• Středa, 08. prosinec 2021
 • Svátek má Rukojmí Květoslava

Tak už jedou...
Počet návštěv: 1280

Tak už jedou...

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Ach jo – Západ tvrdil a naši přisluhovači také, že v Afghánistánu se bojovalo za nás. Že díky působení západních mocností se nerozšiřoval terorismus. Jaká blbost!

Terorismu máme v Evropě a na celém světě dost i bez přispění afghánských Talibánců. Západ ve svých destruktivních aktivitách nedovede ochránit své obyvatelstvo ani před chřipkou, natožpak před terorismem. Co dělá špatně? Jak se dá země chránit před terorismem aniž by musela své mladé muže posílat do pekla středního Východu?

Je to jednoduché – stačí důsledně chránit hranice a nepouštět si do země nelegální muslimské bandy, které touží vysávat naše sociální systémy a šířit svou fanatickou víru. Proč máme živit pochybné azylanty, kteří odmítají budovat své země a raději žebrají u bohatších sousedů. Tady platí heslo – hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nebere…

Pomohlo by také odstřižení pitomých a naivních aktivistů od veřejného financování. Různé neziskovky jsou přisáté na rozpočtech a ke svému přežití potřebují více cizinců a více vyloučených lokalit. Potřebují se ukazovat jako “zachránci” a potřebují problémy, aby mohli plnit své rozpočty.

A pak by taky pomohlo volit politiky, kteří se nebojí pojmenovávat problémy a už vůbec se nebojí je řešit. Politiky, kteří se nebojí hloupých novinářů a dovedou veřejnost oslovit bez ohledu na mediální propagandu. Politik, který se dělá hezký před novinářkami z ČT, je nepoužitelný a jeho působení je zdrojem dalších problémů.

Ono to jde, jen chtít. Terorismus je jen viditelným indikátorem slabosti Západu!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.08.2021 11:23

Od začátku to byla jen snaha dostat k nám muslimy odkudkoliv.Je jasné,že občané okupovaného státu se po skomčení okupace rozhodnou odejít tam,odkud okupanti přišli.Když mají peníze na udržování své armády na cizím území,jistě budou mít i dost peněz pro nás.A tak se daly hordy muslimů do pohybu.USA jsou za oceánem,tak tam ne.Do Evropy se jde po souši přes spřátelené muslimy a ti jim zajistí bezpečný přechod až do Evropy.A tam už se spojíme s místními muslimy a bílí nás budou živit.Jinak nastolíme teror!Jak řekla srbská muslimka po razii policie v jejich centru.Je nás tady zatím málo.Ve Francii už by hořela auta a obchody.Do dnes tuto výhrůžku nikdo nevzal na vědomí.Horší případ je,že to stát na vědomí vzal a klidně to nechal na pokoji.Tím dal muslimům najevo,že proti jejich aktivitám nic nemá a nic mít nebude.Tak se dílo podařilo a nyní záleží na zdejších občanech,jak se k muslimským migrantům postaví.Nejspíše po vzoru,dnes již mrtvého,teplického Kubery.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

19.08.2021 09:17

Paní Hrindová, myslím, že není třeba se obávat kdo bude překladatele živit. Kouzlem nechtěného všichni známe aktivní vítače, tak nebude třeba dlouhého shánění ubytování a těch kdo je bude živit. Rovnou najisto afghánské rodiny těch dobře vycvičených překladačů rozvézt na známé adresy. Jen u nemocného Pavlíka z Řeporyj bych se přimlouval o přidělení nějakého doktora. Překladač by jeho mumlání stejně nerozuměl a aghánský doktor, krom řezání hlav, by snad uměl ovázat Pavlíkovi tu jeho pitomou palici tím slušivým hadrem ve kterém přicestoval. U Pavlíka bych pouze doporučil - namočit do studené vody. (ten hadr) Naopak k Mitrofanovi pouze děti do třiceti let. Starším by mohlo být povědomé jméno a taky by mu mohl překladatel ustřelit makovici. Rovněž tak k Langšádlové (zase z jiného důvodu) bych doporučoval nějakého dobře rostlého chlapečka do třiceti let, ovšem s vadou zraku. Kdyby prokouk mohl by si naopak ten překladatel ustřelit makovici sám.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

19.08.2021 08:23

To jsem blázen! Boží bojovníci ve jménu Alláha v Afghánistánu dobyli zpět svou vlast, aniž by byli očkování. Už už jsem viděl ty hromady mrtvol válících se po ulicích afghánských měst a místo toho jsou bojovníci natolik čilí, že se zmocnili rychlostí blesku celé své země. To se přece nedělá! My je tam dvacet let humanitárně ostřelujeme proto, aby konečně pochopili tu naši humanitární demokracii a oni tohle! Donutili nás, naočkované, k úprku z jejich země! A teď mají tu drzost, že naši experimentální, neověřenou vakcinu prohlásí za dílo ďábla! Oni, jak je vidno, svůj boj vyhráli, my s vakcinou jsme dobojovali bez jediného výstřelu. ... Mějte se hezky ... PS. Napsal Jiří Přibyl.


 
Politické nálady se budou vracet…

Politické nálady se budou vracet…

Ty proběhlé volby byly tragédií, protože nastolily proti vůli voličů ANO,SPD a hlavně propadlých hlasů ČSSD a KSČM odpudivou panskou suitu, která nám bezprizorním 60 % dává najevo, že tu budou vládnout hlava nehlava i s vědomím toho, že budou muset být vystřídáni.

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

Věřte nám a ne nějakým „falešným prorokům“!

České Ministerstvo zdravotnictví, dnes v čele s Adamem Vojtěchem, spolu s vládní rétorikou se hodně snažení o narativ, v němž by „vyjevilo národu jedinou pravdy“ o Covidu-19 a vakcinaci, tedy očkování. Je značně usilovná, ale bohužel také nepravdivá, nemorální, značně zavádějící.

Nenechme si vzít další Vánoce!

Nenechme si vzít další Vánoce!

Co nezničili proislámští aktivisté a eurohujeři, chtějí zničit připosraní covidhysterici. Ministr v demisi Vojtěch zcela vážně vyzývá, ať si nepouštíme domů Mikuláše s andělem a s čertem. Nedávno také nesmyslně vláda zakázala vánoční trhy s programem, punčem a vánoční družnou atmosférou.

 Konečně blog, kery neni o koroně

Konečně blog, kery neni o koroně

Tuž sem si řikal, že už je čas nepsat o tych cypovinach, kere nam vladni propaganda tlači, trošku se od teho oprostit a bavit se tak nějak normalně tajak ve svobodnych dobach, kdy zme všeci občani měli stejna prava.

Poslední domácí zprávy

                                Ministr školství

Ministr školství

Myslím ne toho ještě fungujícího, ale toho, co teprve přijde. Toho, který čím méně vlastní to, zač by mohl být ctěn i uznán, tím...