• Pondělí, 23. září 2019
  • Svátek má Rukojmí Berta

Muslimské gangy sexuálních násilníků ve Velké Británii
Počet návštěv: 3278

Muslimské gangy sexuálních násilníků ve Velké Británii

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Některé skandály jsou tak masivní, že jim lze jen stěží uvěřit. "Máme mimořádný problém, který zahrnuje dědictví pákistánských mužů, kteří cílí na mladé, zranitelné a bílé anglické dívky". Televize CBN natočila reportáž z Londýna.  

Televize CBN odvysílala reportáž z Londýna, kterou nazvala Snadné maso (Easy meat), a která pojednává o smutném a otřesném problému s gangy mladých muslimů, kteří páchají sexuální násilí na bílých ženách a dětech, a to již dlouhé roky. Bylo to ale tabu.
"Až milión bílých dětí se může stát v Anglii obětí znásilnění od muslimských znásilňujících gangů, které jsou ve Velké Británii od shora až dolů". "Některé skandály jsou tak masivní, že jim lze jen stěží uvěřit". Podle policejního analytika George Iglera je setkání s tímto problémem neuvěřitelné a mimo rámec chápaní. Bezprostřední reakcí prý je, že tomu člověk ani nechce uvěřit. "Je stále těžší tomu uvěřit". "Britská vláda stále tuto kriminalitu nezastavila".
Reportér Dale Hurd uvádí reportáž s tím, že Velká Británie má mimořádný problém, který zahrnuje dědictví pákistánských mužů, kteří cílí na mladé bílé anglické dívky s tím, že to nejsou pouze jeho slova, ale že to jsou slova bývalého ministra vnitra a člena britského parlamentu Jacka Strawa, který řekl také, že součástí tohoto dědictví Pákistánců je i jejich pohled na bílé angličanky jakožto na "snadné maso".
Stále se jen mluví o rasismu, ale zde jsou fakta. Jedná se o výpočet, který vychází z počtu již odsouzených pachatelů sexuálního násilí a výsledkem je, že britští muslimští muži jsou 170 krát častěji členy gangů sexuálních násilníků něž nemuslimové a to prý dokonce nejsou zaznamenány případy, že by nemuslimové dělali takové věci muslimským dívkám. V jedné britské jurisdikci bylo odhadnuto, že šest ze sedmi muslimů o těchto ohavných činech ví, a nebo jsou přímo členy těchto gangů. Ve Velké Británii je to problém již dlouhá léta, ale tyto problémy řeší bohužel poslední roky i jiné země, které byly tolik vstřícné k muslimským imigrantům a multikulturalismu.
Policejní analytik George Igler dále řekl, že případ, který nemá je, že by se nemuslimští muži zaměřovali na muslimské dívky touto formou organizovaného znásilňování. "Argument, že kriminalita tohoto typu existuje všude není pouze falešná, ale stává se úmyslně podporována médii". "To, čemu musíme porozumět ohledně znásilňování dětí není pouze o sexuálním zneužívání". "Jedná se o nepopsatelnou úroveň násilí". "Oběti jsou znásilňovány i noži, oběti jsou znásilňovány lahvemi a oběti mají přitlučené jazyky ke stolům". Ohavné odpornosti, ale tato kriminalita naštěstí není všude. Je jen tam, kde to dopustili. Tam, kde se zatajovala realita.
V reportáži jsou popsány i případy dívek, které v pátek odešli z dětského domova a v pondělí se vraceli pod vlivem drog s krvácejícími třísly po stovkách znásilnění od muslimských mužů.
Britská žena Christine z organizace Ženy proti mladým násilníkům poukazuje na problém britských úřadů, které prý často poukazují na pochybení znásilněných dívek, a nebo vidí chybu u rodičů, protože si nehlídají své děti. Stephen Luthen, známý též jako Tommy Robinson, který je bývalým lídrem uskupení Obrany Anglie (English Defence League) popisuje, že už když byl malý kluk v Lutonu, tak mu rodiče říkali, že jeden člověk z jeho rodiny byl pronásledován takovým gangem.
"Moje sestřenice byla nalezena nahá, znásilněná a utíkající z komunity muslimů, když jí bylo 13 let". "Stala se z ní prostitutka". "Policie nepomohla, ale pouze konstatovala, že je narkomankou". "Ona byla narkomankou". "Předtím, než ji znásilnili, tak ji dali drogy".
Někdo říká, že tyto gangy mladých sexuálních násilníků pocházejí z konkrétní části Pákistánu, ale vlastně je to Korán, který podporuje muslimy v tom, mýti ženy za nepřátele a sexuální otrokyně, a také to, že Mohamed měl sex s 9 letou manželkou. Islámský stát veřejně obhajuje sexuální otroctví a říkají..Zotročte rodiny nevěřících a berte jim ženy jako konkubíny, což je pevně stanoveno v právu Šaría, nebo v Islámském právu. Znásilněné ženy a děti jsou oběťmi multikulturalistické revoluce, zazní také v reportáži. "Důvody této kriminality byly zakrývány a v tom se pokračuje i dnes politickou korektností".
Když Peter McLoughin dopsal svou knihu Snadné maso, tak mu z bezpečnostních důvodů nebylo umožněno vystoupit ani před kamerou k rozhovoru. "Nikdo nechce být za rasistu". "Novináři o tom nemluví, protože pachatelé jsou většinou tmavší pleti a muslimové". "Lidé z oboru péče o dítě používají politickou korektnost jako Omertu (část kodexu mafie) a kód k mlčení ohledně toho, co má veřejnost vědět".
Policejní analytik poukazuje na signály, že ta obvinění z rasismu jsou nejmocnější známou zbraní. "Toto je také příklad, co se může stát v 60 milionové zemi, kde tisk odmítl informovat, kde všechny agentury selhali, selhali v diskuzi a v jednání o tom, co se ve skutečnosti děje". "To zakrytí bylo konečně odhaleno, ale gangy mladých násilníků pokračují a fungují dál".
Nemám krev na rukou, ale mnoho krve bude prolito v této zemi a ta krev bude na rukou našich lídrů, říká Stephen Luthen. "A jednou přijde čas, kdy si uvědomí, co provedli a lidé naší země si to uvědomí také". "Prodali nás". "Zničili náš národ". "Zničili naši kulturu".
Závěrem se ještě vyjádřil policejní analytik....Pokud jste mladá anglická dívka, které je mezi devíti až čtrnácti lety a pokud se stanete předmětem zvráceností od muslimských mužů, tak budete existovat v zemi, ve které síla zákonů a pořádek prostě nefunguje.
Nikdy bych nechtěl fungovat v takové zemi a věřím, že evropští voliči porazí multikulturalisty i tu smrtící politickou korektnost. Kód mlčení k veřejnosti je zhouba.

 

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bylo jich cca 300 000 tisíc pivařů a párkařů, co se se zadarmo tísnili na Dnech NATO, bez sebereflexe, jako národ, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a dnes leze do zadku USA.

Bylo jich cca 220 000 tisíc pivařů a párkařů, co se se zadarmo tísnili na Dnech NATO, bez sebereflexe, jako národ, co byl zbrojnicí Hitlera, pak zase Stalina a dnes leze do zadku USA.

Bydlím nedaleko mošnovského letiště, takže mi v uších ještě doznívá hukot hlavně bombardéru B-52 a mně nezbývá si připomenout si, jak v jednom obskurním plátku se na hlavní straně tloukly dva titulky vedle sebe: „Myslivci skolili 230 tisíc kanců“ a signifikantní pro tento bulvár - „NATO v Ostravě a 220 000 diváků…“ Nechci nikoho urážet, ti divočáci za to nemohou, že onemocněli, byť geneticky jsou lidem blízké…

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když pouze ukázala předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

Jak to bylo s Čáslavskou nejen v roce 1968, ale i s jejími protisovětskými gesty, jak je v minulých dnech okázale prezentovala ČT, když ukázala pouze předávání medailí jí a sovětské gymnastce; Čáslavská odvrací svoji tvář od vlajky SSSR

V České televizi před několika dny závěru srpna 2019 odezněla jen laciná propaganda roku 1968, když při předávání medailí jí a sovětské gymnastce Čáslavská okázale odvrací na protest svoji tvář od vlajky SSSR. Ani slovo o tom, jak přišel říjen 1968 a sedminásobná olympijská vítězka - gymnastka Věra Čáslavská a stříbrný olympijský medailista - běžec Josef Odložil si před více než půl stoletím řekli 26. října 1968 své “ano“ během letních olympijských hrách v Mexico City.

Bude se FAMU distancovat od svého nejznámějšího absolventa Emirá Nemanja Kusturici kvůli vyznamenání od prezidenta Zemana k 28. říjnu 2019?  Na FAMU, kterou proslavil, se prý proti němu chystá velká akce

Bude se FAMU distancovat od svého absolventa Emirá Kusturici kvůli vyznamenání od prezidenta Zemana k 28. říjnu 2019? Na FAMU, kterou proslavil, se prý proti němu chystá velká akce "vítačů" uprchlíků a odpůrců Zemana

„Je možné, že se FAMU bude chtít od Emira distancovat ještě dřív, než vyznamenání od prezidenta dostane. Teď se o tom začíná mluvit, ale nejvíc se to rozjede až v říjnu, kdy začíná výuka a fakulta bude naplno žít. Některé katedry jsou dost angažované a většinu tam tvoří lidi levicově-progresivistických názorů,“ sděluje redakci ParlamentníchListů.cz zdroj z fakulty pod podmínkou zachování anonymity. 

První premiér Ben Gurion vedl Izrael 13 roků, před 71 lety připomněl komuny zvané kibucy; řekl, že “socialismus byl pro židovský stát stejně důležitý jako hebrejská Bible”..

První premiér Ben Gurion vedl Izrael 13 roků, před 71 lety připomněl komuny zvané kibucy; řekl, že “socialismus byl pro židovský stát stejně důležitý jako hebrejská Bible”..

Chci širokou vládu národní jednoty“, prohlásil centrista Benny Ganc po úterních předčasných volbách v Izraeli. Vyjádřil radost nad výsledkem své koalice Modrá a bílá, hlavní soupeř stávajícího premiéra Benjamina Netanjahua se ale vítězem voleb neprohlásil. Volby pravděpodobně skončí patem.

Poslední domácí zprávy