• Úterý, 04. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Dominik

Kdy zavlaje ruská vlajka nad sídlem kancléřky SRN?
Počet návštěv: 2713

Kdy zavlaje ruská vlajka nad sídlem kancléřky SRN?

Jiří Vyvadil Článek od Jiří Vyvadil

Turecký prezident Erdogan prohlásil, že o EU už nestojí, ale spojení s Ruskem a Čínou je perspektivní a bude se cítit volněji. Stejně tak ovšem uvítal konec Obamy a nadšeně přivítal vítězství Donalda Trumpa.

Izraelský premiér Netanjahů je jedním s největších partnerů Putina, stejně jako nadšeně přivítal vítězství Donalda Trumpa.

Egyptský prezident totéž: Putin a Trump, dvě nové osy egyptské politiky…

V Moldavsku zvítězil proruský prezident…

V Bulharsku, členské zemi EU a NATO, zvítězil proruský prezident.

V Estonsku až dosud militantně protiruské zemi byl jmenován předsedou vlády politik, jehož podporuje především ruská část estonského obyvatelstva…

A podhoubí revolty posiluje…

V Rakousku má šance na zvolení prezidentem mimořádně inteligentní a schopný kandidát Svobodných, jinak celosvětově přirozeně označovaný za populistu, extrémistu či polofašistu.

Ve Francii minimálně do druhého kola razantně vstoupí opět populistka či rasistka za Národní frontu navazující na vlastenecké ideály prezidenta de Gaulla…

Když předevčírem Merklová s Obamou vyhlásila prodloužení sankcí proti Rusku, bylo jasné, že ta odcházející číst evropských tzv. liberálních politiků je nepříčetná.

Obama už jen povídá a brát vážně jej nemusíme, Merkelová se opět drápe k novému postu kancléřky…

Věřím, že mnoho Evropanů nezapomnělo hrůzy II. světové války, které světu i Evropě přinesl předchůdce v úřadu Merkelové kancléř Adolf Hitler.

Dnes Německo opětovně řinčí zbraněmi a chce šířit jedinou pravdu, tak jako kdysi.

Zatím ne tak drasticky. Ovšem lidé jsou schopni se změnit v bestie během kratičké doby. A Němci jsou toho jednoznačným příkladem.

Byl bych klidnější, kdyby nad sídlem kancléřky ta ruská vlajka vlála…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Pokud by byl Salvini migrant a dopustil se znásilnění, nehrozil by mu tak vysoký trest.

Matteo Salvini je hrozbou pro současné držitele moci v Itálii. Vyhrál by totiž volby. A zřejmě je také vyhraje. Proto se ho italský senát snaží diskreditovat a strčit do vězení. Hodila by se nějaká defraudace nebo zneužití veřejných prostředků, nebo tak něco, ale není kde brát. Proto po prozkoumání všech možností přišlo obvinění pro "nezákonné zbavení svobody lidí". Hrozí mu 15 let odnětí svobody.

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Zpráva o islamofobii ...jak si stojíme?

Na počátku léta vyvolala kratičký záblesk prchavého zájmu veřejnosti i medií Evropská zpráva o islamofobii za rok 2019. Záhy však zapadla, zasypána všudypřítomným Covidem a zásadními informacemi o tom, ve kterých turistických destinacích je nezbytná rouška… A to je možná trochu škoda. Pokusme se proto alespoň dodatečně o nápravu a pojďme se na tohle dílko podívat zblízka.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...