• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Bludná loď
Počet návštěv: 3313

Bludná loď

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Takže si to shrňme… Itálie odmítla pustit do svých přístavů loď, na které je přes 620 imigrantů z Afriky. Malta to odmítla taky. Následně Španělsko řeklo, že tu loď s imigranty teda přijme.

Jenže co se nestalo. Posádka lodi odmítá španělskou nabídku. Prý nemají vodu a jídlo. Jenže to je lež! Italská vláda jim nabídla vodu i jídlo na cestu do Španělska. No a jestli se jim zdá cesta do Španělska dlouhá, mohou se otočit a plout zpátky do Afriky.

Kapacita lodi je 550 lidí. Na palubě je přes 620 lidí. Proč posádka lodi takto ohrožuje své „klienty“? A hádejte, komu patří tato loď? Nějaké neziskové organizaci! Takže neziskové organizace už nahradily pašeráky? Prostě si vozí své zákazníky do Evropy, protože čím více imigrantů, tím větší dotace…

EU se chlubila, že zakročí proti pašerákům. Kdy teda zruší tyto neziskovky? Jelikož další loď jisté německé neziskovky již včera vyplula od břehů Libye směrem do Itálie…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.06.2018 20:06

Je to jen divadélko pro lidi.Jedna loď do Itálie nesmí,protože veze ilegální migranty a italská loď může,přestože veze také ilegální migranty.Italům se nedá věřit ani pozdrav.Kam dali Češi rozum při referendu o EU?Asi ho nikdy neměli,jinak by na něco takového nemohli přistoupit.Vlézt do takového spolku může jenom nesvéprávný idiot.Vypovídá to o schopnostech národa českého,moravského a slezského.


 
Richard Hercl

Richard Hercl

14.06.2018 17:00

DNES už by autorka mohla uveřejnit další článek na toto téma, protože včera připlula... cituji volný překlad článku odjinud : " Včera připlula do Catanie na Sicílii italská hlídková loď V.Diciotti a přivezla 932 imigrantů, které posbírala při sedmi záchranných akcích v libyjských vodách..." Takže celá předešlá komedie s odmítnutím a pak zase přijetím měla ukázat, že Itálie už toho má dost, když je ponechána Evropou na holičkách. Reálně se ovšem na dovozu vetřelců ze všech koutů Afriky podílejí nejen zmíněné neziskovky, ale i složky, které mají hranice EU chránit zvenčí. A to se týká především Italů. Lživá a pokrytecká prohlášení o jakési "migrační krizi" zamlčují tu skutečnost, že jde o proces plánovitě prováděný, nastartován v roce 2015 německou kancléřkou. A především blbí Němci to zbaštili i s navijákem...


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...