• Čtvrtek, 06. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Oldřiška

Počet návštěv: 4953

"Hoďte na ně proboha už někdo síť" !!!!!

Ladislav Kašuka Článek od Ladislav Kašuka

Na koho? Na předsedu evropské komise Jean-Claude Junckera a bývalého šéfa evropského parlamentu Martina Schulze!!! Nejlépe, když k té dvojici přidáte ještě Angelu Merkelovou a strčíte je všechny tři na doživotí do vypolstrované cely v nějakém dobře střeženém blázinci, z kterého nebudou mít šanci utéct a škodit Evropě!!!

Ptáte se proč? Protože jejich nadutost a tupá bezbřehá arogance, s kterou rozhodují o existenci Evropy a budoucnosti celého světa, je něčím, co nemá v historii obdobu!!! Ještě nikdy v minulosti, si žádný vládce nedovolil plánovaně zničit všechny národní tradice země, které vládl a navíc vědomě připravit úplné a konečné vyhlazení vlastního národa tak, jak to dělá tato trojice a jejich stejně arogantní a ano, nebojím se říci úplně debilní (toto není urážka, nýbrž má laická diagnóza jejich duševního stavu) pomocníci z národních vlád členských zemí EU!!!

Je naprosto neuvěřitelné, co si tato skupina dovoluje, jak obchází všechna pravidla a upravuje podle svých potřeb zákony k tomu, aby se Evropa stala nejdéle do poloviny 21 století druhou Afrikou!!! Nejprve tito lidé otevřeli dveře do Evropy nelegálním imigrantům, o kterých nevěděli vůbec nic, tedy ani jejich jména, ani věk, ani vyznání, natož jejich zdravotní stav a to jaké přinášejí bezpečnostní rizika!!!

Po jejich příchodu ve všech zemích, kde jich přijali větší množství, dramaticky stoupl počet krádeží, znásilnění, vražd a teroristických útoků na původní obyvatelstvo!!! Vlády těchto zemí na pokyn papalášů z Bruselu musí tato fakta o imigrantech pečlivě tutlat a ven na veřejnost, se dostane sotva desetina toho, za co jsou tito nově příchozí obyvatelé Evropy zodpovědní!!!

Tohle všechno však nestačí!!!! Merkelová se stále, po tom všem co způsobila hodlá udržet za každou cenu u moci a nějakou omluvu, nebo lítost nad tím, co provedla své zemi, u ní rozhodně neuvidíte!!! Tato šílená žena, díky níž se z Německa stává muslimská země, ve které brzy místo zákonů, bude platit právo šaría naopak hodlá dále pokračovat ve svém pro Německo zničujícím kursu!!!

Martin Schulz zase veřejně vykřikuje, že chce do roku 2025 učinit z EU federaci a komu se to nelíbí, ať táhne!!! Jeho snaha koresponduje se snahou pana Junckera plně legalizovat migraci Afričanů do Evropy a otevřít tak naplno dveře naprostému zničení kulturního dědictví původních Evropanů, kteří mají být zotročeni a asimilováni, dokud se jejich genom a jejich historie úplně nerozředí, nerozpustí a nezmizí v přílivu nově příchozích Afričanů!!!

Pokud se Vám taková budoucnost nelíbí, tak už na ně prosím někdo „hoďte tu síť“!!!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Mikuláš Hrubiško

Mikuláš Hrubiško

11.12.2017 05:26

Je to opravdu peklo. Navíc Juncker otevřeně řekl, že migrace bude prostě pokračovat, že to Evropu obohacuje. Kombinace Diblin 4 + Sociální pilíř + Juncker a jemu podobní se rovná naprosté zkáze. Je potřeba to rázně odmítnout. http://www.epshark.cz/video/109/juncker-migrace-bude-pokracovat


 
Petr Majevský

Petr Majevský

10.12.2017 20:11

Já bych to zase neviděl tak černě.Schulzův nápad podporuji a měl by se uskutečnit již příští rok.Není třeba čekat ještě 7 let.Aspoň se dostaneme bez problémů z područí Brusele a Berlína.Byli jsme před EU,budeme i po EU.Ty hrozivé scénáře,které nám předkládají eurohujeři,se dít nebudou.Nakonec zjišťujeme,že podporovatelé EU jsou jen podnikatelé.Já zase nemíním být ohrožován blbostí evropských politiků pro blaho nějakých podnikatelů.To si musí vyřešit sami stejně,jako vyřešili vznik svých firem.


 
Vladimír  RUDOLF

Vladimír RUDOLF

10.12.2017 10:20

Snad pojďme tyto "hyeny" hodit na doživotí Katu Mydláři!


 
Bojím se dne, kdy se to stane

Bojím se dne, kdy se to stane

Nesmyslný zákrok bílého policisty proti zdrogovanému kriminálníku Floydovi, který po zákroku zemřel, vyvolal až absurdní vlnu protestů a demonstrací. Podle mého uměle řízenou vlnu protestů a demonstrací, které přerostly ve žhářství, rabování, lynčování, a dokonce i vraždění. Celý svět poklekl, jako by ti, kdo poklekli, přiznali svoji vinu, kterou ale nemají. To je další absurdita.

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té době totiž probíhala válka, agrese USA proti Vietnamu (1964 – 1973), válka se statisíci padlých, zavražděných, s miliony vyhnaných z domovů. Tato válka měla přímou souvislost se srpnem 1968. Srpnová okupace tak „přikryla“ agresi USA.

Poslední domácí zprávy

Agrese mocných

Agrese mocných

Srpnové události 1968 už mizí v historii. Před 52lety „soudruzi v SSSR“ udělali chybu, místo dialogu vsadili na agresi. Využili situace, v té...

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.