• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Syrská armáda by měla zaútočit na americké okupanty!
Počet návštěv: 4417

Syrská armáda by měla zaútočit na americké okupanty!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Je to tak, Američané totiž nemají na rozdíl od Íránců, nebo od Rusů v Sýrii co pohledávat! Nikdo je tam totiž nepozval, ani vláda, ani parlament, ani syrský prezident! Američané nemají pro své syrské vojenské působení ani žádný mezinárodní mandát od OSN! Jakým právem tedy vojensky zasahují v Sýrii?! Kdo jim na to dal právo?! 

Kde berou tu drzost někoho bombardovat, jak mohou určovat v této zemi nějaké koridory a vymezovat, kam smí a kam nesmí vkročit syrská armáda?! Pravda je taková, že na nic takového žádné právo nemají a faktem je, že s tím co dělají nepřestanou, dokud nezačnou umírat američtí vojáci!


Jelikož americká armáda působí v Sýrii nelegálně, nejsou její příslušníci nacházející se na území Sýrie ničím jiným, než agresory a okupanty a podle mezinárodního práva má Sýrie právo na obranu své země! Pokud tedy syrská armáda a její spojenci konečně seberou odvahu začít zabíjet příslušníky americké armády, kteří nikým nepozváni ze vzduchu vraždí vojáky věrné legitimní vládě Sýrie, bude to naprosto v pořádku a mělo by se tak stát co nejdříve! Ze zkušeností z Vietnamu a Koreje dobře víme, že Američané sice rádi zabíjejí, ale neradi sami umírají!

Pokud tedy syrská armáda konečně sebere odvahu zaútočit na americké okupanty, po nějaké době se přestane americkým maminkám líbit, že jejich „hrdinní synáčkové“ v Sýrii nejen „sbírají skalpy“, ale že o ně také sami přicházejí a začnou z toho vinit americkou vládu! Je třeba ukázat panákům z Pentagonu zuby a pořádně se „zakousnout do propocených amerických zadnic“! Americká armáda je totiž všechno, jen ne neporazitelná, stačí se zeptat na radu Kubánců, Vietnamců, nebo Korejců, kteří určitě milerádi Asadovi poradí, jak nad Amíky zvítězit! Jediné, co je k tomu třeba, je sebrat odvahu, přestat dělat polovičatá rozhodnutí a tvrdě udeřit všude, kde někdo v Sýrii zahlédne vlajku s hvězdy a pruhy!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

20.05.2017 21:53

Oni sami si určují,zda mají či nemají právo.Mohou si to dovolit,protože je nikdo neodkáže do patřičných mezí.Na Vietnam už stačili zapomenout.


 
Paul Vinar

Paul Vinar

20.05.2017 13:27

Souhlas!!! Dekuji.


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.