• Čtvrtek, 23. květen 2019
  • Svátek má Rukojmí Vladimír

Dnešní Německo
Počet návštěv: 2609

Dnešní Německo

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Od první třídy tam musí každý německý žák sedět vedle Turka či muslima. Jejich propagace Islámu se podobá propagaci v naší zlínské škole.

Jedenáctiletý kluk v Německu šel po chodníku se psem. Naproti jemu šla muslimská rodina. Díky školní propagaci Islámu nevěděl, že dle muslimů je pes nečisté zvíře, proto nešel na druhou stranu chodníku. Muslimský otec přede všemi /!/ podřezal psovi hlavu. Tak to jsou ti hladoví a vystresovaní ubožáci z války? To jsou ti univerzitní profesoři a lékařské kapacity ze Sýrie, kteří jdou do Evropy pracovat?

V Německu už chodí policistky v búrkách. Policisté jsou trestáni, pomáhají-li lidem proti muslimům a naopak, jsou pochváleni, zastanou-li se přivandrovalců. Na škole jedí jen halal, o vepřovém si mohou nechat jen zdát. Milovníci párků a zabijačkových pochoutek mají utrum. Nás to teprve čeká.

Pátky jsou určeny pro muslimské modlitby. Je normální, když se sejdou tisíce muslimů a na dálnici se začnou modlit, čímž zastavi věškerou dopravu. Německá mládež se bojí chodit do klubů, kde by se bavili a tančili. Zahraniční agentura Frontex sbírá imigranty z malých lodiček na moři a dováží je k břehům Evropy. Co proti tomu dělá EU a NATO? Jak nás tyto organizace chrání?

Ve Francii už vláda předává část původního státu muslimům. Která země ji bude následovat?

Je to ještě Německo nebo už je to Islám? Budeme také nečinně čekat na islamizaci České republiky? Proč naši, pardon, američtí protektorátní politici odmítají zákaz šarji?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miroslav petr

miroslav petr

10.12.2016 11:05

jen ubohý pravdoláskař věří ČT.I závislák,gembler a notorik se z toho dostanou,ale vy....upřímnou soustrast.


 
Josef Mařátko st.

Josef Mařátko st.

09.12.2016 10:19

A tyhle hovadiny máte odkud? Ze svých studijních cest důchodce po Německu, nebo jste je vyčetl v numerech a číslech? Kdybyste se raději zabýval něčím normálním, prosímvás.


 
„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

„S proruskými maniaky nechci mít nic společného,“ rozzuřil se Václav Bartuška a z mého rozhovoru pro Rukojmi.cz nebylo nic. Přes mé ujišťování, že by šlo o férové interwiev „padni komu padni“ a objasnění slov „proruský“ a „protiruský“

Měl jsem ten ztřeštěný plán, už když jsem vyrazil na Pražské jaro na koncert skvělé české harfenistky Kateřiny Englichové, s níž je ženatý Václav Bartuška, velvyslanec České republiky pro energetickou bezpečnost. A ten byl, resp. měl být mým novinářským sólokaprem. Tušil jsem jeho přítomnost, pak jsem navíc seděl náhodně hned za ním a o přestávce jsem ho drze oslovil se svojí utajenou strategií; připadal jsem si jako směšný konspirátor.

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

ZAPOMENUTÁ STUDÁNKA

Vracel se domů z první letošní čekané na divoké holuby. Vstával brzy, bylo kolem čtvrté hodiny, ale vzduch byl stále teplý; žádné ranní čerstvo, žádný svěží závan, jen teplé ovívání opocených tváří. Cítil, jak se mu pot řine podpaždím a stéká bohatým pramínkem k opasku. Těšil se na osvěžení v oderském meandru, přidal do kroku, protože ještě musel projít loukami, kde bylo téměř nedýchatelně.

Poslední domácí zprávy