• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

 Putin je vrah - zaplatí za to!
Počet návštěv: 2879

Putin je vrah - zaplatí za to!

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

  Titulek jak stehno viďte. Nevymyslel jsem ho však já, ale jde o slova loutky, co se uhnízdila v bílém domě. Prý Biden to je, ale vžilo se docela rychle jméno Bidet. Abych pravdu řekl, tak to na něho vcelku sedí. Putin je však skutečně vrah. V tom Biden nelže. Jen nikomu nevysvětlil, proč je Putin vrah a koho vlastně zabil.

Nevím jestli má Biden šálení mysli, či jde o stařeckou demenci nebo jde o rady některých jeho poradců, ale tak trochu pálí slepými. V časech dřívějších, kdy Vladimir Putin pracoval u tajné služby, by se okolo něho mohla nějaká ta mrtvola vyskytnout, avšak u tajných služeb je takováto praxe běžná všude ve světě. Dokonce podobné praktiky lze nalézt i ve Vatikánu. Tedy nejednalo by se vůbec o nic zvláštního. Po vstupu Vladimira Putina do politiky nejsou žádné náznaky něčeho byť jen podobného, nicméně zcela vyloučit to nelze opět u žádného velkého politika. Nutno však říci, že Vladimir Putin není ani tak politik, jako spíše státník a to je velký rozdíl. Státník takovéto věci nedělá a Vladimir Putin je natolik inteligentní, že ví. Ví to, že jak by se něco takového provalilo, tak by jej svět cupoval na kousky a dost možná by přišel i o podporu vlastního národa, který je oproti národům jiným dosti specifický. Přesto je Vladimir Putin vrah!

   Víte proč je Putin vrah??? Já vám to povím. To on šéfuje obrovské zemi, zemi s obrovským nerostným bohatstvím a národu, který miluje a ctí svoji zemi. To Amerika nemá a západ jakbysmet. Amerika i západní Evropa jsou velmi závislí na dovozech surovin z Ruska a podotýkám, že nejde jen o ropu a plyn, ale také o hliník, železnou rudu, měď, nikl a další komodity. Mnohé z nich jsou nezbytné i pro výrobu zbraní. Když Vladimir Putin pohne prstem a zastaví dodávky surovin, tak se západní ekonomiky začnou hroutit. Při zhroucení ekonomiky se samozřejmě zhroutí i další systémy jako je systém sociální, zdravotní a další, což by vyvolalo nepředstavitelný chaos a dost možná i anarchii a po sléze občanskou válku, či válku světovou. To západ velmi dobře ví a také se proto snaží už celá desetiletí Ruskou federaci rozdrobit a rozeštvat, aby se mohli lépe dostat k surovinám. Ukrajina západu skočila na špek a jak je na tom??? No bídně. Putin nějaké drolení odmítá připustit, ba naopak. On zceluje. To samozřejmě západu velmi vadí. Západ si je plně vědom toho, že Rusko válku k ničemu nepotřebuje a že je to právě západ, který bude li chtít ruské suroviny, tak si je bude muset vzít silou. Problém je v tom, že by musela být použita pouze síla konvenční, neb západ potřebuje surovinově bohaté území nekontaminované, aby jej šlo využít. Ruská armáda je však veliká, velmi dobře vyzbrojená a je doma. Strach má západ ze střetu, ale i z toho, že Rusko klidně může atomové zbraně použít, neboť Evropa i Amerika jsou surovinově dosti vyčerpané a jejich území je poněkud nezajímavé.

     Západ-tedy USA a EU volí taktiku zastrašování, ale prakticky škodí sami sobě, neboť kdyby s Ruskem jednali slušně a s úctou, tak by se jim lépe vedlo a Rusko by pak nemělo důvod činit jakákoliv odvetná opatření. Bohužel hamižnost a namyšlenost západu ohrožuje světový mír. No a až se to začne třeba v Evropě mazat, tak za to opět bude moct Putin. Až začnou umírat lidé, tak Putin bude vrah, protože to bude on, koho západ označí jako viníka. To on přestal dodávat suroviny a kvůli němu padla západní ekonomika a lidé se začali bouřit. Přesně jak řekl Bidet-Putin je vrah, ale Bidet je namyšlený Americký snob a hlupák, který blafe jak tem jeho Major u boudy. Tyhle řeči Bidene jsou od tebe hloupé a chceš li se někomu zavděčit tak mu radši polib pr.....!!!

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Miloslav Dědek

Miloslav Dědek

27.03.2021 08:29

Dobrý den. Je to zajímavé. Napište prosím někdy příště něco o novém politickém uspořádání lidstva. Inspirovat se můžete článkem: NOVÉ POLITICKÉ USPOŘÁDÁNÍ LIDSTVA https://miloslav7.blogspot.com/2021/03/nove-politicke-usporadani-lidstva.html


 
Maličký Kamínek

Maličký Kamínek

23.03.2021 20:12

Frank Belavy Belavy - omlouvám se za minus, překlikla jsem se!


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

23.03.2021 16:29

Pane Rambousku, problém není v tom či se začne dřív hroutit západ z nedostatku surovin, nebo Rusko ze ztráty kupujícího. Píšete : "... je to právě západ, který bude li chtít ruské suroviny, tak si je bude muset vzít silou. " Uvažujete přesně stejně, jako těch pár deviantních rodin co řídí svět. Západ si totiž směnou za výrobky ty suroviny může bez problémů koupit. Ovšem né od Rockefellera, Rothschilda, Warburga, Morgana a dalších pár parazitů, ale od Ruska. To je ten problém. Není nic jednoduššího, než aby si zombovaní lidé na západě ze svých daní vydržovali armádu, ta pak ukradne co se dá, ale jen pro těch pár jmenovaných vejlupků. A ti to pak vesele prodávají těm samým lidem co si tu krádež zaplatili. Kdepak kupovat od Rusa.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy