• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Frau Merkel, museli jsme za Hitlera, za vás ale nemusíme!
Počet návštěv: 3976

Frau Merkel, museli jsme za Hitlera, za vás ale nemusíme!

Michal Malý Článek od Michal Malý

Tak se nám paní kancléřka zase rozpovídala a zase chce vládnout Evropě. Německá kancléřka Angela Merkelová apelovala na „spravedlivé“ rozdělení uprchlíků v Evropské unii, ačkoliv pochybuje, že se to v brzké době podaří.

„Já bych nešířila příliš mnoho optimismu,“ uvedla Merkelová na videu zveřejněném kancléřstvím. „Ale musíme už trvat na tom, aby každý při rozdělování převzal díl solidarity,“ uvedla kancléřka ve videu. Podle Merkelové musí být každý stát připraven podílet se na všech aspektech zvládání migrace. „Jak to přesně může vypadat, nemohu v této fázi ještě říci. Téma tedy není ještě vyřešeno,“ doplnila. 

Když si paní kancléřka oniká, za koho mluví? Možná za eurohujery v Bruselu, ale rozhodně ne za Evropany.

Paní Merkel zřejmě stále nepochopila, co způsobila a co se v Evropě děje. Drtivá většina uprchlíků nejsou uprchlíci před válkou, al ekonomičtí migranti, utíkající za lepším s nataženou rukou. Pokud by utíkali skutečně před válkou, byli by rádi za azyl, za jakékoli přístřeší, stravu a ošacení. Oni si však diktují své nároky, jako ZDE !!!

Paní Merkelová se tváří a koná, jako by byla ona tím vrcholným představitelem EU a faktický jím také je. Bruselští eurohujeři se submisivně podřídili jejímu diktátu. Naposledy nám ale diktoval Hitler a neuposlechnutí se trestalo smrtí. Pokud však budeme dále poslouchat Merkelovou, bude umírat mnohem více Evropanů, než dodnes. Nebo chtějí eurohujeři tvrdit, že rukou „migrantů“ již nezemřely stovky Evropanů?

ČR vynakládá včetně všech souvisejících nákladů na jednoho migranta kolem 70.000,- Kč. měsíčně. Ti lidé podle mnoha odborníků jsou nezaměstnatelní, nemají žádné pracovní návyky, jsou impulsivní se sklony ke kriminalitě a násilí. Drtivá většina z nich nikdy pracovat nebude, přesto jim „dáváme“ 70.000,- Kč měsíčně a přitom přes 120 000 našich důchodců, kteří celý život poctivě pracovali a odváděli státu daně, žije pod hranicí chudoby. Připadá to politikům opravdu spravedlivé? Připadá jim to slušné, vůči těm, z jejichž práce dnes žijí?

Německo rozpoutalo za posledních 100 let dvě světové války, Evropa se dvakrát ocitla v troskách a popelu. Je nezbytné zabránit tomu, aby se tak stalo potřetí. Stávající příliv migrantů a volání po „muslimských právech“ a řádění některých jejich jedinců zákonitě může vyvolat masovou reakci evropských starousedlíků, která přeroste v občanskou válku. Od ní je již jen krůček k té světové. Je třeba zastavit německý diktát a rozpínavost realizovaný kancléřkou Merkelovou. Pokud Němci nebudou mít dostatek pudu sebezáchovy tím, že ji znovu nezvolí, je třeba vystoupit z EU.

Servilní přisluhovači Bruselu a Merkelové typu kudrnáče Sobotky totiž udělají cokoli pro zachování EU bez ohledu na to, že tím obětují občany své země. Je třeba již nevolit nejen Merkelové, ale i Sobotky, Pelikány, Dientsbiery, Mládky, Valachové, Marksové či Šlechtové. Zrazují totiž podle mého názoru tuto zemi a její obyvatele vystavují neúměrnému riziku.

Vidíte ty mrtvé v Nice a jinde? Sobotka a spol. prožere za měsíc v luxusních restauracích (podle mnoha medií) více, než je jeho plat a ti mrtví ho nezajímají. Řeší se kabelky a trafiky, ale korupce politiků ne. Kolik má premiér Sobotka a spol. firem v daňových rájích napsaných na „zpřátelené“ osoby? Ještě někdo věří, že to, co dělají, dělají pro lidi a žijí z „platu“? Nikdo je nepostihne, jsou to oni, co ovládají policii a justici a státní zastupitelství.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Josh Ommi

Josh Ommi

01.02.2017 08:22

Pane Majevsky, ono je to, ne moc, jenom trochu slozitejsi... Doopravdy si myslite, ze taky zamestnanci OKD jsou líní a nechtějí pracovat, takze je pan Bakala "musel" jenom "propustit"? Takze jedinym "usilovnym" se jevi jenom pan Bakala... Takhle nejak to bezi na celem svete. V Nemecku se oferuje tzv. €1.- job. Co myslite kolyka lidem se chce za €1.- na hodinu pracovat? Jsou tedy líní a nechtějí? Samozrejme ze strany zamestnavatelu je o tyto lidi obrovsky zajem. A mely by pracovat hned 16 hodin denne, soboty, nedele a svatky... Zaplacene prace bude cim dal min a populace roste. Kdyz neni prace, tak je vic volneho casu. A kdyz je vic volneho casu, tak prijou lidi na jine myslenky... Jak vite, Google pracuje na vozidle bez ridice. Podle meho cca do 2-5 let to bude dane do serie. Tedy ridici z povolani budou na celem svete odepsani. JAVA-programatori byly nahrazeni jednim App-em... A takhle to jde a pujde dal... "Usilovneji pracovat" neni reseni. Nas ceka to same, budeme odracionalizovani! Driv nebo pozdeji... Ale hladem nechce nikto umrit...


 
Petr Majevský

Petr Majevský

31.01.2017 22:41

Oni jsou chudí,protože jsou líní a nechtějí pracovat.Umí jedině dělat houf fakanů,protože je tím bohatý.Nejméně polovička jich zemře hladem.Jenom proto,že není schopen je uživit.Když se jim pošle finanční pomoc,tak jdou koupit zbraně a zabíjet sousedy,protože ti vykračují levou nohou a správně mají vykročit pravou.Je potřeba je vybít a na nějakou práci nemají čas. Co se týká Mařátka st.,musel by se jedině zabít,což by byla vražda.Jít do báně kvůli trolovi,který nemá nic k věci a vyžívá se v osobních vý- padech,to se mi doopravdy,ale doopravdy nechce.


 
Josh Ommi

Josh Ommi

31.01.2017 16:58

V podstate mate pravdu, jenom neanalyzujete proc utikaji ekonomicti migranti. Jisty Berthold Brecht to rekl takhle: "Kdybych nebyl ja chudy, nebyl bys ty bohaty!" (Wär ich nicht arm, wärst du nicht reich!) Doufam, ze nemusim vysvetlovat, ze nemuze byt kazdy bohaty. Tedy na jedneho "bohateho" MUSI byt minimalne 10 chudych!!! A kdyz jsou velice chudi, tak utikaji... Hladem nechce nikto umrit! A kam utikaji? Smerem k bohatim! ...A kdyz pochopi, ze je nechavame jenom utonout, tak nasledujici vlna prijde se samopaly... Myslite si, ze radeji zemrou hlady, jenom aby sme my tady nemely problemy? (Mařátka st. nechte, kdyz je to jeho smysl zivota... At ma radost... Cist to nemusite...)


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy