• Středa, 26. leden 2022
  • Svátek má Rukojmí Zora

Vladimíre, se Západem nemá smysl se bavit
Počet návštěv: 881

Vladimíre, se Západem nemá smysl se bavit

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Chtějí konflikt, chtějí střet, chtějí válku. To jak včera dopadly expertní rozhovory mezi USA a Ruskem, kdy USA ani o milimetr nechtějí ustoupit z této své politiky ukázalo, že debatovat se Západem je k ničemu.

Umírající kobyla kope kolem sebe. Další barevka jim nevyšla v Kazachstánu a on i se klepou poznáním faktu, že i když mašinérie liberálních západních médií jede na plné obrátky, nic změnit nemohou.

Mimochodem, fakticky toho rozhodujícího bylo dosaženo. NATO může plácat se chce, ale běda mu, kdyby rozšířilo svou působnost na Ukrajinu, Gruzii, Moldavsko atd. Už teď jsou tyto státy rozvráceny vnitřními nepokoji a navíc neovládají celé své území. Můžeme s klidem konstatovat, že bláboly Stoltenberga a spol. o tom, že se NATO neuzavírá před dalším rozšířením o tyto zájmové země jsou a zůstanou skutečně jen bláboly.

A jen ať Ukrajina dál hysterčí o tom, že Rusko chce invazi na její území. A může to plácat ještě roky. V mezidobí totiž definitivně zkolabuje. V situaci, kdy zahájili trestní stíhání snad nejvěrnějšího ukrajinského štváče Západu bývalého prezidenta Porošenka pro velezradu, protože - a můžeme se jenom smát - nakoupil levnější uhlí z Donbasu, které jinak Zielensky a spol. pokládá za území Ukrajiny, pak se Ukrajina noří ještě hlouběji do politické tuposti.

VLADIMÍRE, NEBAV SE S NIMI A NECH JE VYCUKAT.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

12.01.2022 12:50

Debatovat se západem nemělo smysl nikdy v historii.Ten si žije ve svojí povýšenosti nad jinými.Je to následek jejich koloniální politiky,kdy se považovali za něco jiného,než byli obyvatelé jejich anektovaných území mimo Evropu.A je to jen pokus o záchranu Ukrajiny,kterou svou politikou v podstatě zničili.Ale zase na tom opět vydělali.Nakonec za Ukrajinu nikdo z nich bojovat nepůjde.Ohlásily to USA i Britanie.Jen budou dodávat zbraně a dle svého zvyku na obě strany.Takto se s hloupými a degenerovanými Evropany zachází a ti za to ještě děkují!Ale považují se za hlavního účastníka v současné politice.Jen jim uniká,že jsou dnes sami kolonií USA.


 
Mirja Mikkesh

Mirja Mikkesh

12.01.2022 08:55

Jestli ono pane doktore nevyjde najevo, že velký Ukrajinec Waltzman alias Porošenko, opravdu nakoupil levné uhlí z Donbasu za stovku, ovšem prodal ho zombovaným Ukrajincům jako ono slavné uhlí z Jihoafrické republiky, bratru za devět set. Takhle se to dělá, pane doktore. Nejlépe z blbcema co čumí na státní televizi.


 
Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Lahůdková Putinova pokerová hra 2.

Před týdnem tedy 19.1.2022 jsem napsal krátkou napůl odlehčenou glosu pod názvem Lahůdková pokerová hra, ve které jsem nadhodil, že k nadpisu mě přivedla americká agentura Bloomberg, která uvedla, že to co udělal Putin s rozložením sto tisíce svých vojáků u svých hranic s Ukrajinou je skvělým tahem a Putin nemůže nic pokazit, dokud je tam nechá, než mu Zápas splní jeho požadavky a nepohne se ani dopředu, ani do strany, ani vlevo, ani v pravo a nechá tím všechny zainteresované hráče v nejistotě.

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Antiwaxeři v ulicích evropských měst a částí médií…

Zatímco současná zahraničně politická publicistika zcela nepochybně žije úvahami západní mediálně politické propagandy o brzké okupaci Ukrajiny ze strany Ruska, druhá část se soustřeďuje na vývoj a realitu možného prosazování či neprosazování politiky Green Dealu, část publicistiky se věnuje sice menšinového, ale o to agresivnějšího menšinového hnutí antiwaxerů, jako průvodního znaku poněkud dlouhého období covidové pandemie. Pod hesly o svobodě je toto hnutí namířeno proti většině společnosti, která bere zdravotní opatření za potřebná a chce většině vnutit svůj úhel pohledu. U nás se tohoto úkolu ujala SPD, v Rakousku Svobodní či vedle v Německu AFD.

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často hlasuju pro ruzne pitomosti, to už je v Praze taky zvyk.

Poslední domácí zprávy

Fijalovy podfuk

Fijalovy podfuk

Mam par kamaradu, keři volili Bruselsku pětku. Tuž, nevadi mi to, bo su demograt. Někteři z nich su z Prahy. To se da pochopit, bo lidi v Praze často...

Vrána k vráně sedá…

Vrána k vráně sedá…

Je několik evropských vlád, charakteristických zběsilou protiruskou nenávistí a podobně zběsilým příklonem k německému fašismu či dokonce...