• Úterý, 19. únor 2019
  • Svátek má Rukojmí Patrik

Britský chalifát
Počet návštěv: 1552

Britský chalifát

Ivan David Článek od Ivan David

Britský chalifát: Nová stínová ministryně proti diskriminaci: "Nechte muslimy znásilňovat vaše nezletilé dcery v zájmu rozmanitosti!"

Novou stínovou ministryní „proti diskriminaci“ byla jmenována členka britského parlamentu Naz Shahová. Má se starat o „ženská práva“ a „rovné příležitosti“. Jak se uvádí v článku: V roce 2017 potom na adresu rotherhamských obětí sexuálního zneužívání na Twitteru poznamenala, že by měly „držet pusu pro dobro rozmanitosti“. Konec citace.

Tak něco málo k případu muslimských znásilňovacích gangů v Rotherhamu, o kterých autorka uvedeného článku na idnes.cz hovoří jako o „obětech sexuálního zneužívání“: zde a zde a zde a zde a zde.

Podle šéfky vyšetřovací komise britského parlamentu, která byla naprosto otřesena výsledky svého vyšetřování – tak otřesena, že zapomněla na politickou korektnost a jinak obvyklou tupou loajalitu k režimu – a prohlásila veřejně, že takových obětí může být v Británii možná až milion. Jeden milion bílých britských dívek pohlavně zneužitých nebo znásilněných muslimskými znásilňovacími gangy.

M I L I O N   B Í L Ý C H   B R I T S K Ý C H   D Í V E K znásilněných nebo pohlavně zneužitých muslimskými gangy

Proč jste si, slečno nebo paní nebo transko nebo ono bezpohlavní (čert aby se v těch moderních osloveních vyznal, ne?), tedy proč jste si, autorko onoho článku v idnes.cz, Ditto Kotoučová, nenašla nějaké informace o těchto odporných případech?

Jeden milion bílých britských dívek a žen znásilněných a zneužívaných. To je 4 x více než odhadovaný počet obětí znásilnění během občanské války / genocidy ve Rwandě. A Vy píšete „oběti sexuálního zneužívání“ jako kdyby šlo o dvě, tři oběti. Jste sto to pochopit, Ditto Kotoučová? Jak budete psát příště třeba o Osvětimi? Jako o porušování pracovního práva a stravovacích a hygienických norem, když tam lidé umírali často z přepracování, vyčerpání a na nemoci? Co Vás naučili na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, Ditto Kotoučová?

Mezi dívkami a ženami mezi 5 a 30 lety věku jde o každou desátou. Každá desátá britská bílá dívka nebo žena byla znásilněna muslimskými znásilňovacími gangy.

Některé z těch dívek byli znásilňovány přibité za jazyk k desce stolu. Některé z těch dívek byly znásilněny uraženým hrdlem lahve. V Rotherhamu to trvalo 16 let, kdy policie o všem věděla a nic – kromě zastrašování obětí - neudělala. Šestnáct let!

A co na to ministryně britského chalifátu pro „práva žen‘‘? Volně řečeno: Držte hubu a nechte se znásilňovat přibité za jazyk k desce stolu nebo uraženým hrdlem lahve. "Pro dobro rozmanitosti“

To, co se stalo v Rotherhamu a v dalších a dalších městech islamizované Británie má rozměry GENOCIDY. Jakákoli civilizovaná země musí naprosto odmítnout režim země, kde osoba veřejně schvalující otevřenou brutální genocidu na dívkách a ženách vlastní země nejen není potrestána, ale dokonce dělá kariéru v POLITICE. Naz Shaová by ve slušné, civilizované zemi byla trestně stíhána pro veřejné schvalování a propagování genocidy. Naz Shaová by ve slušné, civilizované zemi dostala odhadem dvanáct let (zde a zde) a doživotní zákaz být volena do jakýchkoli volených funkcí. V islámském chalifátu, kdysi známém pod jménem Velká Británie, je ale Naz Shaová v pohodě. Dělá kariéru. Zato Tommy Robinson byl za reportáž o muslimských znásilňovacích skupinách uvězněn a poslán do vězení pověstného tím, že je ovládáno muslimskými gangy. „Britský“ šaría soud ho poslal na smrt.

Britský režim každým dalším krokem sám sebe vyřazuje společnosti slušných, civilizovaných zemí.

Michal Brand
13. 7. 2018

http://www.novarepublika.cz/2018/07/britsky-chalifat-nova-stinova.html

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.07.2018 21:59

Dva světy?....Nakolik se respektujeme? Brání nám v soužití jinakost? To, co nám brání v soužití, je násilí, míra agrese. Nelze operovat s Osmánskou říší donekonečna. Dějinné události nesmí být zakonzervovány, přenešeny do současnosti. Určování společenských pravidel a řádu dle našich představ v arabských zemích se šeredně nevyplatilo. Jejich vůdcové byli dohledáni a bestiálně zavražděni těmi, kteří za dolary udělají všechno. Čas pomsty a odveta se blíží. Téměř nikdo z nás si nedovede představit podstatu kázání imámů v muslimských svatyních. Co když znějí poněkud jinak, než nám je předestřeno? Což imám nedokáže říci, že naše křesťanská víra vede jenom k agresi vůči jiným národům a zatročení jejich obyvatelstva? Nedokáže snad říct, že náš Bůh nemůže být spravedlivý, když dopustí masakry desítek milionů lidí všech barev pleti a likvidaci původního obyvatelstva na obsazených kontinentech? Je to štvaní nebo popsání dějinných skutečností? Jsou tím duchovní kazatelé islámu nebezpeční či objektivní? Náboženská svoboda je většinou porušena zásahem z vnějšku. Právo obhájit svou víru je nesporné. NATO zaasáhlo v zemích Perského zálivu. Nálety změnily kvetoucí města v ruiny. Z rozvalin námi zničených osad a měst k nám začali proudit ti, jimž jsme vzali (nejen) střechu nad hlavou. "Muslimské bestie" povraždily na tisíc nevinných občanů v EU. Že počet mrtvých při náletech spojeneckých vojsk převýšil 100.000, tak sorry jako....Ukrajina...Přes deset tisíc usmrcených obyvatel měst na územích jihovýchodní Ukrajiny nylo vojensky přepadeno, zavražděno při ostřelování tamních měst a obcí. Neonacistické živly pochodující Kyjevem se zapálenými pochodněmi jako za "Fackelmarschů" hitlerovské říše, Drzost, s níž se tvrdilo, že by tato sebranka nestřílela do měst, kdyby se tam neskrývali bojovníci kladoucí neonacistům odpor. Kde jinde by se měli skrývat, než ve svých domech, od nichž mají klíče. Tento "prohřešek" byl chápán, jako ruské vojenské vměšování. Netřeba se rozepisovat, že obrana vlastních domovů patří mezi branecké povinnosti, kdy jsou plně zmobilizivány síly v záloze. ...Jak je funkční soužití s muslimy v RF? V Čečensku a Dagestánu jsou výlučně muslimové. Podpora ruskému prezidentu V. V. Putinovi je v Čečensku druhá nejvyšší po Krymu. V Moskvě a Petrohradu vyrostly dvě veliké mešity. Do moskevské vstoupil Putin bosou nohou. Zločinci, vrahové z řad muslimů byli poraženi. Destabilizace Ruska za pomoci vraždících monster podporovaných Západem se nekonala. V Ramzanu Kadyrovi, čečenském vůdci, má Putin spolehlivého spojence. Proč? Tamní muslimové pochopili, že bestiální zavraždění dětí v Beslanu řízené zločinci ze zahraničí, není v jejich zálmu. V neposlední řadě tamní muslimové mají hrůzu před "strýčkem Samem", který je vojensky napadá snad ve všech muslimských zemícch a vraždí je po statisících. Ruští muslimové spoléhají na to, že je ruský stát ubrání před jistou agresí NATO a jsou za to vděčni......Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.07.2018 19:50

Jen ať si Britové pomohou.Sami si je dovezli a nyní nevědí,co s nimi.Tak jen houšť,ať z toho také něco mají.Přeji jim to z celého srdce!Jsem zlomyslný a v případě Britů,Němců,Francouzů a USA velmi přející!


 
Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Před nedávnem řekla bývalá wimbledonská šampiónka Martina Navrátilová, tenistka českého původu, směrem k transgender sportovkyním: „Je to šílenství a je to podvádění”. S penisem nelze s ženami soutěžit, dodala...

Už loni v prosinci bývalá světová tenisová jednička Martina Navrátilová na svém Twitteru kritizovala účast transgender žen na ženských turnajích. „Nemůžete jen sama sebe prohlásit za ženu a najednou soutěžit proti ženám. Musí existovat nějaké standardy, a to, že má někdo penis, ale soutěží se ženami, do nich rozhodně nezapadá,” napsala tenistka na sociální síti.

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Ber či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Prošli od Buzuluku doslova peklem; nálety nepřátelských letadel, explozemi bomb, dělostřeleckou palbou, mrazy i blátem zákopů; Ludvík Svoboda, Alexander Beer či Heliodor Píka, jež spolu vytvořili 1. Československý. armádní sbor v SSSR

Bude to deset let od chvile, kdy se 24. února 2009 uskutečnil v Domě knihy Kanzelsberger v Praze na Můstku křest knihy „Deník z doby válečné“ Ludvíka Svobody. Rukopis k vydání připravila jeho dcera Zoe Klusáková-Svobodová. Jde o první úplné vydání válečných zápisků významného československého důstojníka z období červen 1939 až leden 1943.

Poslední domácí zprávy