• Středa, 24. duben 2019
  • Svátek má Rukojmí Jiří

Britský chalifát
Počet návštěv: 1757

Britský chalifát

Ivan David Článek od Ivan David

Britský chalifát: Nová stínová ministryně proti diskriminaci: "Nechte muslimy znásilňovat vaše nezletilé dcery v zájmu rozmanitosti!"

Novou stínovou ministryní „proti diskriminaci“ byla jmenována členka britského parlamentu Naz Shahová. Má se starat o „ženská práva“ a „rovné příležitosti“. Jak se uvádí v článku: V roce 2017 potom na adresu rotherhamských obětí sexuálního zneužívání na Twitteru poznamenala, že by měly „držet pusu pro dobro rozmanitosti“. Konec citace.

Tak něco málo k případu muslimských znásilňovacích gangů v Rotherhamu, o kterých autorka uvedeného článku na idnes.cz hovoří jako o „obětech sexuálního zneužívání“: zde a zde a zde a zde a zde.

Podle šéfky vyšetřovací komise britského parlamentu, která byla naprosto otřesena výsledky svého vyšetřování – tak otřesena, že zapomněla na politickou korektnost a jinak obvyklou tupou loajalitu k režimu – a prohlásila veřejně, že takových obětí může být v Británii možná až milion. Jeden milion bílých britských dívek pohlavně zneužitých nebo znásilněných muslimskými znásilňovacími gangy.

M I L I O N   B Í L Ý C H   B R I T S K Ý C H   D Í V E K znásilněných nebo pohlavně zneužitých muslimskými gangy

Proč jste si, slečno nebo paní nebo transko nebo ono bezpohlavní (čert aby se v těch moderních osloveních vyznal, ne?), tedy proč jste si, autorko onoho článku v idnes.cz, Ditto Kotoučová, nenašla nějaké informace o těchto odporných případech?

Jeden milion bílých britských dívek a žen znásilněných a zneužívaných. To je 4 x více než odhadovaný počet obětí znásilnění během občanské války / genocidy ve Rwandě. A Vy píšete „oběti sexuálního zneužívání“ jako kdyby šlo o dvě, tři oběti. Jste sto to pochopit, Ditto Kotoučová? Jak budete psát příště třeba o Osvětimi? Jako o porušování pracovního práva a stravovacích a hygienických norem, když tam lidé umírali často z přepracování, vyčerpání a na nemoci? Co Vás naučili na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, Ditto Kotoučová?

Mezi dívkami a ženami mezi 5 a 30 lety věku jde o každou desátou. Každá desátá britská bílá dívka nebo žena byla znásilněna muslimskými znásilňovacími gangy.

Některé z těch dívek byli znásilňovány přibité za jazyk k desce stolu. Některé z těch dívek byly znásilněny uraženým hrdlem lahve. V Rotherhamu to trvalo 16 let, kdy policie o všem věděla a nic – kromě zastrašování obětí - neudělala. Šestnáct let!

A co na to ministryně britského chalifátu pro „práva žen‘‘? Volně řečeno: Držte hubu a nechte se znásilňovat přibité za jazyk k desce stolu nebo uraženým hrdlem lahve. "Pro dobro rozmanitosti“

To, co se stalo v Rotherhamu a v dalších a dalších městech islamizované Británie má rozměry GENOCIDY. Jakákoli civilizovaná země musí naprosto odmítnout režim země, kde osoba veřejně schvalující otevřenou brutální genocidu na dívkách a ženách vlastní země nejen není potrestána, ale dokonce dělá kariéru v POLITICE. Naz Shaová by ve slušné, civilizované zemi byla trestně stíhána pro veřejné schvalování a propagování genocidy. Naz Shaová by ve slušné, civilizované zemi dostala odhadem dvanáct let (zde a zde) a doživotní zákaz být volena do jakýchkoli volených funkcí. V islámském chalifátu, kdysi známém pod jménem Velká Británie, je ale Naz Shaová v pohodě. Dělá kariéru. Zato Tommy Robinson byl za reportáž o muslimských znásilňovacích skupinách uvězněn a poslán do vězení pověstného tím, že je ovládáno muslimskými gangy. „Britský“ šaría soud ho poslal na smrt.

Britský režim každým dalším krokem sám sebe vyřazuje společnosti slušných, civilizovaných zemí.

Michal Brand
13. 7. 2018

http://www.novarepublika.cz/2018/07/britsky-chalifat-nova-stinova.html

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

14.07.2018 21:59

Dva světy?....Nakolik se respektujeme? Brání nám v soužití jinakost? To, co nám brání v soužití, je násilí, míra agrese. Nelze operovat s Osmánskou říší donekonečna. Dějinné události nesmí být zakonzervovány, přenešeny do současnosti. Určování společenských pravidel a řádu dle našich představ v arabských zemích se šeredně nevyplatilo. Jejich vůdcové byli dohledáni a bestiálně zavražděni těmi, kteří za dolary udělají všechno. Čas pomsty a odveta se blíží. Téměř nikdo z nás si nedovede představit podstatu kázání imámů v muslimských svatyních. Co když znějí poněkud jinak, než nám je předestřeno? Což imám nedokáže říci, že naše křesťanská víra vede jenom k agresi vůči jiným národům a zatročení jejich obyvatelstva? Nedokáže snad říct, že náš Bůh nemůže být spravedlivý, když dopustí masakry desítek milionů lidí všech barev pleti a likvidaci původního obyvatelstva na obsazených kontinentech? Je to štvaní nebo popsání dějinných skutečností? Jsou tím duchovní kazatelé islámu nebezpeční či objektivní? Náboženská svoboda je většinou porušena zásahem z vnějšku. Právo obhájit svou víru je nesporné. NATO zaasáhlo v zemích Perského zálivu. Nálety změnily kvetoucí města v ruiny. Z rozvalin námi zničených osad a měst k nám začali proudit ti, jimž jsme vzali (nejen) střechu nad hlavou. "Muslimské bestie" povraždily na tisíc nevinných občanů v EU. Že počet mrtvých při náletech spojeneckých vojsk převýšil 100.000, tak sorry jako....Ukrajina...Přes deset tisíc usmrcených obyvatel měst na územích jihovýchodní Ukrajiny nylo vojensky přepadeno, zavražděno při ostřelování tamních měst a obcí. Neonacistické živly pochodující Kyjevem se zapálenými pochodněmi jako za "Fackelmarschů" hitlerovské říše, Drzost, s níž se tvrdilo, že by tato sebranka nestřílela do měst, kdyby se tam neskrývali bojovníci kladoucí neonacistům odpor. Kde jinde by se měli skrývat, než ve svých domech, od nichž mají klíče. Tento "prohřešek" byl chápán, jako ruské vojenské vměšování. Netřeba se rozepisovat, že obrana vlastních domovů patří mezi branecké povinnosti, kdy jsou plně zmobilizivány síly v záloze. ...Jak je funkční soužití s muslimy v RF? V Čečensku a Dagestánu jsou výlučně muslimové. Podpora ruskému prezidentu V. V. Putinovi je v Čečensku druhá nejvyšší po Krymu. V Moskvě a Petrohradu vyrostly dvě veliké mešity. Do moskevské vstoupil Putin bosou nohou. Zločinci, vrahové z řad muslimů byli poraženi. Destabilizace Ruska za pomoci vraždících monster podporovaných Západem se nekonala. V Ramzanu Kadyrovi, čečenském vůdci, má Putin spolehlivého spojence. Proč? Tamní muslimové pochopili, že bestiální zavraždění dětí v Beslanu řízené zločinci ze zahraničí, není v jejich zálmu. V neposlední řadě tamní muslimové mají hrůzu před "strýčkem Samem", který je vojensky napadá snad ve všech muslimských zemícch a vraždí je po statisících. Ruští muslimové spoléhají na to, že je ruský stát ubrání před jistou agresí NATO a jsou za to vděčni......Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.07.2018 19:50

Jen ať si Britové pomohou.Sami si je dovezli a nyní nevědí,co s nimi.Tak jen houšť,ať z toho také něco mají.Přeji jim to z celého srdce!Jsem zlomyslný a v případě Britů,Němců,Francouzů a USA velmi přející!


 
Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Že za válku v Libyi v roce 2019 může armáda maršála Chalífa Haftara? Omyl; zodpovědnost mají USA, resp. NATO a miliony běženců přes Libyi do Evropy, resp. tzv. bezletová zóna z roku 2011, kdy byl slavnostně otevřen libyjský veletrh zbraní páté generace

Uběhlo již osm tragických let a přibyly desítky mrtvých, které si v dubnu 2019 už vyžádaly boje o libyjské hlavní město Tripolis. Jednotky maršála Chalífy Haftara se snaží město, kde sídlí mezinárodně uznávaná vláda, už týden dobýt. Rezoluci Rady bezpečnosti OSN vyzývající Haftara k ukončení ofenzivy zablokovalo Rusko.

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

Omluva Merkelové satirikovi za kritiku jeho veršů: „Vocas, srab a delikvent je Erdogan, turecký prezident. Po kebabu tolik smrdí, že i prase lépe prdí, …nejradši však kozí mívá, menšinám však volnost nedá…“

A aby toho v současném boomu „lidských práv a svobody slova ï projevu“ nebylo málo, vysloužil si německý satirik Jan Böhmermann žalobu od tureckého prezidenta Erdogana, za jehož urážku čeká básníka možná trest odnětí svobody na tři roky. Urážku tureckého majestátu žene Merkelová před soud; tedy spíš ještě předloni hnala..…

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Ministerstvo financí Řecka už v roce 2015 odhadlo škody způsobené nacisty na částku 278,7 miliard eur; spolu s úrokem to dnes bude násobně víc. Co na to NATO a SRN...?

Řecký parlament v polovině dubna 2019 schválil návrh, který se týká předložení požadavků vůči Německu, aby zaplatilo náhrady škod způsobených během druhé světové války.  Odpovídající výzva bude zaslána vládě, aby orgány země podnikly nezbytné diplomatické a právní kroky.

Kandidát za ANO naministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Kandidát za ANO na ministra dopravy Kremlík se má vrátit na ministerstvo, kde kdysi podepsal pro stát nevýhodnou smlouvu za půl miliardy korun za právní služby, kterou tehdejší ministr dopravy za ODS Aleš Řebíček dlouho tajil

Nynější kandidát za ANO na pozici ministra dopravy Vladimír Kremlík, který mám být jmenován na tento post 30. dubna 2019, má prý škraloup; jakmile totiž přišel v roce 2007 na ministerstvo dopravy pod vedením Řebíčka, byl ihned jmenován ředitelem nově vytvořeného právního a IT úseku. Právě díky tomu smlouvu podepisoval on sám.

Poslední domácí zprávy

VZKAZ POLITIKŮM

VZKAZ POLITIKŮM

Je však otázka – kterým? Podle toho, jak přibývá kritických vzkazů mnoha autorů, jimž není lhostejný osud této země, osud národa Čechů,...