• Neděle, 28. únor 2021
  • Svátek má Rukojmí Lumír

Mike Whitney: Hrůzné novinky ze světa vakcín
Počet návštěv: 918

Mike Whitney: Hrůzné novinky ze světa vakcín

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Ukazuje se, že je obtížné popřít existenci přímé úměrnosti mezi masovou vakcinací a strmým růstem nemocnosti na Covid-19 v Izraeli a v Britanii.                                                                                                      Gilad Atzmon  


Představme si situaci, že by očkování proti Covidu ve skutečnosti přispívalo k rozšíření infekce spíš než k jejímu zastavení. Dovedete si představit, jaká katastrofa by to byla? Naneštěstí jsou zde náznaky, že právě tohle je přesně to, co se v současnosti odehrává v zemích, které zavedly ten nejagresivnější očkovací program (Izrael a Britanie).
Pohlédněme např. na Izrael. V posledních šesti týdnech se zde nechalo očkovat 40 procent lidí z devíti milionové populace, včetně téměř všech nejzranitenějších občanů ve věku nad 60 let. Což je skutečně výkon. A výsledek? Po očkování a po šesti týdnech lockdownu (uzávěry), se zde situace ani v nejmenším nezlepšila a index nakažlivosti Covidem-19 patří nyní k nejvyšším v celém západním světě.
K němuž Gilad Atzmon na webu the Unz Review poznamenává: Počet očkovaných Izraelců a těch, kteří onemocnění z Covidu už překonali, by měl Izraeli poskytnout relativně silnou obranyschopnost, dostatečnou k tomu, aby přijmenším snížila reprodukční číslo Covidu-19. Avšak fakta dokazují pravý opak. Pravděpodobnost nakažení je v Izraeli vyšší, než kdekoli jinde, a kormutlivý vztah mezi masovou vakcinací a vypuknutím nemocí naznačuje, že čím více očkujete, tím víc případů nemocných na Covid vám z toho vyjde. A děsivou možností tedy je, že očkování proti viru a zvláště pak.proti jeho variantě, specielně  té britské, proces šíření nemoci ještě urychluje.
Tato možnost by měla být prostudována. Viz: (“Israel’s Third Lockdown- a Spectacle of Failur e”,
„Nevytvořili jsme ve svém pachtění za čarovně působícími vakcínami namísto nich scénář, který nám přinese ještě víc bolesti a utrpení?“ ptá se Dr. Brian Hooker v článku: Neučinili jsme čarovnými vakcínami věci ještě horšími, než byly?, otištěném v časopise Ochrana zdraví dětí.


Z webu the Unz Review vybral a přeložil Lubomír Man

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

15.02.2021 20:15

Oficiální i neoficiální zpravy se od sebe liší o 180°.Kde je pravda se stejně nedovíme.Oficiální zprávy jsou vylepšované a nikdo neví o kolik.Ty druhé a tedy neoficiální zase mají tendenci být horší,než je skutečnost.Vakcinace je problém proto,že o covidu se vlastně nic neví a proto nelze vytvořit skutečně účinnou valcínu.Testování trvá několik let a v tomto případě proběhlo "úspěšné" testování za půl roku.Nedůvěřuji vakcíně od všech výrobců.Za tak krátkou dobu nelze vychytat případné vedlejší účinky.Tím nikoho od vakcíny neodrazuji.Je to jen můj soukromý názor a řídím se podle svého rozumu.A můžete mne klidně pranýřovat,nic na tom názoru zatím neměním.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

15.02.2021 01:29

"Funguje to: 0 umrti, jenom 4 tezke pripady mezi 523 000 plne vakcinovanymi Izraelci."

https://www.timesofisrael.com/hmo-sees-only-544-covid-infections-among-523000-fully-vaccinated-israelis/


 
Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče...nic nepochopil

Babiš pláče a volá po aktivní účasti lidí – stejně jako loni na jaře. Vůbec nepochopil, že situace je jiná. Lidé už mají dost informací a vlastních zkušeností, aby se v problematice pandemie orientovali.

Bidenovi hrošíci

Bidenovi hrošíci

V nedávném projevu se nový americký prezident Joe Biden vášnivě vyslovil proti ruským agresivním krokům, jak to nazval.

   P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

P.C.Roberts: Absurdní zahraniční politika USA

Náčelník amerických ozbrojených sil v Evropě generál T.D.Wolters pronesl 24.února řeč, která by měla znepokojit každého.  Generál např. prohlásil, že smyslem pobytu americké armády v zahraničí je "tvorba míru" a že USA musí, aby tento mír světu zajistilo, Rusko anektovat. Neustále nás zaměstnává boj s Moskvou a jestliže se i nadále bude Rusko vzpírat naší vedoucí roli ve světě, jsme připraveni prostřednictvím NATO na tento ruský postoj odpovědět. Všechny destabilizující aktivity na zeměkouli svedl generál na Rusko: "Bez ohledu na široké mezinárodní odsouzení a pokračující ekonomické sankce vytváří Rusko i nadále destabilizující ohniska neklidu a tak zůstává přetrvávající existenciální hrozbou pro USA i pro naše evropské spojence". https://www.rt.com/russia/516535-nato-neutralize-power-war/

Poslední domácí zprávy