• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Merkelové věří 55% Němců... nebo muslimů?
Počet návštěv: 2611

Merkelové věří 55% Němců... nebo muslimů?

Michal Malý Článek od Michal Malý

Zaregistrovali jste ten opatrný názorový veletoč medií ohledně zvolení Donalda Trumpa? Američané prý nejdříve „masivně“ demonstrovali, zapalovali popelnice, dokonce ještě indes.cz napsal, že Francouzská módní návrhářka Sophie Thealletová, která oblékala končící první dámu Michelle Obamovou, pro Trumpovou šít nebude. To je tedy opravdu tragédie a zpráva dne.

Pak nám idnes.cz slovy „nezávislého“ analytika sdělil, že Trump půjde s Rusy proti Číně. Tak, jen mi tak napadlo, jak může být obecně analytik či politolog nezávislý, pokud je závislý na tom, že ho někdo platí? Ale budiž, vrátím se k tomu neštěstí, které potkalo první dámu Trumpovou, kterou nebude oblékat, návrhářka, co oblékala Trumpovou. No, posuďte sami, oč paní Trumpová přijde a jak skvostně návrhářka Thealletová oblékala první dámu Obamovou. Ty modely berou až dech, jak to v nich první dámě Obamové slušelo.

Idnes.cz také tvrdí, že Merkelovou podporuje 55% Němců. Die Welt ale uvádí výsledky hlasování čtenářů: rozhodně nechci Merkel: 71%, spíše ne: 9%, spíše ano 5%, Ano chci Merkel: 12%. tak kdo má pravdu? Ale asi novináři idnes.cz neumí německy. ZDROJ

No, ale jak je vidět, některá media nabírají ten „správný vítr“ a tak začínají psát i „pozitivně“, že Ivana Trumpová by byla dobrá velvyslankyně, že vlastně na zahraniční politice Donalda Trumpa „můžeme vydělat“.

Jak vidno, sluníčkářští redaktoři (ČT nevyjímaje), jsou zmateni jak luční včely. Ještě včera byl Trump rasista, xenofob a hulvát. Pak pánům redaktorům došlo, že USA jsou naši kamarádi, tak by asi nebylo dobré dál soustavně pranýřovat nově zvoleného amerického prezidenta. Inu ale, další oříšek naše drahé politiky a novináře teprve čeká. Po tom, co neochotně začali připouštět, že smířlivý přístup Trumpa k Asadovi by mohl zastavit migrační vlnu, soudruzi novináři píší, že se Trump spojí s Ruskem proti Číně.

Tak to bude teprve oříšek, který nerozlousknou ani louskáčkem. Ten zlý sankcionalizovaný Putin, bude najednou vycházet s Trumpem dobře. No, ale co potom ta Čína, co protestuje proti Dalaljamovi a kterou nutně obchodně potřebujeme? A co potom, když se zjistí, že tu válku nepřipravoval Putin, ale pod tlakem zbrojařů a Kongresu Obama a spol? Že byla Merkel pod jeho tlakem nebo snad až vydíráním (oposlechy CIA)?  A že exkomunistický generál Pavel hrozil Rusku atomovkou? A co ta nebohá Merkel a s ní Holande, co ještě včera volali po sankcích až válce proti  Rusku? Jak to bylo s těmi odposlechy Merkel ze strany CIA?

No, bruselští socialističtí politici to nebudou mít lehké a většina z nich zřejmě padne. A novináři otočí kabáty a budou psát jinou propagandu. Stejně je nikdo nebral vážně, nejsou to profesionální novináři, jen lidé mající žaludek za prachy napsat cokoli a ani si nemusí brát Smectu. Ale jak vidno, mnozí z nich očividně dostali průjem. Je úsměvné vidět, jak sluníčkáři najednou neví kudy kam. Jak ustává štvaní proti Trumpovi, Zemanovi, jak se utnula propaganda Horáčka a další kašpárků. Je hezké pozorovat, jak se probruselští socialističtí aktivisté, jako Sobotka, Kalousek, Schwarzemberg, Dientsbier a další boří do své sluníčkářské bažiny až na samé politické dno.

Jak vidno, „muž s brašnou“ prošel. Tak, snad ti co chtěli ženu prezidentku Clintonovou budou mít stejnou radost, až se jí stane sice ne v USA, ale ve Francii žena – Merine Le Pen. Je dobře, že se lidé po celém světě nenechají mediokracií zmasírovat.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pepa  Jozef

Pepa Jozef

22.11.2016 18:40

Merkel snad hajluje? Nicht wahr?


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy