• Úterý, 26. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Filip

Dnešní Německo
Počet návštěv: 3926

Dnešní Německo

Miroslav Petr Článek od Miroslav Petr

Od první třídy tam musí každý německý žák sedět vedle Turka či muslima. Jejich propagace Islámu se podobá propagaci v naší zlínské škole.

Jedenáctiletý kluk v Německu šel po chodníku se psem. Naproti jemu šla muslimská rodina. Díky školní propagaci Islámu nevěděl, že dle muslimů je pes nečisté zvíře, proto nešel na druhou stranu chodníku. Muslimský otec přede všemi /!/ podřezal psovi hlavu. Tak to jsou ti hladoví a vystresovaní ubožáci z války? To jsou ti univerzitní profesoři a lékařské kapacity ze Sýrie, kteří jdou do Evropy pracovat?

V Německu už chodí policistky v búrkách. Policisté jsou trestáni, pomáhají-li lidem proti muslimům a naopak, jsou pochváleni, zastanou-li se přivandrovalců. Na škole jedí jen halal, o vepřovém si mohou nechat jen zdát. Milovníci párků a zabijačkových pochoutek mají utrum. Nás to teprve čeká.

Pátky jsou určeny pro muslimské modlitby. Je normální, když se sejdou tisíce muslimů a na dálnici se začnou modlit, čímž zastavi věškerou dopravu. Německá mládež se bojí chodit do klubů, kde by se bavili a tančili. Zahraniční agentura Frontex sbírá imigranty z malých lodiček na moři a dováží je k břehům Evropy. Co proti tomu dělá EU a NATO? Jak nás tyto organizace chrání?

Ve Francii už vláda předává část původního státu muslimům. Která země ji bude následovat?

Je to ještě Německo nebo už je to Islám? Budeme také nečinně čekat na islamizaci České republiky? Proč naši, pardon, američtí protektorátní politici odmítají zákaz šarji?

Miroslav Petr
Jsem v důchodu. Pracoval jsem v zdravotnictví.Zajímá mě současné dění v domácí i světové politice.Mé zájmy-hudba, školený zpěv, astrologie, numerologie, léčení potravinami, alternativní způsoby léčení, duchovno, zákony vesmíru...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
miroslav petr

miroslav petr

10.12.2016 11:05

jen ubohý pravdoláskař věří ČT.I závislák,gembler a notorik se z toho dostanou,ale vy....upřímnou soustrast.


 
Josef Mařátko st.

Josef Mařátko st.

09.12.2016 10:19

A tyhle hovadiny máte odkud? Ze svých studijních cest důchodce po Německu, nebo jste je vyčetl v numerech a číslech? Kdybyste se raději zabýval něčím normálním, prosímvás.


 
Proč  když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Proč když Hašek (lední hokej), může, já (lehká atletika) nemůžu?

Ještě před měsícem nebo snad ještě před týdnem, by mě to ani nenapadlo, ale když jsem se z médií dověděl, že Dominik Hašek z titulu své úspěšné hokejové kariéry zvažuje možnost kandidovat na úřad v zemi vůbec nejvyšší (čili prezidentský), a to tedy proto, že útočníkům soupeře, kteří se ocitli v blízkosti jeho branky šlo v důsledku jeho humpoláckého agresivního brankářského stylu prakticky o život, bácla mě ta myšlenka přímo mezi oči.

Poslední domácí zprávy

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...