• Neděle, 28. únor 2021
 • Svátek má Rukojmí Lumír

         Trumpovo prohlášení ke svému zproštění Impeachmentu
Počet návštěv: 731

Trumpovo prohlášení ke svému zproštění Impeachmentu

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Dřívější prezident Donald Trump poté, co byl v Senátu USA poměrem hlasů 57 ku 43 zproštěn druhého procesu svého Impeachmentu, učinil toto prohlášení: Nejdříve chci poděkovat týmu oddaných právníků i dalších osob za jejich  neúnavnou práci za udržení práva a obranu pravdy.

Můj nejhlubší dík pak chci vyjádřit všem senátorům a členům Kongresu, kteří se hrdě postavili za Ústavu, kterou všichni ctíme, i za posvátné právní zásady, spočívající v srdci naší země.
Naše milovaná ústavní republika byla založena na nestranné vládě práva, nezbytné to ochrany našich svobod, našich práv a naší nezávislosti.
Je smutnou zkušeností našich časů, že jedné politické straně v Americe byl dán volný průchod k očernění vlády práva, k pohrdání právo vymáhat, k burcování davů, k omlouvání výtržníků a vandalů a k přeměně justice v nástroj politické pomsty, k pronásledování lidí, k černým listinám a k likvidaci a potlačení lidí a názorů, se kterými tato jedna politická strana nesouhlasí.
Vždy jsem byl a vždy budu zastáncem neúchylné vlády práva i jejího vymáhání, stejně tak jako práva Američanů na přátelské a čestné prodebatování každodenních záležitostí – a to bez zášti a zlé vůle.
Toto, co je za námi, byla další fáze největšího honu na čarodějnice v historii naší země. Žádný prezident ještě nic takového dříve nezakusil – a ono to pokračuje, protože naši protivníci nemohou zapomenout, že 75 milionů lidí, což je nejvyšší počet voličů, kteří kdy stávajícímu prezidentu odevzdali svůj hlas, nás před pár měsíci poctili svou důvěrou.
Chci též vyjádřit svoji vděčnost milionům slušných, tvrdě pracujících, zákonů dbalých a Boha naši zemi milujících občanů, kteří statečně stáli za dodržováním těchto důležitých zásad v současných obtížných a náročných dnech.
Naše historické, vlastenecké a krásné hnutí, vyjádřené heslem Učiňme Ameriku znovu velkou, teprve teď skutečně začalo. V měsících, které nás čekají, mám toho mnoho, co s vámi chci sdílet, a těším se na pokračování naší společné cesty, jejímž cílem je dosažení americké velikosti pro všechny naše lidi.
Je před námi mnoho práce a brzy vyjdeme s vizí světlé, zářicí a bezlimitní americké budoucnosti.
Půjdeme-li všichni společně, není nic, čeho bychom nedosáhli. Zůstáváme jedním společenstím, jednou rodinou a jedním slavným národem v péči Boha, a zůstává naší odpovědností zachovat naše velklepé dědictví pro naše děti a pro všechny generace, které teprve přijdou.
Nehť vás všechny provází Bůh a nechť Bůh žehná Spojeným státům.


Z webu the Epoch Times přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.02.2021 19:31

Tak se Trump ubránil,ale na další věci si musíme počkat.Biden bude dělat něco jiného a ještě mu zbyde čas zaúkolovat český senát.


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

  P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy