• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

Neexistuje dobrý a špatný islám. Existuje jen jeden... ten vražedný
Počet návštěv: 2499

Neexistuje dobrý a špatný islám. Existuje jen jeden... ten vražedný

Michal Malý Článek od Michal Malý

Podle britské premiérky tu máme dva islámy. Jeden mírumilovný a druhý ideologicky překroucený. Jak si tedy máme vysvětlit, že Korán je jen jeden. Hlásá vraždit bezvěrce, trestat ženy kamenováním. To je také ideologicky překrouceno a existuje ještě mírumilovný Korán, nebo mírumilovné kamenování či bití žen?

Jak vidno, Britové zešíleli stejně jako Francouzi a nastavují dobrovolně své krky.

Jediné, co je zde překroucené, jsou zrůdné reakce politiků na tato zvěrstva. Politiků, co tvrdí, že si musíme zvykat, že se musíme semknout, že nás to neporazí. Tvrzení, že vrahy jsou Britové, Francouzi, Němci, pomatení frustrovaní mladíci, jejichž akce nemají nic společného s islámem. Zakazují nám kouřit v hospůdkách, zakazují nám zabijačky či pomazánkové máslo. Co je ale nejhorší je to, že nám systematicky lžou, obětují nás a toho, kdo poukáže na skutečný stav věci kriminalizují. Tito politici se chovají jako vlastizrádci.

Naše policie stíhá střelce z Chomutova jako vraha za to, že zastavil šílence, který najížděl dodávkou do lidí. V Británii podobné šílence nezastavil policista, protože nesměl být ze zákona ozbrojen. Všude v Evropě je každý, kdo se postavil teroristům a snažil se je zastavit, oslavován jako hrdina. V ČR je takový člověk vězněn jako vrah. Je nebetyčnou lží, pokud někdo tvrdí, že jsme bezpečná země a že se to, co se stalo v Londýně, Nice, Paříži a jinde u nás nemůže stát. Stane se to a obávám se, že brzy.

Pokud to někomu nedošlo, je válka. Za války se zrádci popravovali. My nejsme schopni je ani mírumilovně vyhnat od jejich koryt volbami. Naším skutečným nepřítelem je Brusel a jeho politici. Islám, šířící se po Evropě a jeho teror jsou důsledkem této politiky. Vyžeňme ty vlastizrádce, zavřeme hranice a zbavme Evropu zla. Pokud to neuděláme, budeme postupně umírat, až nakonec zahyneme všichni.

Neexistuje ideologicky překroucený islám. Existuje pouze islám, hlásající vraždění bezvěrců a kamenování žen.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.06.2017 20:28

Jiří Přibyl-Máte sice pravdu,ale že se tady mohou vítači a sluníčkáři tak roztahovat,je dáno i tupostí mnohých českých občanů,kteří se velice rádi zúčastňují jejich akcí(mnozí za peníze) a tak jim dávají možnost se ohánět pofidérními lidskými právy.Pro ně jsou rozhodující lidská práva cikánů,muslimů a jiných nepřizpůsobivých.Vemte si,kolik politiků podporuje muslimskou migraci a rádi by je usadili i tady.Jsou nalezlí ve všech partajích,co jsou v parlamentu.Přes zrádcovské jednání lidovců je budou Moraváci volit.Tak se staneme definitivně kolonií. Potom budou narůstat atentáty i u nás a politici budou kondolovat za mrtvé,jimž dovezli jejich vrahy domů.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

04.06.2017 16:49

Zapomněl jste ještě na mnohoženství a možnost, pojat za manželku nezletilé dítě. ....Proč se nemůžeme bránit muslimským nájezdníkům? Činnost policie je paralyzována evropskými sluníčkáři. Pokud by bezpečnostní síly vystoupily proti podezřelým muslimům z přípravy teroristických útoků, byli by tito policisti na hodinu vyhozeni od policie. Nemohou proto preventivně zasahovat. Bezpečnostní sbory jsou doslova paralyzovány vítači a sluníčkáři. Každý teroristický čin je policií předvídaný. Pachatelé jsou vždy monitorováni. Jenom proti nim nemůže být včas zakročeno. Zločinečtí kavárenští povaleči s rozhodovací pravomocí neomylně paralyzují práci speciálních policejních jednotek a maří výsledky jejich zjištění. "Díky" této neschopnosti se množí teroristické útoky jak na běžícím pásu ...Mějte se hezky.


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy