• Neděle, 28. únor 2021
 • Svátek má Rukojmí Lumír

                       P.C.Roberts: Už přicházejí
Počet návštěv: 847

P.C.Roberts: Už přicházejí

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Je to jako v románu Tábor svatých. Establishment otevřel naše hranice. Ztratili jsme naši zemi. Nejdříve ukradli volby. Teď nám kradou vlast.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.01.2021 18:10

Hlavně si na to vzpomeňte při volbách.Každý hlas opozici nám takový scénář přibližuje.Vynikají v tom piráti a zdatně sekundují TOP09,STAN a lidovci.ODS také není příliš proti muslimské migraci.Jenže do voleb je ještě příliš dlouhá doba a voliči si pamatují jen poslední měsíc před volbami.To ostatní je příliš vzdálená minulost.


 
Vladimír ing.Flössel

Vladimír ing.Flössel

18.01.2021 08:59

To můžeme očekávat také v případě výhry demobloku v nastávajících volbách v čele s Piráty


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

  P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy