procesu impeachmentu? Ke zranění přidat ještě i inzultaci je cosi, co ještě víc rozdráždí 74 milionů Trumpových voličů i mnohé čestné Demokraty, kteří taktéž považují poslední volby za ukradené.
To, co  je pro Američany i lidi v zahraničí největším překvapením těchto voleb, je počet oficiálně uznaných hlasů, které Trump ve volbách získal. Těch hlasů bylo 74 222 958 , což je vyšší počet, než jaký byl ve prospěch jednoho kandidáta v amerických volbách kdy odevzdán (ovšem s výjimkou Bidena, který těch hlasů – ovšem z velké části ukradených – získal ještě skoro o 10 milionů víc).
Ale 74 miliony jsou 74 miliony, jde přinejmenším o půlku národa, která je, jak jsem  naznačil, s jeho zbytkem sjednocována nyní tak, že.jeho vedoucí figuře (Trumpovi) , hrozí ponižující impeachment, a ze všech demokratických končin je vyhrožováno nejen jemu, ale i jeho příznivcům.
Sledoval jsem vystoupení nezávislých expertů tří státních zákonodárných sborů, předkládajících  podrobné důkazy, prokazující mimo jakoukoli pochybnost, že v tzv.  swingovýh (nejistých) státech se volby skutečně kradly. Někteří z těchto expertů, vysvětlující, jak se tato krádež prováděla, byli lidé i jiné barvy než bílé, a mnozí z nich podepsali přísežná prohlášení o volebních podvodech, kterých byli přímými svědky. Tato prohlášení i důkazy nebyly ovšem nikdy médií sděleny veřejnosti, a volební úředníci, ministerstvo spravedlnosti a Kongres je odmítly přijmout k přezkumu či i jen k nahlédnutí.
Jestliže věříte tomu, že Biden, bezesporu nejméně charizmatický prezidentský kandidát americké historie, dostal 81 milionů hlasů (což je nejvíc v americké historii), pročpak Pelosiová a Demokraté tak moc touží impeachmentem ještě víc rozdráždit dobrou polovinu země? Která už teď považuje Bidena za prezidenta nelegitimního a celý tábor Demokratů za společenství totalitní a demokracii nepřátelské? A čeho asi chce Pelosiová dosáhnout tím, že tento nevábný obraz demokratů ještě dál utvrzuje? Vždyť tím jak sobě, tak svoji straně škodí.
Proč to tedy dělá?
Odpověď je jednoduchá: snaží se vybudit strach jak v řadách Republikánů, tak v řadách Trumpových příznivců. Demokraté zkrátka a dobře používají otevřeně bezostyšnou pomstu k tomu, aby si zemi podrobili. Šíří strach, sbírají videa, aby měli k dispozici seznam lidí, kteří se  shromáždili např. u Kapitolu. Ty a též jiné si bude policie zvát k výslechům a tíseň a úzkost ovládnou zemi. Bude se udávat a denuncovat, jak už dnes denuncuje např. Fiona Hillová, někdejší členka Trumpovy Rady národní bezpečnosti, která v minulých dnech obvinila Trumpa z toho, že přivedl zemi „až na okraj občanské války“. Takže nebyla to krádež voleb, která zemi přivedla „až na okraj občanské války“, ale byl to protest proti této krádeži který to způsobil.
Účelu bylo zkrátka dosaženo. Namísto krádeže voleb se řeší, kdo byl či nebyl u Kapitolu a kdo to tedy přivedl zemi „až na okraj občanské války“. A Američané v souvislosti s tím vším cítí, že se v mnoha směrech stávají lidmi bez vlasti.


Vybral a přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

15.01.2021 11:09

Část opozice a hlavně Piráti zde dostali poučení jakým způsobem lze vyhrát volby.Také u nás jsme již byli svědky,že tento způsob lze použit.Vždyť při posledních parlamentních volbách korespondenční hlasování zabrálilo tomu,aby TOP 09 nevypadle ze sněmovny.Domnívám se, že Ústavní soud by se měl zabývat skutečnosti,zda občan mající dvojí státní příslušnost může mít volební právo.Domnívám se, že již tím, že využívá výhody vyplývající z této situace jej vylučuji z práva volit v jedné zemi a žít v druhé.
Který zákon,které země jemu nadřízený?


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

13.01.2021 20:56

Gliwitz... Nacistické Německo svedlo fingovane přepadení vysílače na Poláky. Dodnes je tato účinná metoda účinná. Trump dojel na konspirační praxí běžně používanou tajnými službami. Nic nového pod sluncem. Tentokrát se zločinci inspirovali akcí Hitlerova Německa... Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.01.2021 19:18

Pomsta je možná v každém režimu,ať je totalitní,nebo tzv."demokratický".Jen se může stát,že se pomsta obrátí proti těm,kteří ji nyní chtějí praktikovat.Výsledkem může být nakonec občanská válka.Ona sever proti jihu ovšem byla jen slabým odvarem toho,co by za apokalypsu nastalo dnes.Raději bych byl,kdyby se Roberts mýlil!


 
Musím tentokrát EU pochválit

Musím tentokrát EU pochválit

Je tragické žít v realitě, když člověk přináleží k multinacionálnímu politickému uskupení a to ho postupně stále zklamává. Poslední roky dělala EU jednu fatální hloupost za druhou. Šířila nenávist, světové napětí, prosazovala metody diktátu. Pro ty, kteří při vstupu do EU vcelku důvodně viděli i pozitiva to bylo hořké zklamání a pro ty, kteří od počátku byli proti EU vzrostly touhy po vystoupení.

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...