• Pondělí, 26. říjen 2020
  • Svátek má Rukojmí Erik

Někdy dávno
Počet návštěv: 3249

Někdy dávno

- Karel Stýblo - Článek od - Karel Stýblo -

Někdy už hodně dávno jsem si myslel, že problémy se dají vyřešit. Že navíc těžká situace umožňuje vnitřní růst člověka. Jenomže, dnes v povodni informací, se rozum topí a řešení s ním.

Nová povodeň.

O otráveném Skripalovi snad ví každý, proto i já bych rád do nejasností přinesl něco nového. Buďto měl Skripal vypnutý mobil, nebo lokaci ukradl jeho ruský kolega Nikulin. Z vazby na Pankráci ještě stačil zmanipulovat italské volby a možná ještě heknul Katalánce, co požadovali samostatnost v Euro - Španělsku. Nesmím zapomenout na ukradená data z dřívějška, která ovlivnila prezidentské volby v USA a podvodem tak bylo připočteno Trumpovi 35 milionů hlasů. Pro Brity je ještě horší, že se naboural do referenda o brexitu.

Díky návštěvě třetího muže Ameriky Ryana a zásluhou ministra spravedlnosti Pelikána, jsme se ho konečně zbavili. Naštěstí ho ministr spravedlnosti vydal do USA, kde z něj v tajně zrušené věznici na Gvantanámu, určitě dostanou pravdivé přiznání…

Moje důkazy.

Ano, na druhou stranu, mě zmíněná povodeň donesla informace až někde z tajemného dna tůně. Totiž, že britské laboratoře nikdy nevyrobily vzorky Novičoku, nikdy ho netestovaly, protože o něm až do března nevěděly. Přesto záhadný jed při útoku na Skripala a jeho dceru okamžitě poznaly. Podle nejnovějších informací dokonce vědí, ze které ruské výrobny pochází. Asi proto, že v knize Podnikání na Amazonu, je Novičok popsán. „Mnoho lidí si povzdechlo nad tím, proč se nenarodili v USA. Kdyby za velkou louží dokázali polovinu toho, co u nás, tak by byli velmi bohatými lidmi. Až do konce života by už nemuseli pracovat. Naše země však úspěšné lidi dostatečně neodměňuje. Spíše se vám dostane lidské závisti a buzerace ze strany úřadů.“ (Z knihy: Podnikání na Amazonu.)

Z letiště Skripal dorazili s dcerou domů a spolu vybalili její zavazadlo. Dcera si dala sprchu, pak se oblékli k procházce, nandali si rukavice, aby nebyli kontaminovaní. Jed z kufru nezapomněli vyjmout a při odchodu Novičok rozetřeli po klice u dveří domu. Ještě se vrátili k autu a binární jed nasypali do klimatizace auta. Mimo jiné, po měsíci Británie konečně oznámila, že se nejvýraznější stopy Novičoku našli na klice od domu. Myslím, že už brzy, nám tajná služba Británie konečně oznámí, že Putin už řadu let vyrábí dveře s klikou pomazanou Novičokem.

Na procházku parkem si potom připravili svačinu, kterou dcera zabalila do pytlíku. Jenomže velký hlad je taky nepřítel a proto se rozhodli, že nejdříve půjdou na oběd. Bohužel, Putin narafičil naprosto odsouzeníhodnou metodu, kterou se tatínek, dvojitý agent s dcerou, otrávili. Jenomže hloupý Putin jim nenařídil vzít si čisté rukavice, takže i když sahali na příbor, ubrousek, stůl, židle atd., tak se nikdo další v restauraci neotrávil. Ani myč nádobí v kuchyni, ani číšník, prostě nikdo.

Až poté, pěkně nakrmení z restaurace, si odešli sednout na lavičku do parku. Přejedená dcera ještě stačila dát připravenou svačinu jednomu chudému chlapci a potom s tatínkem zkolabovali. Kde se vzala, tu se vzala, okamžitě na místo přijela protichemická jednotka v přetlakových oblecích a policisté v normálních uniformách. Stopy nervového jedu byly všude okolo, ale naštěstí se nic nestalo ani normálně oblečeným policajtům, ani chlapci, který se o svačinu rozdělil s kačenami na rybníčku.

Řekl bych, že Nikulin, než ho specielní letadlo s panem Ryanem odvezlo, se ještě stačil nabourat i do britské tajné služby a udělal též dobrý skutek. Protože prý Novičok ohrozil dalších 130 lidí, desítky lidí byli zasaženy, ale všichni byli OK. Kromě totožnosti chlapce, který si od divného páru s rukavicemi na rukou vzal svačinu v pytlíku, není známa totožnost nikoho. A navíc nikdo neví, kde všichni byli ošetřeni. Potom se celý další den premiérka bála, ale k uklidnění stačily dva, nebo tři telefonáty americké tajné služby.

Můj korunní důkaz.

Dvojitý agent Skripal jed z kufru dcery promyšleně nezapomněl vyjmout a při odchodu Novičok rozetřel po klice u dveří domu. S dcerou se ještě vrátili k autu a binární jed nasypali do klimatizace auta. Mimo jiné, po měsíci Británie konečně oznámila, že se nejvýznamnější stopy Novičoku našli na klice od domu. Protože Amerika a celé NATO nás má rádo, není těžké odhalit, že výrobce se zřejmě nachází v Kremlu, v Putinově koupelně. Zároveň britští výzkumníci potvrdili, že i když přesně nevědí, odkud jed pochází, zároveň vědí úplně přesně, která firma ho ve světě vyrábí.

- Karel Stýblo -
Muzikant. Psaní a dopisování do novin a šuplíku. Sběratelství užitkových předmětů, pivní lahve apod. Laicky filosofie, k tomu nadprůměrně zvýšené sociální cítění.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

09.04.2018 20:34

Pane Stýblo,to jste si dovolil hodně.Vy jste naše"pravdomluvná media" obvinil vlastně ze lži.Syndikát novinářů teď bude muset platit advokáta na sepsání trestního oznámení.


 
Bulvár jako strážce morálky

Bulvár jako strážce morálky

V širším pražském centru stěží najdeme odlehlejší a opuštěnejší místo než je Vyšehrad. Zároveň leží na dohled od budov ministerstva zdravotnictví, takže volba lokality pro neveřejnou schůzku ministra s dalšími lidmi by byla pochopitelná.

 

Klečíme před revolučními marxisty?

Klečíme před revolučními marxisty?

Český fotbal se otřásá kauzou Berbr a spol. a zdá se, že by v jeho vedení neměl zůstat kámen na kameni. Teď se ve všech pádech skloňuje slovo korupce, už tolikrát falešně rozehrané, a proto značně zprofanované. Do jaké míry prostoupila všemi patry českého fotbalu, to se teprve ukáže, bude-li vůle vše zjistit.

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše děti, kteří se vzpouzeli na prvních demonstracích v Praze systému. Tehdy jsme byli označování hanlivě vládnoucími strukturami. Psal se rok 1989 a nepamatuji si, že by na nás byla nasazena tak brutální technika, jako tomu bylo na Staroměstském náměstí minulý týden. 

Poslední domácí zprávy

Nejsme jako oni…

Nejsme jako oni…

Za několik týdnu bude výročí, ze kterého si pamětníci vzpomínají na hesla: „NEJSME JAKO ONI“ a „MÁME HOLÉ RUCE“. Byli jsme to my, naše...