• Pondělí, 18. říjen 2021
  • Svátek má Rukojmí Lukáš

V Americe objevili Ameriku; zapomněli, jak ochotně poskytovali azyl nacistům…?
Počet návštěv: 5903

V Americe objevili Ameriku; zapomněli, jak ochotně poskytovali azyl nacistům…?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

EU se může potrhat, jak se europoslanci a jejich šéfové za půl melounu měsíčně scházejí, aby dohodli kvóty pro přijímání už skoro milionu běženců z Afriky a Blízkého východu. Evropa prostě musí přijmout kohokoli. A USA? Vybírají si.

Mají zájem jen o nějaké imigranty. Nepotřebují černochy; přece si jich jako otroků přivezli z Afriky miliony a dnes jim činí potíže. Brzy bude barevných obyvatel USA víc než bílých. A kolik mají Portorikánců, Haiťanů, Grenaďanů či Mexičanů, proti nimiž mají sice nejdelší bezpečnostní plot na světě, ale stejně nelegálně přicházejí dál. Jak by ne, když jim Spojené státy anektovaly jejich bývalá území - mj. Nevadu, Kalifornii, Nové Mexiko či Texas. Dnešní exodus, druhé největší stěhování národů od 2. sv. války je nezajímá. To jsou nekvalitní migranti, asi si nevzpomenou, o jaké utečence měly USA kdysi zájem...?

Tak den po dni sleduji, jak jsou Američané neustále větší filutové. U nás se kdysi všichni museli držet toho, co rozhodl ÚV KSČ, resp. ÚV KSSS, za velkou louží to byl pro občany USA senátor Joseph McCarthy a jejích Kongres. A nejen pro ně. Třeba Charles Chaplin o tom věděl své. A každý si vzpomene, jak Václavu Havlovi nařídili zrušit zbrojní firmy, aby byl konečně v roce šedesátém šestém na celém světě mír…Konverze přivodila Slovensku slušnou nezaměstnanost, a když jsme se rozdělili, Češi mohli ve zbrojním průmyslu dál pokračovat. A Big Brother rozhodl, že Slováci si mohou políbit… McCarthismus

O tom, že USA poskytly azyl stovkám bývalých nacistů, se také ví odjakživa.  To to trvalo, než šli ven s pravdou, o níž kdekdo věděl - Americká ústřední zpravodajská služba CIA po válce zajišťovala útočiště bývalým nacistům. Uvádí to vládní zpráva z roku 2006, o níž teprve nyní deník The New York Times popisuje „spolupráci s perzekutory“. Úřad zvláštního vyšetřování se shodl na tom, o čem si už dávno štěbetají vrabci na střeše Bílého domu, že váleční zločinci „byli vědomě vpouštěni do USA“. Co vím, v New Yorku vám to potvrdí každý druhý, včetně české ambasády, šeptalo se o tom též v kuloárech OSN.

Také, že v roce 1954 pomohla CIA ”architektu holocaustu” Ottu von Bolschwingovi, jenž pomáhal Adolfu Eichmannovi s plánem na likvidaci Židů v Německu. Agenti řešili, co dělat, kdyby byla von Bolschwingova identita v Americe odhalena. Ministerstvo spravedlnosti, jemuž bylo jasné, že nacista každou chvíli skoná, se v roce 1981 “rozhodlo” milého von Bolschwinga vyhostit, ten však očekávaně záhy zemřel. Ani Šalamoun by se nemusel stydět…

Lovec nacistů Simon Wiesenthal a zachránce stovek židů Oscar Schindler...

Američané stáli především o vědce a techniky. Jedním z těch, komu byl hned koncem války v roce 1945 zajištěn příchod do USA, byl i bývalý člen Waffen SS Tscherim Soobzokov, o němž ministerstvo spravedlnosti vědělo, že ho zpravodajská služba zaměstnává jako poradce. V roce 1945 najaly USA nacistické vědce do vedení průkopnických plánů, hlavně v závodu dobytí vesmíru. Tito muži poskytli USA nejvyspělejší techniku, která je i dnes na špici, ale ptáme se, za jakou cenu. Na konci druhé světové války došlo k tahanici o mnohá technologická tajemství nacistického Německa. Spojenci soupeřili v ukořistění co největšího počtu vybavení a odborných znalostí z trosek tisícileté říše pro sebe, zároveň bránili ostatním udělat to samé. Stb a CIA

Nadzvukové rakety, nervový plyn, proudová letadla, naváděné střely, technologie stealth (neviditelnost při užití radaru) a tvrzený pancíř, jsou jen některé průlomové technologie vyvinuté v nacistických laboratořích, dílnách a továrnách i přes to, že Německo prohrávalo válku. V květnu roku 1945 zabezpečily Stalinovy legie atomové výzkumné laboratoře v prestižním institutu Kaiser Wilhelm na okraji Berlína, což sloužilo za základ budoucího ohromného sovětského arzenálu. Americké jednotky odstranily rakety V-2 z rozlehlého komplexu Nordhausen, postaveném pod horami Harz ve středním Německu, budoucí okupační zóně SSSR, těsně před obsazením továrny Sověty.

(Severoameričtí domorodci, konkrétně dvě nejpočetnější indiánská etnika Navahů a Čerokíů, kterých v USA žije přibližně 600 tisíc, neuznávají rozhodnutí Nejvyššího soudu Spojených států, který stanovil, že manželství mohou uzavírat také osoby téhož pohlaví. Indiáni žijící v rezervacích mají totiž na svých územích vlastní legislativu, která nepodléhá té federální. Navahové a Čerokíové se tedy vydali na válečnou stezku. Podobně se vyjádřila i menší indiánská etnika. Přibližně jeden milion původních obyvatel severní Ameriky žijících ve Spojených státech tak na svých územích nebude aplikovat rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, který 26. června t.r. redefinoval pojem manželství....)

http://www.radiovaticana.cz/images/topic2.jpg

A tak podle BBC News, SightLess World, začala operace Paperclip (Kancelářská spona), která odvezla Dr. Wernhera Magnuse Maximiliana svobodného pána von Brauna a dalších více než 700 významných osob z Německa, přímo před nosem amerických spojenců. Její účel byl jednoduchý: Využít německé vědce v americkém výzkumu a odepření těchto intelektuálních zdrojů Sovětskému Svazu. Události nabraly rychlý spád. Prezident Truman autorizoval Paperclip v srpnu 1945 a 18. listopadu dorazili první Němci do Ameriky. Byl tu ale jeden zádrhel. http://news.ivcrn.cz/256-wikileaks-saudsky-princ-prislibil-32-miliard-dolaru-do-islamizace-usa

Truman výslovně nařídil, aby kdokoli, ”kdo byl členem nacistické strany a více než jen formální účastník jejích aktivit, nebo činný stoupenec nacistického militarismu”, byl vyřazen. Babon raď! Podle těchto pravidel by sám von Braun, duchovní otec měsíčních cest a vedoucí „raketového týmu“, který stál za vývojem balistické rakety V-2, neměl nárok sloužit USA. Člen mnoha nacistických organizací zastával mimo jiné pozici v SS. Jeho zpravodajská složka jej označila za “bezpečnostní riziko”. Psi však štěkají, ale karavana kráčí v klidu dál…

(Italská loď Viora která byla 7. srpna 1991 v albánském přístavu Drač napadena davem přibližně dvaceti tisíc utečenců a kapitán byl donucen odvézt tyto lidi do Itálie. Většina uprchlíků byla vrácena zpět do Albánie, kde ekonomiku Albánie zhroutil podvodnými fony Madoff, jenž patřil k nejbohatším a nejobdivovanějším mužům na newyorském Wall Street; miliony obyčejných Albánců připravil o zhruba miliardu dolarů....)

Mezi von Braunovi kolegy patřili: Arthur Rudolph, hlavní ředitel provozu v Nordhausenu, kde na 20 tisíc otrockých pracovníků zemřelo při výrobě střel V-2. Řídil tým, který postavil raketu Saturn V. Popisován byl jako “100procentní nacista, nebezpečný typ”. Kurt Debus, specialista na odpalování raket, byl další důstojník SS. V jeho složce stálo: ”Měl by být internován jako bezpečnostní hrozba spojeneckých sil”. Původním záměrem americké armády bylo pouze vyslechnout vědce pracující na válečných raketách a zabavit jejich plány a materiály. Napřed se operace jmenovala Overcast, nakonec byla přejmenována na Paperclip. Bylo zajato osm členů Ústavu císaře Viléma; tedy rovněž fyzikové Ott Hahn, Max von Laue a Carl Friedrich von Weizsäcker.

A jak to v USA bylo s „využívanými“ nacisty? Na to by nejlépe odpověděl již zesnulý lovec německých válečných zločinců Simon Wiesenthal. Jejich pronásledování se věnoval s urputností sobě vlastní více než 50 let. Jak jsem zjistil v Izraeli, zásluhou jeho úsilí bylo pohnáno k odpovědnosti na 1100 nacistických válečných zločinců. Ne všechny polapil. Vědec Hubertus Strughold měl asi patřit mezi ně. Byl totiž nedávno vyřazen z mezinárodní Kosmické síně slávy (Space Hall Of Fame), kam byl za zásluhy jmenován v roce 1978 jako “otec vesmírné medicíny”.

Důvodem této degradace bylo ne že odhalení, ale potvrzení jeho nacistické minulosti, když se za druhé světové války podílel na pokusech na vězních v koncentračním táboře Dachau. Zodpovídal se z toho, že někteří z jeho podřízených prováděli lidské ”experimenty” v Dachau a Auschwitz, kde byli vězni mraženi, umísťováni do komor s nízkým tlakem, v nichž často zemřeli. Po druhé světové válce byl americkou armádou převezen do státu Nové Mexiko, kde léta pak pracoval na vesmírném programu.

Do síně slávy se dostal za přínos k vývoji skafandrů a kosmických kabin. Kdo by pohrdl takovou ctí. Tento bývalý nacista, jenž se stal součástí von Braunova týmu německých vědců pracujících v USA, byl také “otcem vesmírné medicíny” za návrh palubního zařízení podpory života. To vše jsou jen některé unikátní technologie vyvinuté v nacistických laboratořích, dílnách a továrnách, nezřídka za pomoci vězňů, kteří pak byli jako nepotřební svědci likvidováni.

Všichni tito muži a mnoho jiných dostalo “zelenou” pracovat v USA, jejich zločiny byly zakryty a jejich pochybnou minulost vymazala armáda USA, pro kterou se stalo hlavní prioritou vítězství ve studené válce a zisk mozků těchto Němců. Inu, to jen české vlády mají ve zvyku po svých vítězstvích vyhodit všechny odborníky, kteří jsou nezbytní pro chod rozhodujících odvětví státu, a nahradit je svými politickými nýmandy. Je lepší si alibisticky říct: Proč nevyužít zkušeností profesionálů, hlavně vědců a třeba šifrantů či práskačů z StB…?

A nakonec, jak se USA zalekly po desítkách let od konce 2. sv. války nacistického zločince. Německý Centrální úřad pro objasňování nacistických zločinů po téměř 70 letech pátrání zahájil vyšetřování padesátky tehdejších “bachařů”. Podle německých médií byl rovněž zatčen Hans Lipschis, v pořadí čtvrtý na seznamu osob hledaných nacistických zločinců Střediskem Simona Wiesenthala. Narodil na Litvě v roce 1919, v roce 1941 mu nacisté udělili status “etnického Němce”.

Jedenáct let po konci války se přestěhoval do Spojených států, v roce 1983 ho však Američané deportovali kvůli nacistické minulosti do Německa, napsal deník Welt am Sonntag. Německá regionální televize SWR přiznává, že v Osvětimi pracoval, ale prý jako kuchař. Podle stuttgartské prokuratury však existují „pádné důkazy“, že se jakožto příslušník jednotek SS podílel na vraždách vězňů, převážně Židů, na které dohlížel v letech 1941 až 1945, kdy byl tábor osvobozen. V něm bylo během druhé světové války zabito až 1,5 miliónu lidí.http://olser.cz/wp-content/uploads/arnost_lustig_u_mne_doma-e28093-3006.jpg

Vzpomínka na Arnošta Lustiga v kibucu Hachotrim s manželi Wurzelovými…

Inu, a tak nám dnes odkryli Američané svoji 13. komnatu, resp. Pandořinu skříňku; aneb.  Jak Američané  znovu objevili Ameriku… Evropa praská ve švech z afrických utečenců; kdo však Afriku zbídačil, nehne prstem a má svatozář

PS: Jede černoch v newyorském metru a čte si noviny v hebrejštině. Přisedne si k němu Žid, dívá se mu přes rameno a nechápavě mu řekne: “To ti fakt nestačí, že seš černoch…?”Jak recyklovat “odpad” po americku, aneb Co je doma, to je počítá…?

Po přidružení k EU se Ukrajina stane jen vývozcem pracovní síly…?

Lovec nacistů Wiesenthal by zaplesal…

Izraelské osudy - Tisíc a jedna pravda ve Svaté zemi jako eKniha v elektronickém vydání na eReading.cz: (http://www.ereading.cz/cs/detail-knihy/izraelske-os

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bůh s námi, přátelé...

Bůh s námi, přátelé...

Jsem na Floře v Olomouci a celý den mám možnost komunikovat s lidmi, kteří mají rádi přírodní léčbu nebo hledají alternativu k lékům, které jim už nezabírají. Deziluze z lékařského stavu je více než zřejmá. Bohužel si za to lékaři mohou sami svou arogancí, neochotou vyslechnout si pacienta a bagatelizovat jeho potíže. Lékaři se lidem vysmívají za jejich pokusy porozumět sami vlastnímu tělu. Apriori odmítají zabývat se stravou a zkoumat vliv vitamínů a živin na naše zdraví.

Stát jako hračka

Stát jako hračka

Parlamentní volby jsou za námi. Byly referendem o postavení Andreje Babiše. Hnutí ANO sice zvítězilo se 72 mandáty, ale je to nevýhra: nemají šanci postavit vládu s důvěrou Sněmovny. Vítězí slepenec pěti nesourodých stran, jejichž předáci se v povolebním opojení radují jako děti, jež dostaly novou hračku: těší se, že  si se státem pěkně pohrají. A opájejíce se vítězoslávou, dávají najevo, že jen na nich záleží, zda se vítěznému ANO dostane důstojného zastoupení ve vedení Sněmovny. Tradiční slušnost v zacházení vítězů s opozicí není zaručena.

         P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

P.C.Roberts: Amerika je kráčejícím mrtvým mužem

Bude Amerika existovat za dalších 10 či 20 let? Pravděpodobně nikoliv.

Pochopil jsem, že je s Amerikou konec, když blahosklonní a lhostejní hlupáci umožnili korupčnickému establishmentu ukrást prezidentské volby a za prvního muže pro agendu establishmentu nastolili nulu.

Poslední domácí zprávy