• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Ta bezpáteřní politická svoloč se zase semkla
Počet návštěv: 2994

Ta bezpáteřní politická svoloč se zase semkla

Michal Malý Článek od Michal Malý

Zase se prý nenecháme zastrašit a zase prý budeme bojovat. Britská královna navštívila zraněné děti v nemocnici a dav před nemocnicí prý nadšeně tleskal a svět jásal. Stoupla si snad královna, či kterýkoli politiků před pozůstalé, podívali se jim do očí a řekli: „Já jsem ten viník, co může za to, že zavraždili a zmasakrovali vaše dítě. Já jsem ten, kdo je pozval, já jsem ten, kdo nekoná, přestože v Evropě roky bouchají bomby“……… (???)

Šikanují nás z Brusele a Berlína, nařizují, pokutují, zakazují. Ohýbají banány a rovnají okurky či naopak, zakazují a pak zase povolují řeznické špalky. Zakazují nám vesnické zabíjačky, ale ignorují, že naše děti zabíjí batohy plné výbušnin a šroubů. „Doporučují“ našim ženám nenosit krátké sukně a přiléhavé oblečení a zároveň doporučují, aby se nechaly oplodňovat „vědci, učiteli, inženýry a lékaři“ (že Zaorálku, Sobotko, Chovanče…), kteří k nám z Afriky proudí. Mohou za to co se děje přistěhovalci, tedy respektive utečenci? Ale kdeže !!

Za terorismus přece nemůže islám, terorismus přece nemá nic společného s islámem. Bomby přece odpalují Britové či Němci či Francouzi, co mají pouze po rodičích arabské jméno, ale rozhodně nemají nic společného s islámem. Navíc jsou to frustrovaní mladíci. Frustrovaní z toho, že se k nim naše většinová společnost nechová vřele, ale je namísto toho ostražitá. Jsou frustrovaní z toho, že je v Evropě nedostatek koz či slepic a naše dcery a ženy odmítají tento nedostatek suplovat.

Oni sice mimo jiné údajně utíkají před válkou, ale jsou z těch koz, slepic a mlácení a kamenování nehodných a neposlušných žen tak unaveni, že si potřebují odpočinout a proto je přece naší povinností jim dát stravu, peníze, naše obydlí, naše ženy a dcery. My to přece nemůžeme okecávat tím, že jsme si na své byty a domy vydělali prací, vždyť přece pracujeme jen díky tomu, že tak rozhodl Alláh a tak vše, co vytvoříme patří muslimům.

Já nevím lidi, že vám to ještě nedošlo. Vždyť je to tak pochopitelné. Lidi buďte soudní. Vám se nelíbí, že v arabslém světě nesmíte chlastat, držet ženu za ruku, nelíbí se vám, že tam neposlušnou ženskou zmlátí, nebo ji radši ukamenují? Chcete těmto lidem brát jejich tradice? Vždyť se říká, host do domu, Bůh do domu. Jste xenofobové, někteří z vás dokonce rasisté či fašouni. Namísto toho, abyste vystavili své dcery a ženy na zápraží a vedle nich operativně navršili hromádku kamení, protestujete proti mírumilovnému islámu.

Nice je zapomenuta? Co udělali ty bezpáteřní politické svině za ten rok od Nice pro naši bezpečnost? NIC!

Ne, to, co jsem napsat shora si nemyslím, nebojte. Toto nám jen po těch hrůzách jinými slovy sdělují naši politici. Tak je konečně v těchto volbácjh nakopejme do prdele a ozbrojme se!!! Ona je totiž válka. A války se nevyhrávají kecama, deklaracema či semknutím se. Ty se vyhrávají pouze se zbraní v ruce a v rámci sebeobrany se nepřítel střílí a následně vlastizrádce popravuje.

Je pouze otázkou času, kdy se v ČR stane to samé, co v Nice, či Manchesteru. Je to, bohužel, neodvratné, zvláště s ohledem na úroveň našich bezpečnostních složek a těch, kdo je řídí. Je to otázka tak maximálně tří let, spíše ale míň…… Bezpečnostní kontroly u vstupů na stadiony? Kravina, bohužel destruktivnější účinek má, pokud se atentátník odpálí před stadionem, ve frontě čekající u vstupu, nebo uprostřed vycházejícího davu. Jak tomu chtějí experti zabránit?

Nesouhlasíte? Budete ty zlodějské a prolhané hajzly volit znovu? Inu, pak zemřete vy, nebo vaše děti, nebo všichni. Brzy………. a politici se budou držet za ruce někde v bance v daňovém ráji. Semknuti.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Pan Eurofil

Pan Eurofil

29.05.2017 06:12

Majevský, když se mnou nechceš zabývat, proč se mnou pořád zabýváš? Že by obsesivní porucha ve stáří?


 
Petr Majevský

Petr Majevský

28.05.2017 22:57

Zabývat se eurofilem je zbytečné.Ten je tak hloupý,že nedokáže pochopit psaný text a jen se vyžívá v osobních útocích.Nechtějte po něm,aby snad myslel.Pro něho je to věc neznámá.K věci mám jen to,že oběti atentátů nelituji.Nechali si svými vládami své vrahy přivést dobrovolně.Stejně jak eurofil na to doplatí další a politici se nenechají zastrašit.Oni totiž mají své ochranjy a žijí v pečlivě hlídaných domech.Tak se bát nemusí.


 
Jaromir Srnec

Jaromir Srnec

28.05.2017 22:16

Jo, jo Pane Eurofil... Pan Malý jen popsal to, co vidí každý soudný člověk. Je to podobné, jako řídit auto. Každý si myslí - to se MNĚ nemůže stát! Tak proč hlásí v denně v rádiu tolik havárek??? Anglie je daleko, Francie je daleko, Itálie je daleko... Až půjde vaše dospívající dcerka venčit pejska, a vrátí se obšťastněná černým doktorem, taky budete v klidu nad věcí? KAŽDÉMU SE TO MŮŽE STÁT! A jen proto, že netušíte co říkate, jste v pohodě. Slepý hlupák, co na to říct...?


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy