• Pondělí, 10. srpen 2020
 • Svátek má Rukojmí Vavřinec

Příliš mnoho otazníků.
Počet návštěv: 4220

Příliš mnoho otazníků.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Dvě letadla narazila do tří budov. Dvojčata byla stavěna na mnohem větší letadla, přesto tento náraz nepřežila. Kamera, která filmovala náraz letadla do budovy, byla předem připravena a namířena správným směrem. Nárazem o železobeton se neulomilo ani křídlo letadla. Kam zmizelo letadlo, když neproletělo druhou stranou budovy? Jak mohlo celé zmizet v mrakodrapu?

Palác kultury hořel skutečným ohněm, přesto kostra budovy nebyla porušena. Mrakodrap "hořel" nedokonalým ohněm, repektive doutnal. Při této teplotě nemůže tát žádný kov, natož ocel, o betonu ani nemluvě. Mrakodrap spadl kolmo dolů, i když nárazem byl měl padat směrem nárazu letadla. Ze stěny byly vidět vodorovné výbuchy, typické pro odstřelení domu. Každý střelmistr ví, jak padá dům na zbourání. Každý hasič ví, že budova nemůže spadnout, když místo ohně je jen dým. Ani jedno patro, kde byly tuny betonu a oceli, nebrzdilo pád sutin. Budova spadla během několika vteřín. Na spáleništi se našel neporušený průkaz totožnosti. Zbytky letadla se nenašly. Okamžitě po havarii byla veškerá sut odstraněna, aby se nemohly zjistit důkazy o pravdě. Údajně letadlo havarovalo někde jinde. 3.budova nemohla být poškozena letadlom, protože otvor je menší než letadlo a v takové "výšce" nemůže žádné letadlo fungovat kvůli nízkému tlaku nevhodnému pro létání.

 Reportérka ohlašovala pád budovy, která v záběru kamery ještě stála. Americký prezident byl zrovna na školní besídce. Když mu jeho spolupracovník zašeptal do ucha, co se právě stalo, zůstal zcela klidný. Pozdější prezidentský proslov bylo jen divadlo. FBI měla "náhodou" cvičení, takže nemohla zasáhnout. Sama FBI přiznala, že o havarii věděla předem, a že situaci podcenila.

Majitel mrakodrapu se pojistil půl roku před havarií. Potřeboval budovu zbourat, protože výdaje byly dlouhodobě prodělečné. Tento milardář se domluvil s prezidentem, jak budovu zbourat. Prezident toto zneužil k dvěma válkám. Vláda ihned věděla, kdo je pachatel.

V každém patře bylo několik betonových sloupů, silných 80 cm. Den předtím měli hasiči cvičení v okolí budovy. Mnoho lidí, hlavně Židů, bylo den předem upozorněno, at nechodí do práce. Víkend před nehodou byl v budově vypnut proud, aby mohly být namontovány výbušniny. V záběru při nárazu letadla není vidět zlomení křídla, úlomky skla a betonu směrem od budovy, přesto, že budova je kromě železobetonu celá ze skla. Letadlo zmizí v mrakodrapu a neobjeví se na druhé straně budovy. Důkazů o dvojčatech je na internetu přebytek.

Zrovna v ten den bylo vojenské cvičení proti únosu letadel na budovy. Přestože na všech letištích byla pohotovost, Usama bin Ládin klidně odcestoval ještě čtvrtý den po této nehodě. V třetí budově byly dokumenty o "zmizelých" dvou bilionech dolarů. Nezkušený pilot začátečník se s velkým letadlem trefil do budovy, dokázal otočku 270 stupnů, což je problém i pro velmi zkušeného pilota. Kamerové záznamy "záhadně" zmizely. Po nehodě bylo vše ihned bleskově odklizeno.

Doporučuji napsat do vyhledavače "letadlo narazilo do". Je tam přehled všech havarií. Neexistuje jediný případ v celém světě, kdy by nárazem letadla spadla celá budova. A ještě tak rychle. Takto se vyrábí matrix a vrtěti psem. Stále ještě věříte, tak jako 16% Američanů, že platí oficiální verze?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vojtech Adam

Vojtech Adam

13.09.2016 21:08

Lubosi Cerny, krome toho, ze si myslite, jak jste vtipny,byste si mel aspon obcas neco precist. Konspirace je konspirace, ale v tomto pripade je podivnosti jaksi mnoho. A pridam jeste naraz Boeningu do Pentagonu,jehoz zbytky se nenasly, stejne jsko havarovane letadlo v Pensylvanii. Neriksm, ze to tak nebylo, ale tech zahad je prilis adem


 
Luboš Černý

Luboš Černý

13.09.2016 12:17

Vás, idiotsky-bláznivé konspirativce by měli utrácet hned při narození...


 
              Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Jsi pro fair play? Pak nemůžeš fandit liberodemobloku.

Baví tě dění ve sportu, kde zásada fair play vznikla? Jsi pro to, aby dva naše nejúspěšnější fotbalové kluby Slavie Praha a Viktoria Plzeň hrály své zápasy za rovných podmínek, i když fandíš jen jednomu z těch dvou klubů? Anebo když fandíš Slávii, bral bys všemi čtyřmi, aby Plzeň musela do zápasů nastupovat a hrát v teplácích, bez rozvičky, bez náhradníků, bez lékaře a s trenérem zásadně jen na tribuně?  Anebo když fandíš Plzni, přál by sis, aby tyhle hendikepy postihly Slávii?

Poslední domácí zprávy