• Pondělí, 18. červen 2018
 • Svátek má Rukojmí Milan

                P.C.Roberts: Nikdy nepochochoduj na Rus!
Počet návštěv: 1017

P.C.Roberts: Nikdy nepochochoduj na Rus!

- Lubomír Man - Článek od - Lubomír Man -

Společně s webem The Saker sdílím obavu, že pýcha a arogance, sídlící dnes ve Washingtonu, jsou  dostatečně silné na to, aby se světem skoncovaly. A že konflikt, který by tu zkázu zkázu mohl zažehnout, by mohla dodat nezodpovědná vláda Izraele. . http://thesaker.is/russian-special-forces-repel-a-us-commanded-attack-in-syria-denounce-the-usa-and-issue-a-stark-warning/ 

Kdyby byla prezidentkou USA zvolena Hillary, byli bychom pravděpodobně už dnes všichni mrtví. A Trump, který se stal zajatcem vojenskobezpečnostního komplexu, je ke konfliktu, který Hillary navrhovala, krok za krokem tlačen. Čímž se nebezpečí vypuknutí války nebezpečně přibližuje..

Aspoň na chíli, která by mu umožnila vzpomenout si, co pýcha a arogance způsobily mocným vojenským silám Napoleona a Hitlera, by měl Washington odložit svou aroganci stranou. A povšimnout si válečné teorie, jak ji zveřejnil web Larchmonter: Její hlavní dvě zásady znějí takto: 1) Nikdy nepochoduj na Moskvu! 2). Nikdy nepochoduj na Moskvu! : http://thesaker.is/two-rules-of-warfare-1-never-march-on-moscow-and-2-never-march-on-moscow/

Překlad:Lubomír Man

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

23.09.2017 20:08

Myslím,že ten slogan je špatně napsaný.Podle mne by měl být v tomto znění:při pochodu na Moskvu nesmíš mít u sebe zbraň.Beze zbraně se na Moskvu pochodovat může.Jen po pochodu přes 1000 km z hranic na Moskvu poněkud bolí nohy.


 
Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Tolik povyku pro jedny rudé trenky

Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.

 

Poslední domácí zprávy