• Pátek, 23. duben 2021
  • Svátek má Rukojmí Vojtěch

                   P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt
Počet návštěv: 796

P.C.Roberts: Slunce zabíjí Koronavirus, ale Bill Gates je chce zakrýt

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Svým požadavkem zakrýt slunce a učinit tak planetu Zemi temnější, diktovaný snahou zabránit klimatickým globálním změnám, se Bill Gates stává pro lidstvo nebezpečným. 

Dokazuje to mimo jiné i tento článek RT nesoucí titulek: Ovlivněno protesty aktivistů odmítá Švédsko Billem Gatesem financovaný experiment Harvadské univerzity zaměřený na umělé stmívání slunce. Viz:

https://www.rt.com/news/519904-sweden-experiment-dim-sun-gates/ 

Jak uvádí nejnovější studie zbavuje sluneční světlo Koronavirus jeho aktivity osmkrát rychleji, než se dříve předpokládalo. Velká většina koronavirových částíc ztratilo svou aktivitu poté, co byly vystaveny letnímu slunečnímu záření po dobu 30 minut, zatímco i několik dní dokázaly vzdorovat slunečnímu záření v zimě. Viz:

https://www.rt.com/news/519921-sunlight-renders-coronavirus-inactive/ 

Překlad: Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.04.2021 14:59

Na zakrytí slunce nemusí být Bill Gates,stačí na to imise a smog,z továren a dopravních prostředků větší velikosti.Místo toho ekoteroristé řeší auta a přitom vlastně lžou.A přesto jim řada lidí věří a podporuje je.Tak ať tito teroristé nepoužívají mobily,televizory,rádia,oblečení od spodního prádla počínaje a kloboukem proti úžehu konče,nikam necestují,protože se potí a zvýšenou tělěsnou teplotou a vypařováním tělesné vody ohrožují klima,ať chodí pěšky a bosi,aby deklarovali svou snahu také něčím jiným,než slovy a tak můžeme pokračovat do nekonečna.Jejich vize zelené Evropy je skutečně jenom zbožným přáním.To nad Evropou postaví kopuli,aby se sem nedostaly smogy a imise z Číny,USA,Indie a dalších destinací?Jejich vize je jen snaha o zveřejnění své osoby.Greta už je za zenitem své slávy a ty další to čeká,pokud se vůbec dokáží zveřejnit.Hezká slova to jsou,ale skutečnost je úplně jiná,než jejich bláboly.Jak bylo řečeno před mnoha a mnoha lety.Teorie a fakta jsou dvě naprosto rozdílné pojmy.Teoreticky postavím jenom rukama most a fakticky to nejde.Tzv."ochránci přírody" by v první řadě začít myslet,co je a co není možné!Jenže myšlení pro ně není,jim stačí demagogie.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

03.04.2021 09:14

ma tam byt IČ-infračervené


 
Josef Andrle

Josef Andrle

03.04.2021 09:12

pane Man, začnu o desítky let zpatky, můžete věřit a nemusíte, kdysi dávno se nám slunce jevilo na obloze jako kulaťoučke, žluté slunce, jak žloutek. Během posledních ca 10 let se barva slunce změnila na bílo stribrnou. resp. to přes co svítí, bylo změněno. těmi tisíci a tisíci letadly, která za sve pozorování videl a vidím,další poznatek je, ze se za celé léto prostě neopálíte, s když, tak mizerně, byly doby, že za pul hodiny jste byli spálení s do hodiny byl ůžeh. To dnes není, slunce se jevi jako stříbrná, agresivní koule, která nehřeje, spiše spaluje, ale vzduch je studený i při údajných cc30-35 stupních, četl jsem soukromou práci italskeho vědce, který zjistil,že rozptýlenim jistých látek na obloze došlo ke snížení} účinnosti UV IF paprsků o cca 50-60%! to je to, prič se neopálíme! jdu venku se psi, r. 2015,teploměr ukazuje 34°C jdu po louce, přijde mrak který zakryje na deset, dvacet vterin slunce, v ten moment mi naskočí husi kůže a pocitově se ochladilo o cca 10-15 stupňů! tak je to, to nejsou me výmysly, za meho mladí se v ordinacích dedinfikovalo stylem UV lampy, které zničili vsehny bakterie, viry. pokud dnes to slunce je zacloněno, tak tim pádem ty viry tady prostě budou dále.Tak to je bohužel většina lidí na toto nevěří, ze je ti možné, stačí ovšem sledovat oblohu, pravidelně, a přemýšlet, což jr5pro většinu problém, tupě civět do mibilu a i nic se nezajímat. a zapominaji, ti starší, že jim změna barvy slunce není divná, že se neopálí, jako za dřívějších časů? To vše je vysledek mého pozorování a zjišťování si o tomto z různých zdrojů,to jsem chtel nspsat, pomatený ani konspirátior nejsem, jen to co vidím, ptrzentuji.} Na ČHMŮ, kam jsem psal asi dva dopisy, bylo odpovědi mlčení. popírají to vsichni, co i tom ví.) jsou mazány na netu stránky, skupiny kteří se o to zajímají a neni jim to lhostejné. sleduji satelit Worlview. earthdata.nasa.gov,který neni cenzurovan, a kdyz srovnám snimky tyto se snímky na českých webech se sat. snímky, tak se diametrálně liší v tom, ze tam na českých ty stopy prostě nejsou! snimek ve stejnou hodinu americký s pak český, a rozdíl patrný. české jsou cenzurovany a snimky retušovány před zveřejněním. příklad :ráno vstanu na zapraží a nad hlavou stovky letadel s čar za nimi. jdu v minutě na aplikaci Windy a jiné, které pracuji v reálném čase, ale tam ty čáry prostě nejsou!!! To si každý může klidne ověřit, pokud ovšem bude chtit. Hezky den a omluvte překlepy. Andrle.


 
Negramotný nebo arogantní?

Negramotný nebo arogantní?

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Poslední domácí zprávy