• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

Nejnovější zprávy z Ruska - velice aktuální.
Počet návštěv: 17211

Nejnovější zprávy z Ruska - velice aktuální.

Oldřich Rambousek Článek od Oldřich Rambousek

Rusko se stalo první zemí na světě, která provedla pitvu mrtvoly po Covidu-19 a po důkladném vyšetřování zjistilo, že Covid-19 jako virus neexistuje. Je to globální podvod, na který lidé umírají kvůli „zesílenému elektromagnetickému záření 5G (jed)“. 

Ruští lékaři porušili zákon Světové zdravotnické organizace (WHO), který neumožňuje provádět pitvu, u lidí, kteří zemřeli na Covid 19, jenž po dobovém vědeckém objevu nelze považovat za virus, ale bakterii, která vede ke vzniku krevních sraženin v žilách a nervech, kvůli čemuž pacient umírá bakteriemi. Rusko virus porazilo a tvrdí, že „neexistuje nic jiného než fellium-intravaskulární srážlivost (trombóza) a léčebná metoda je terapeutická“. Antibiotické tablety protizápalové a užívání antikoagulancií (aspirín). To naznačuje, že nemoc lze vyléčit. Tuto senzační zprávu pro svět připravili ruští lékaři prostřednictvím pitvy (mrtvého těla) člověka zemřelého následkem viru Covidu-19.

Podle dalších ruských vědců nebyla jednotka JIP (UCI) nikdy potřeba. Protokoly k tomu již byly zveřejněny v Rusku. ČÍNA to věděla dlouho, ale nikdy nezveřejnila svou zprávu. 

Sdílejte tuto informaci se svou rodinou, sousedy, známými, kamarády, kolegy, aby se dostali ze strachu z Covidu-19 a pochopili, že to není virus, ale prostě bakterie vystavená 5G záření. Příčinou je poškozování lidí s velmi nízkou imunitou. Toto záření způsobuje také zánět a hypoxii. Ti, kteří jsou obětí, by měli užívat Aprin-100 mg anebo Paracetamol 650 mg, protože covid-19 způsobuje vysokou krevní srážlivost, která způsobuje trombózu u lidí, krevní sraženiny v žilách, a tedy mozek, srdce a plíce nemohou dostat kyslík, což ztěžuje dech a lidé rychle umírají kvůli nedostatečnosti dýchacích cest a ztráty energie.

Lékaři v Rusku neposlouchali protokol WHO a prováděli pitvy na mrtvolách po covidu-19. Lékaři otevřeli ruce, nohy a další části těla a po řádném vyšetření si všimli, že cévy jsou rozšířené a žíly plné krevních sraženin, které obvykle brzdí průtok krve a také snižují průtok kyslíku v těle, což způsobuje smrt pacienta. Ministerstvo zdravotnictví Ruska okamžitě změnilo protokol o léčbě na Covid-19 a podávalo aspirin 100 mg a empromak svým pozitivním pacientům. V důsledku toho se pacienti začali zotavovat a jejich zdravotní stav se začal zlepšovat. Ministerstvo zdravotnictví Ruska propustilo během jednoho dne více než 14.000 pacientů s covidem a poslalo je vyléčené domů.

 

Zdroj: Ministerstvo zdravotnictví Ruska  

Oldřich Rambousek
Mým principiálním základem, který uznávám je teorie Marxismu, ale tento se bohužel téměř nepraktikuje, protože nepřináší svým obsahem ten pravý byznys, který by každý chtěl z politiky mít. Já ho přesto preferuji, protože jsem přesvědčen o tom, že politika má být službou národu a nikoliv hmotným statkům.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

07.05.2021 07:34

To jsou věci... Komu že jde o to, aby čínské G5 nebyly... Jsou to USA.... Že by v odlehlých oblastech, např. Indie byly tyto sítě... Tato zpráva je hoax. Ruští vědci tedy nemohli nic zjistit. Je na ně svedena neschopnost při výzkumu. Ve skutečnosti jde o to, překrýt touto lži nebezpečí vakcín AstraZeneca i Pfizeru. Hodí se to na Čínu a na neschopnost ruských vědců. Co je ale jisté... Chřipka zcela zmizela. Proměnila se v covid. Tyto viry mutuji, takže se budou stále vracet. Koumaci z CIA přišli na to, svést nebezpečí západních vakcín na Čínu a Rusy.... Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.05.2021 12:03

Celý povyk kolem covidu byl uměle vyvolaný.Z jakého důvodu se ovšem neví,ale zmatku okolo se využilo znamenitě k zastrašení lidí.A to nejen tady u nás,ale všude ve světě.Jen mi nejde do hlavy,že dříve tvrdily světové kapacity,že se jedná o virus uměle vyrobený.Dokonce se objevilo jméno laboratoře,která ho na území USA vyrobila.Počkáme,jak se situace bude dál vyvíjet.


 
Josef Andrle

Josef Andrle

06.05.2021 08:59

Věřím tomu, pane Rambosek. Cela ta aféra ten povyk kolem toho c. 19 je mi podezřelý od začátku. No uvidíme co dále.


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy