• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Muslimské gangy sexuálních násilníků ve Velké Británii
Počet návštěv: 4417

Muslimské gangy sexuálních násilníků ve Velké Británii

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Některé skandály jsou tak masivní, že jim lze jen stěží uvěřit. "Máme mimořádný problém, který zahrnuje dědictví pákistánských mužů, kteří cílí na mladé, zranitelné a bílé anglické dívky". Televize CBN natočila reportáž z Londýna.  

Televize CBN odvysílala reportáž z Londýna, kterou nazvala Snadné maso (Easy meat), a která pojednává o smutném a otřesném problému s gangy mladých muslimů, kteří páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech, a to již dlouhé roky. Bylo to ale tabu.
"Až milión bílých dětí se může stát v Anglii obětí znásilnění od muslimských znásilňujících gangů, které jsou ve Velké Británii od shora až dolů". "Některé skandály jsou tak masivní, že jim lze jen stěží uvěřit". Podle policejního analytika George Iglera je setkání s tímto problémem neuvěřitelné a mimo rámec chápaní. Bezprostřední reakcí prý je, že tomu člověk ani nechce uvěřit. "Je stále těžší tomu uvěřit". "Britská vláda stále tuto kriminalitu nezastavila".
Reportér Dale Hurd uvádí reportáž s tím, že Velká Británie má mimořádný problém, který zahrnuje dědictví pákistánských mužů, kteří cílí na mladé bílé anglické dívky s tím, že to nejsou pouze jeho slova, ale že to jsou slova bývalého ministra vnitra a člena britského parlamentu Jacka Strawa, který řekl také, že součástí tohoto dědictví Pákistánců je i jejich pohled na bílé angličanky jakožto na "snadné maso".
Stále se jen mluví o rasismu, ale zde jsou fakta. Jedná se o výpočet, který vychází z počtu již odsouzených pachatelů sexuálního násilí a výsledkem je, že britští muslimští muži jsou 170 krát častěji členy gangů sexuálních násilníků něž nemuslimové a to prý dokonce nejsou zaznamenány případy, že by nemuslimové dělali takové věci muslimským dívkám. V jedné britské jurisdikci bylo odhadnuto, že šest ze sedmi muslimů o těchto ohavných činech ví, a nebo jsou přímo členy těchto gangů. Ve Velké Británii je to problém již dlouhá léta, ale tyto problémy řeší bohužel poslední roky i jiné země, které byly tolik vstřícné k muslimským imigrantům a multikulturalismu.
Policejní analytik George Igler dále řekl, že případ, který nemá je, že by se nemuslimští muži zaměřovali na muslimské dívky touto formou organizovaného znásilňování. "Argument, že kriminalita tohoto typu existuje všude není pouze falešná, ale stává se úmyslně podporována médii". "To, čemu musíme porozumět ohledně znásilňování dětí není pouze o sexuálním zneužívání". "Jedná se o nepopsatelnou úroveň násilí". "Oběti jsou znásilňovány i noži, oběti jsou znásilňovány lahvemi a oběti mají přitlučené jazyky ke stolům". Ohavné odpornosti, ale tato kriminalita naštěstí není všude. Je jen tam, kde to dopustili. Tam, kde se zatajovala realita.
V reportáži jsou popsány i případy dívek, které v pátek odešli z dětského domova a v pondělí se vraceli pod vlivem drog s krvácejícími třísly po stovkách znásilnění od muslimských mužů.
Britská žena Christine z organizace Ženy proti mladým násilníkům poukazuje na problém britských úřadů, které prý často poukazují na pochybení znásilněných dívek, a nebo vidí chybu u rodičů, protože si nehlídají své děti. Stephen Luthen, známý též jako Tommy Robinson, který je bývalým lídrem uskupení Obrany Anglie (English Defence League) popisuje, že už když byl malý kluk v Lutonu, tak mu rodiče říkali, že jeden člověk z jeho rodiny byl pronásledován takovým gangem.
"Moje sestřenice byla nalezena nahá, znásilněná a utíkající z komunity muslimů, když jí bylo 13 let". "Stala se z ní prostitutka". "Policie nepomohla, ale pouze konstatovala, že je narkomankou". "Ona byla narkomankou". "Předtím, než ji znásilnili, tak ji dali drogy".
Někdo říká, že tyto gangy mladých sexuálních násilníků pocházejí z konkrétní části Pákistánu, ale vlastně je to Korán, který podporuje muslimy v tom, mýti ženy za nepřátele a sexuální otrokyně, a také to, že Mohamed měl sex s 9 letou manželkou. Islámský stát veřejně obhajuje sexuální otroctví a říkají..Zotročte rodiny nevěřících a berte jim ženy jako konkubíny, což je pevně stanoveno v právu Šaría, nebo v Islámském právu. Znásilněné ženy a děti jsou oběťmi multikulturalistické revoluce, zazní také v reportáži. "Důvody této kriminality byly zakrývány a v tom se pokračuje i dnes politickou korektností".
Když Peter McLoughin dopsal svou knihu Snadné maso, tak mu z bezpečnostních důvodů nebylo umožněno vystoupit ani před kamerou k rozhovoru. "Nikdo nechce být za rasistu". "Novináři o tom nemluví, protože pachatelé jsou většinou tmavší pleti a muslimové". "Lidé z oboru péče o dítě používají politickou korektnost jako Omertu (část kodexu mafie) a kód k mlčení ohledně toho, co má veřejnost vědět".
Policejní analytik poukazuje na signály, že ta obvinění z rasismu jsou nejmocnější známou zbraní. "Toto je také příklad, co se může stát v 60 milionové zemi, kde tisk odmítl informovat, kde všechny agentury selhali, selhali v diskuzi a v jednání o tom, co se ve skutečnosti děje". "To zakrytí bylo konečně odhaleno, ale gangy mladých násilníků pokračují a fungují dál".
Nemám krev na rukou, ale mnoho krve bude prolito v této zemi a ta krev bude na rukou našich lídrů, říká Stephen Luthen. "A jednou přijde čas, kdy si uvědomí, co provedli a lidé naší země si to uvědomí také". "Prodali nás". "Zničili náš národ". "Zničili naši kulturu".
Závěrem se ještě vyjádřil policejní analytik....Pokud jste mladá anglická dívka, které je mezi devíti až čtrnácti lety a pokud se stanete předmětem zvráceností od muslimských mužů, tak budete existovat v zemi, ve které síla zákonů a pořádek prostě nefunguje.
Nikdy bych nechtěl fungovat v takové zemi a věřím, že evropští voliči porazí multikulturalisty i tu smrtící politickou korektnost. Kód mlčení k veřejnosti je zhouba.

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy