• Neděle, 24. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Milena

 Evropa čelí dvěma hrozbám: teroristům a socanům
Počet návštěv: 2643

Evropa čelí dvěma hrozbám: teroristům a socanům

Michal Malý Článek od Michal Malý

Obě skupiny, jako by spolupracovaly. Sluníčkářští, multiklulturní socialisté vítají v Evropě migranty, většinou ilegální, mezi kterými jsou teroristé. Socani chtějí, aby vědci, lékaři, inženýři a učitelé z Afriky oplodňovaly naše ženy. Ty jsou však jen znásilňovány a vražděny.  

Zatím všichni teroristé, co vraždili nevinné Evropany byli muslimové. Ale v novinách se dočteme, že pachatelem byl frustrovaný Angličan, Francouz, Němec, Belgičan, sice s muslimským jménem, ale dohnaný k činu nepochopením ze strany většinové společnosti. CNN pak natočí nahranou reportáž o zinscenované demonstraci muslimů proti teroru v Londýně a ve skutečnosti arabský svět jásá nad mrtvými Evropany. Kdo to organizuje a platí?

Za socany stojí roky rozdávání z cizího, rozkrádání toho, co vybudují pracovití a následné rozdávání flákačům jen proto, aby získali hlasy, moc a tak mohli rozkrádat dál. Zase slibují platy, služby zdarma a veřejně přiznávají, že to rozdají flákačům díky tomu, že znárodní (zdaní jak říkají oni) bohaté a schopné a pracovité, co živí tuto společnost. Prostě, úspěch se trestá a tak budou mít všichni všechno, tedy nikdo nebude mít nic.

Nechci tady ilegální migranty a potencionální teroristy. Nechci tady socany. Mám zásadní problém určit, která skupina nás ohrožuje více, ale mám vážné podezření, že mezi nimi není zásadní rozdíl. Jedna skupina vraždí jedince, druhá dusí všechny. Obě skupiny mají jedno společné – “převychovat” nás, využít, zneužít, vyždímat. Nastolit vládu strachu. Donutit nás makat na ně. Salámovou metodou nás zbavit práv a navalit na nás povinnosti.

Oni zabíjejí jedince, aby vyvolali atmosféru strachu a rozvrátili ekonomiku, ale nechtějí nás ve skutečnosti vyvraždit, protože by je neměl kdo živit. Oni nás nechtějí vyvraždit, ale udělat z nás své otroky.

Obě skupiny nás potřebují s obojkem na krku k životu. To nesmíme dopustit.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.06.2017 21:04

Rozkrádání toho,co vybudovali ti pracovití,začalo už v devadesátých letech. Socani přišli už v podstatě s křížkem po funuse.Na ně už zbyla jen jedna velká podlost.Tou podlostí byl prodej OKD,provedený ministrem financí Bohumilem Sobotkou(spíše by se měl jmenovat Sebemil).Partaje,které tu nechtějí tu verbež jsou mimo parlament a parlamentní partaje se nikdy neshodnou nad něčím,co by bylo dobré pri občany,ale všechny pospolu naprosto přesně vědí,co je výhodné pro ně osobně a pro jejich partaje. Národ má jenom to,co chce.Lháře a darebáky,zloděje i Pátou kolonu, své nejmoudřejší mocipány,které si dobrovolně zvolil.A teď se národ jen vyžívá v tom,jak na své"vůdce"nadává.Vzhledem k tomu,že se jedná o národní sport,(to nadávání),těžko dementům z české kotliny budete vysvětlovat.Koblihy to spraví.Nebo předhodí něco jiného?


 
        Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Pane poslanče Volný-onen flákanec by ve sněmovně potřebovalo opravdu hodně těch vyžírků. To by Vám ruce upadly.

Nejsem sice příznivcem nějakého násilí, ale po pravdě řečeno, když je zlost, není ctnost. Platí to tak v běžném životě, ale i v politice. Spousta lidí, ale i politiků si o poslance Volného otřelo hubu. Já to neudělám. Spíše jeho postup kvituji, neboť všechny ty šlejšky, co mají plnou hubu demokracie a slibů si do vlastní huby ani nevidí. Možná byste řekli, že flákanec není také demokratický, ale jeho užitím lze jisté formy demokracie dosáhnout-alespoň dočasně. Co však tady žvaním o demokracii??? K té máme ještě hodně daleko všude na světě.                                                                                       

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

Vážení přátelé, seniorky a senioři, vážené důchodkyně a důchodci, vážení spoluobčané,

nevíme, nakolik je vám známo, že jistá skupina lidí (počet osob není blíže znám) založila nové občanské hnutí Senioři 21. (informace, viz příloha). My, ale i mnoho našich přátel jsme tuto iniciativu přivítali, proto jsme také projevili zájem se do hnutí zapojit s cílem pomoci řešit jak situaci nás, lidí staršího věku, tj. seniorů, tak také řešit mnohé další, nemálo závažné celospolečenské problémy. Protože ve sdělení o založení hnutí Senioři 21 je rovněž výzva k zapojení se do činnosti hnutí, my jsme se zapojili formou vyjádření svých názorů k dalšímu vývoji hnutí a realizace jeho programu.

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Zoufalá doba plodí zoufalé činy

Včera se udála za dlouhou dobu od doby, kdy Miroslav Macek uštědřil v Poslanecké sněmovně facku Davidu Rathovi, opět akce, která přiměla lidi dívat se na záznam z jednání PS Parlamentu ČR.

Poslední domácí zprávy