• Neděle, 28. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Boyd Cathey: Svět i mnoho Američanů si neuvědomuje, že USA jsou dnes bezkulturním totalitním státem, ve kterém se praktickým plněním prvního dodatku Ústavy stal domácí terorizmus. Vítejte v Gulagu r. 2021.
Počet návštěv: 1313

Boyd Cathey: Svět i mnoho Američanů si neuvědomuje, že USA jsou dnes bezkulturním totalitním státem, ve kterém se praktickým plněním prvního dodatku Ústavy stal domácí terorizmus. Vítejte v Gulagu r. 2021.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Mediální prostor je plný pověstí o „povstání“ Trumpových příznivců, tzv. „ubožáků (deplorables)“, 6. ledna t.r. před Kapitolem. Od toho dne všechna média establishmentu vyřvávají do světa, že země stála toho dne okraji propasti, že šlo o „zradu“ a „povstání“, a vyslovují absolutní a neodvolatelný požadavek „potlačit“ a „zničit“ každého, kdo by se proti této jejich likvidační touze postavil. A cílem útoku nejsou jen „ubožáci“, ale kdokoli, kdo by se odvážil toto pomstychtivé myšlenkové schéma jakýmkoli způsobem zpochybnit.

Perzekuce tedy prosákla až k oněm politickým vrstvám amerického lidu, který se o politiku nezajímá, ale odvažuje se toho hříchu, že Trumpovy povstalce otevřeně neodsuzuje. A nejčerstvější novinkou tohoto hnutí je, že stovky mužů a žen jsou propouštěny ze svých zaměstnání, když se jejich zaměstnavatelé třeba i jen o jejich protrumpovské orientaci dověděli. Přímá účast na protestu před Kapitolem nebyla a není tedy už dnes pro vyhazov z práce zapotřebí.
Před pár dny generální prokurátor Severní Karolíny Josh Stein žádal, aby občané udávali ty své sousedy, o kterých vědí, že se účastnili  protestu „Zastavte krádež“ u Kapitolu. A děti? Ty by měly udat své rodiče, říká Stein.
Takto tedy mluví hlavní prosazovatel práva Severní Karolíny.
FBI vyšetřuje úředníka, který, jako privátní osoba pomáhal skupině lidí z okresu Moor účastnit se protestu ze 6.ledna. Ani jeden z nich nevstoupil do budovy Kapitolu, ale na to se nikdo neohlíží. Takže všichni členové této skupiny jsou tamními médií vláčeni jako nejhorší zločinci, jejich pověst je očerňována, vyhrožuje se jim trestním stíháním – zkrátka činí se vše s cílem je umlčet. A to tak rázně, aby se už nikdy neodvážili vznést směrem k Velkému Bratru jediný dotaz.
Odborový svaz pracovníků letištního personálu USA žádá, aby všem Trumpovým příznivcům bylo odepřeno právo letecky cestovat, a zdá se, že jeho přání bude vyhověno. Takže jetsliže jste jedním ze statisíců lidí, kteří byli předminulý týden ve Washingtonu jako třeba i jen pokojný a vážený účastník protestu a některá z „probuzených“ osob o tom dá příslušným uším vědět, klec za vámi zaklapne. Buď vás vyhodí z letadla anebo vás z letu vyřadí už při registraci.
Tucty bank a korporací dnes „ruší“ každého, kdo se odváží vyslovit i tu nejopatrnější otázku k tomu, co se v den voleb v USA dělo. Volání po krvi provází v těchto dnech každý krok senátora J. Hawleyho, který odvážně bránil prezidenta a dovolil si prohlásit, že volební podvody ve volbách skutečně existovaly.
Jak vidno, nikdo se společenským profilem dnes nesmí otevřeně vyhlásit, že by snad nějaké „otázky“ o 3. listopadu, čili dni voleb, mohly existovat. Je to „verboten“, a kdybyste toho zákazu nedbali, mohou být vaše manželka a děti zterorizováni oněmi beztrestnými a většinou „mírovými“
týpky z Antify.
Mediální vědátor a sloupkař deníku National Washington Post E.Robinson vyhlašuje, že přízeň k Trumpovi je kultem, který musí být násilně „přeprogramován“.
Jak a kde asi? Snad v převýchovných táborech? Nu což, s dětmi s tou převýchovou ve veřejných školách už začali. A my ostatní? Budeme ve jménu „obrany naší demokracie“ posláni do Gulagu? V němž zkušenost Alexandra Solženicyna bude cosi jako letní dovolená ve srovnání s tím, co tam čeká nás?


Vybral a přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

18.01.2021 08:50

Omlouvám omyl.Chtěl bych jen podozknout, že generální prokurátor Severní Katoliny Josh Stein (jméno příliš podobné) převzal mluvu svého dávného předchůdce Göbelse, že děti by měli udávat své rodiče nemající to správné přesvědčení.Asi ne zbytečně si američané po válce přivezli spousty těch od kterých se mohli poučit, vědecky i politicky.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

18.01.2021 08:43


 
Petr Majevský

Petr Majevský

17.01.2021 14:57

Jenom je to důkaz,že všechno,co bylo tady za sociku,se dnes přestěhovalo do USA a na tzv. západ celkově.Jediný názor je správný a oni ho budou prosazovat bez ohledu na svou "demokracii".To,co USA dnes prožívají,to my už máme za sebou,tu nejhorší část.Jen se znovu prosazuje jediný správný názor a brzy se vrátíme tam,kde jsme byli před několika desetiletími.Národ se nepoučil ze své historie,tak si ji bude muset prožít ještě jednou.Vždyť je to v USA,tak to musí být správné.A Evropa se mileráda k té blbosti připojuje.


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

   P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy