• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Fakta o Islámu
Počet návštěv: 4312

Fakta o Islámu

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

V Dánsku museli přijmout imigrantovy tři manželky, z toho je jedna nezletilá, a celou rodinu, asi 27 lidí. Všichni budou mít nárok na stejné sociální dávky. Lisabonská smlouva určuje, že každý imigrant má právo na pozvání celé rodiny. Klaus věděl, proč odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. K podpisu byl donucen mj. i takzvaným "léčitelem" Hnízdilem. V případě vraždy či znásilnění některým muslimem u nás bude mít i on krev na rukou.

Většina muslimů neumí číst, Korán nikdy nečetla, ale slepě poslechne svého imáma.

Německý soud uznal snatek 14 leté Syřanky s jejím bratrancem za legální. Soud uznal sezdání se s příbuzenstvem a hlavně soud uznává pedofilní snatek, ale jen pro imigranty. Soud podporuje pozitivní diskriminaci neboli rasismus naruby. Nebude takových případů přibývat?

Muslimský kazatel se ptá muslimů v mešitě: "Kolik z vás je normálním muslimem, ne radikálním?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí, že by muži a ženy měli sedět odděleně?" - Všichni. - "Kolik z vás souhlasí s tresty v Koránu- kamenování pro nevěru či cokoli jiného, a dalšími tresty v Koránu, včetně zabíjení homosexuálů, křestanů a všech nevěřících? Zkrátka cokoli, je-li to od Alláha či jeho proroka Mohameda, je to nejlepší trest, který může být pro lidské pokolení. To bychom měli aplikovat ve světě. Kdo s tím souhlasí?" - Všichni. - Alláhu akbar, jste všichni radikální extrémisté?"- Smích. "Všichni říkáte, že jste běžní muslimové, že všichni chodíte do běžných mešit v Norsku. Nebo jste nějakou sektou?" - "Nejsme žádná sekta." - Takže, co řeknou politici? Že jste všichni extrémisté a radikálové, a že je potřeba vás deportovat z této země. Možná by mohla být další otázka. 1/ Neexistuje radikální Islám. Problém je samotný Islám. 2/ Odpovědí na řečníkovu poslední otázku je poté "pravděpodobně ano".

Existují skutečně radikální muslimové?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...