• Neděle, 28. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Lumír

P.C.Roberts: Biden pošle Kongresu návrh zákona, nabízející americké občanství 11 milionům ilegálních přistěhovalců.
Počet návštěv: 805

P.C.Roberts: Biden pošle Kongresu návrh zákona, nabízející americké občanství 11 milionům ilegálních přistěhovalců.

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Hlupáci, kteří volili demokraty, dali vplen naši zemi. Biden je rozhodnut zaměřit práci vlády nikoli ve prospěch Američanů, ale cizinců. 

Podle oznámení deníku Los Angeles Times, okamžitě po svém ustavení prezidentem zašle Biden Kongresu legislativní balíček, který 11 milionům ilegálních přistěhovalců poskytne možnost stát se americkými občany. Jde o nejradikálnější plán od  Imigračního a kontrolního zákona prezidenta Reagana z roku 1986, který poskytl legální status třem milionům imigrantů, a po jehož vydání Kalifornie díky velké části z nich zmodrala (byla ovládnuta  Demokraty). Což je, jak konstatuje Tyler Durden na webu Zero Hedge, též jediným smyslem Bidenova připravovaného kroku. Ovšem s tím rozdílem, že 11 milionů nových imigrantů má podle Bidena a Demokratů tentokrát zmodrat už celou Ameriku.

Vybral a přeložil Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.01.2021 17:45

Co si v USA udělají,to budou mít.Do toho se jim nemá co mluvit.Dopady tohoto řešení se projeví později.Jen aby se Biden nepřepočítal.To by v USA dopadlo špatně.Jenže je to jejich problém a nikoho jiného.


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

   P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy