• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Příliš mnoho otazníků.
Počet návštěv: 2670

Příliš mnoho otazníků.

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Dvě letadla narazila do tří budov. Dvojčata byla stavěna na mnohem větší letadla, přesto tento náraz nepřežila. Kamera, která filmovala náraz letadla do budovy, byla předem připravena a namířena správným směrem. Nárazem o železobeton se neulomilo ani křídlo letadla. Kam zmizelo letadlo, když neproletělo druhou stranou budovy? Jak mohlo celé zmizet v mrakodrapu?

Palác kultury hořel skutečným ohněm, přesto kostra budovy nebyla porušena. Mrakodrap "hořel" nedokonalým ohněm, repektive doutnal. Při této teplotě nemůže tát žádný kov, natož ocel, o betonu ani nemluvě. Mrakodrap spadl kolmo dolů, i když nárazem byl měl padat směrem nárazu letadla. Ze stěny byly vidět vodorovné výbuchy, typické pro odstřelení domu. Každý střelmistr ví, jak padá dům na zbourání. Každý hasič ví, že budova nemůže spadnout, když místo ohně je jen dým. Ani jedno patro, kde byly tuny betonu a oceli, nebrzdilo pád sutin. Budova spadla během několika vteřín. Na spáleništi se našel neporušený průkaz totožnosti. Zbytky letadla se nenašly. Okamžitě po havarii byla veškerá sut odstraněna, aby se nemohly zjistit důkazy o pravdě. Údajně letadlo havarovalo někde jinde. 3.budova nemohla být poškozena letadlom, protože otvor je menší než letadlo a v takové "výšce" nemůže žádné letadlo fungovat kvůli nízkému tlaku nevhodnému pro létání.

 Reportérka ohlašovala pád budovy, která v záběru kamery ještě stála. Americký prezident byl zrovna na školní besídce. Když mu jeho spolupracovník zašeptal do ucha, co se právě stalo, zůstal zcela klidný. Pozdější prezidentský proslov bylo jen divadlo. FBI měla "náhodou" cvičení, takže nemohla zasáhnout. Sama FBI přiznala, že o havarii věděla předem, a že situaci podcenila.

Majitel mrakodrapu se pojistil půl roku před havarií. Potřeboval budovu zbourat, protože výdaje byly dlouhodobě prodělečné. Tento milardář se domluvil s prezidentem, jak budovu zbourat. Prezident toto zneužil k dvěma válkám. Vláda ihned věděla, kdo je pachatel.

V každém patře bylo několik betonových sloupů, silných 80 cm. Den předtím měli hasiči cvičení v okolí budovy. Mnoho lidí, hlavně Židů, bylo den předem upozorněno, at nechodí do práce. Víkend před nehodou byl v budově vypnut proud, aby mohly být namontovány výbušniny. V záběru při nárazu letadla není vidět zlomení křídla, úlomky skla a betonu směrem od budovy, přesto, že budova je kromě železobetonu celá ze skla. Letadlo zmizí v mrakodrapu a neobjeví se na druhé straně budovy. Důkazů o dvojčatech je na internetu přebytek.

Zrovna v ten den bylo vojenské cvičení proti únosu letadel na budovy. Přestože na všech letištích byla pohotovost, Usama bin Ládin klidně odcestoval ještě čtvrtý den po této nehodě. V třetí budově byly dokumenty o "zmizelých" dvou bilionech dolarů. Nezkušený pilot začátečník se s velkým letadlem trefil do budovy, dokázal otočku 270 stupnů, což je problém i pro velmi zkušeného pilota. Kamerové záznamy "záhadně" zmizely. Po nehodě bylo vše ihned bleskově odklizeno.

Doporučuji napsat do vyhledavače "letadlo narazilo do". Je tam přehled všech havarií. Neexistuje jediný případ v celém světě, kdy by nárazem letadla spadla celá budova. A ještě tak rychle. Takto se vyrábí matrix a vrtěti psem. Stále ještě věříte, tak jako 16% Američanů, že platí oficiální verze?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Vojtech Adam

Vojtech Adam

13.09.2016 21:08

Lubosi Cerny, krome toho, ze si myslite, jak jste vtipny,byste si mel aspon obcas neco precist. Konspirace je konspirace, ale v tomto pripade je podivnosti jaksi mnoho. A pridam jeste naraz Boeningu do Pentagonu,jehoz zbytky se nenasly, stejne jsko havarovane letadlo v Pensylvanii. Neriksm, ze to tak nebylo, ale tech zahad je prilis adem


 
Luboš Černý

Luboš Černý

13.09.2016 12:17

Vás, idiotsky-bláznivé konspirativce by měli utrácet hned při narození...


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy