• Úterý, 19. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Michaela

Hlavně že se shodli. Neskutečná politická manipulace, která se musí, ač by neměla, akceptovat!
Počet návštěv: 1117

Hlavně že se shodli. Neskutečná politická manipulace, která se musí, ač by neměla, akceptovat!

Jiří Baťa Článek od Jiří Baťa

Němečtí odborníci (pokud to jsou stejní odborníci, jako u nás v případě boje proti Covidu-19, pak potěš Bůh) se shodují na tom, že nejvýznamnější ruský opoziční politik Alexej Navalnyj, jenž je léčen v Německu, byl otráven novičokem navzdory tomu, že ruští lékaři před Navalného převozem do Německa v nemocnici v ruském Sibiřském Omsku konstatovali, že k otravě Navalného nejsou k dispozici žádné nezvratné důkazy. Přesto se, jak vidno, zřejmě dějí zázraky.

Zůstaneme-li u těch důkazů, pak se zdá, že v dnešní době pro prokázání viny pachatele(ů) toho kterého, sebevíc serioznějšího krimi případu, důkazy jako takové už nehrají žádnou roli. To potvrzují známé události a z toho plynoucí skutečnosti jako v případě otravy dvojitého ruského agenta Skripala a jeho dcery v anglickém Salisbury, stejně tak při „údajné“ otravě Navalného a v neposlední řadě případ s ruskými agenty, kteří rovněž údajně, bez relevantních důkazů, jsou považovani za pachatele, kteří způsobili explozi muničního skladu ve Vrběticích.

Ani v jednom případě politické autority, čítaje v to i politiky SRN (viz výše) neberou ohled na skutečnost, že např. „novičok“ je podle světových chemických vojenských odborníků a jejich hodnocení jeden z nejprudších jedů který v případě, že je zasažen lidský organismus, člověk po několika minutách umírá! Jak to, že Skripalovi a Navalnyj po otravě novičokem neumřeli? Že též nezemřel ani anglický policista, který byl údajně novičokem rovněž zasažen? Nabízí se proto seriózní otázka, kdo s novičokem víc mlží, zda ti, co prohlašují novičok za jeden z nejnebezpečnějších jedů s neodvratným úmrtím do několika minut nebo ti, co tvrdí, že tito lidé byli otráveni novičokem, ale zřejmě (v důsledku slabé konzistence tohoto jedu) jako zázrakem po otravě nezemřeli, ačkoliv tak tvrdí či konstatují chemičtí odborníci!

Ve světle všech těchto skutečností jsou názory, či lépe tvrzení, že v případě Skripala a jeho dcery (událost, která již dávno upadla v zapomnění), a dnes politicky a mezinárodně frekventovaný případ (spíše zinscenovaný skandál) údajné otravy A. Navalného, byl použit „novičok“ s cílem usmrtit Navalného (údajně „na pokyn“ samotného V. Putina!), je natolik vzdálen realitě a logickému, či intelektuálnímu myšlení, že takové tvrzení lze (s jistou míry nadsázky) považovat za biologický absces v podmínkách iracionální politické praxe.

Jinými slovy jde o vyjádření natolik abstraktní a nevěrohodné, jako tvrzení dementního a retardovaného člověka, že on je Bůh a jedině on má právo řídit či ovládat tento svět. Smutná je na tom skutečnost, že tato vyjádření pochází z úst politiků, kteří řídí stát, jsou představiteli

jistých politických (evropských) vrcholných orgánů, kteří disponují s osudy evropských států. Přímo katastrofální je pak pomyšlení, že by těmto slovním paskvilům, vyslovených zkorumpovanými politiky měli občané věřit.

Obdobná hloupá, naivní, představitele BIS a představitele vlády zesměšnující, jsou jejich trapné tvrzení o jediné verzi vyšetřování, ve které byli za pachatele určeni dva agenti ruské GRU, aniž by byl také předložen jeden jediný přímý důkaz o jejich účasti, usvědčujících je jako pachatele výbuchu muničního skladu. I v tomto případě vévodí trapné potlačení potřebné existence důkazů této události, která z hlediska složitého a náročného vyšetřování má mezinárodní dosah zvláště, když při výbuchu zahynuli dva lidé.

To ovšem českým „vyšetřovacím“ orgánům BIS nevadí, aby byl případ prohlášen za „vyřešený“ či „vyšetřený“ navzdory tomu, že chybí jediný relevantní či přímý důkaz pro usvědčení domnělých pachatelů (ruských agentů GRU), čímž naši českou, notabene vysoce ceněnou kriminalistickou školu a úspěšné kriminalistické realizační týmy do značné míry silně degraduje a dehonestuje jejich vysoce úspěšnou činnost. Tyto a podobné výroky politiků jsou „na přes hubu“, o jejich demisi už ani nemluvě! Zřejmě peníze a vlastizrádná loajalita je „až“ na prvním místě a o nějakém protiruském tažení západu, stejně jako vyslovení skutečné pravdy a předložení důkazů není pro tyto politiky podstatné.

Trapné, a skandální tvrzení výše citovaných německých odborníků snad nemá už ani cenu dál komentovat. Jedině, že „Pohleďte, kolik nespravedlnosti a násilí se pomalu (ale jistě) stává zvyklostmi!“ (Petronius).

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.07.2021 09:39

To jsou všechno operace tajných služeb,které podléhají vedení CIA.Stejně tak je vedena CIA i údajně česká BIS.Takový "odborník" dostane na vybranou.Buď uděláš,co chceme,nebo s Tebou zatočíme.A odborný posudek je na světě.Dělo se to vždy a bude i nadále.Nikdo si nebude ohrožovat svou budoucnost pro někoho neznámého.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

14.07.2021 02:38

Nasledujici dva clanky jsou v Anglictine a dost dlouhe. Je ale nad slunce jasne, ze chemicky utok v syrske Dume byla zinscenovana operace pod falesnou vlajkou.

https://thegrayzone.com/2021/07/02/pressed-for-answers-on-syria-cover-up-opcw-chief-offers-new-lies-and-excuses/


https://thegrayzone.com/2021/07/11/why-is-opcw-chief-arias-afraid-of-his-own-inspectors/


 
Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají...