• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Přelud jménem Macron.
Počet návštěv: 4364

Přelud jménem Macron.

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Prezidentské volby ve Francii vyhrál s přehledem Emannuel Macron, tedy kandidát, po kterém lidově řečeno ještě před půl rokem „ani pes neštěkl“. Odkud a proč se tento člověk najednou zjevil v situaci, kdy kandidáti tradičních francouzských parlamentních stran začali ztrácet přízeň voličů, na úkor Marine Le Penové?!  

Představte si na chvilku, co by se stalo, kdyby tyto francouzské prezidentské volby vyhrála Le Penová, řečená madam Frexit. Pro Evropskou unii, by to byla po Brexitu doslova a do písmene smrtelná rána! Malé členské země, by totiž i přes Lisabonskou smlouvu, která je pojistkou totalitní nadvlády Německa, pak zase Německa a potom tak trošku Francie, při hlasování v evropském parlamentu mohli přečíslit německé europoslance, kteří by již neměli podporu Francie!
 Taková změna, by však mohla znamenat nejen to, že v EU by mohla možná začít panovat opravdová demokracie, ale také odmítnutí imigračních kvót a tím pádem zhacení plánů globalistů na to, udělat z Evropanů národ pologramotných poslušných otroků bez vlastní historie a národních hrdinů, poslušně pracujících a konzumujících podřadné potraviny pro vyšší zisky nadnárodní globální elity.

Něco takového prostě nemohli globalisté dopustit! Proto, byl vyslán v čele úplně nové strany do boje loutkový válečník Emannuel Macron, s cílem zastavit vítězné tažení Marine Le Penové! Většina Francouzů vzala tohoto „mladíka“ jako čerstvý vítr v politice, netušíc, že tento vítr je ještě mnohem zatuchlejší, než ten, který vane od tradičních politických stran. Emannuel Macron totiž nespadl jenom tak z nebe. Tento člověk totiž pracoval, či spíše na 99% pořád ještě pracuje pro Rothschildy a těžko si představit mocnější zástupce výše zmiňované globální elity, než je právě tato rodina!

Evropu nyní čekají těžké časy, ve kterých bude centrista Macron společně s centristkou Merkelovou tlačit na co největší utažení šroubů v čase do příštích voleb. Cílem bude dosáhnout toho, aby věci, které se stanou v tomto období, již nešlo demokraticky zvrátit ani v případě, že by za 5 let vyhrála volby nějaká národovecká strana! Jedinou šancí pro malé členské státy EU, se tak stává varianta odchodu z unie!

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.