• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Fakta o Islámu
Počet návštěv: 4548

Fakta o Islámu

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

V Dánsku museli přijmout imigrantovy tři manželky, z toho je jedna nezletilá, a celou rodinu, asi 27 lidí. Všichni budou mít nárok na stejné sociální dávky. Lisabonská smlouva určuje, že každý imigrant má právo na pozvání celé rodiny. Klaus věděl, proč odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. K podpisu byl donucen mj. i takzvaným "léčitelem" Hnízdilem. V případě vraždy či znásilnění některým muslimem u nás bude mít i on krev na rukou.

Většina muslimů neumí číst, Korán nikdy nečetla, ale slepě poslechne svého imáma.

Německý soud uznal snatek 14 leté Syřanky s jejím bratrancem za legální. Soud uznal sezdání se s příbuzenstvem a hlavně soud uznává pedofilní snatek, ale jen pro imigranty. Soud podporuje pozitivní diskriminaci neboli rasismus naruby. Nebude takových případů přibývat?

Muslimský kazatel se ptá muslimů v mešitě: "Kolik z vás je normálním muslimem, ne radikálním?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí, že by muži a ženy měli sedět odděleně?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí s tresty v Koránu- kamenování pro nevěru či cokoli jiného, a dalšími tresty v Koránu, včetně zabíjení homosexuálů, křestanů a všech nevěřících? Zkrátka cokoli, je-li to od Alláha či jeho proroka Mohameda, je to nejlepší trest, který může být pro lidské pokolení. To bychom měli aplikovat ve světě. Kdo s tím souhlasí?" - Všichni. - Alláhu akbar, jste všichni radikální extrémisté?"- Smích. "Všichni říkáte, že jste běžní muslimové, že všichni chodíte do běžných mešit v Norsku. Nebo jste nějakou sektou?" - "Nejsme žádná sekta." - Takže, co řeknou politici? Že jste všichni extrémisté a radikálové, a že je potřeba vás deportovat z této země. Možná by mohla být další otázka. 1/ Neexistuje radikální Islám. Problém je samotný Islám. 2/ Odpovědí na řečníkovu poslední otázku je poté "pravděpodobně ano".

Existují skutečně radikální muslimové?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy