• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Fakta o Islámu
Počet návštěv: 2811

Fakta o Islámu

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

V Dánsku museli přijmout imigrantovy tři manželky, z toho je jedna nezletilá, a celou rodinu, asi 27 lidí. Všichni budou mít nárok na stejné sociální dávky. Lisabonská smlouva určuje, že každý imigrant má právo na pozvání celé rodiny. Klaus věděl, proč odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. K podpisu byl donucen mj. i takzvaným "léčitelem" Hnízdilem. V případě vraždy či znásilnění některým muslimem u nás bude mít i on krev na rukou.

Většina muslimů neumí číst, Korán nikdy nečetla, ale slepě poslechne svého imáma.

Německý soud uznal snatek 14 leté Syřanky s jejím bratrancem za legální. Soud uznal sezdání se s příbuzenstvem a hlavně soud uznává pedofilní snatek, ale jen pro imigranty. Soud podporuje pozitivní diskriminaci neboli rasismus naruby. Nebude takových případů přibývat?

Muslimský kazatel se ptá muslimů v mešitě: "Kolik z vás je normálním muslimem, ne radikálním?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí, že by muži a ženy měli sedět odděleně?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí s tresty v Koránu- kamenování pro nevěru či cokoli jiného, a dalšími tresty v Koránu, včetně zabíjení homosexuálů, křestanů a všech nevěřících? Zkrátka cokoli, je-li to od Alláha či jeho proroka Mohameda, je to nejlepší trest, který může být pro lidské pokolení. To bychom měli aplikovat ve světě. Kdo s tím souhlasí?" - Všichni. - Alláhu akbar, jste všichni radikální extrémisté?"- Smích. "Všichni říkáte, že jste běžní muslimové, že všichni chodíte do běžných mešit v Norsku. Nebo jste nějakou sektou?" - "Nejsme žádná sekta." - Takže, co řeknou politici? Že jste všichni extrémisté a radikálové, a že je potřeba vás deportovat z této země. Možná by mohla být další otázka. 1/ Neexistuje radikální Islám. Problém je samotný Islám. 2/ Odpovědí na řečníkovu poslední otázku je poté "pravděpodobně ano".

Existují skutečně radikální muslimové?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy