• Středa, 05. srpen 2020
  • Svátek má Rukojmí Kristián

Bouře v Německu? Prostě jen došla trpělivost s přivandrovalými…
Počet návštěv: 3126

Bouře v Německu? Prostě jen došla trpělivost s přivandrovalými…

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Imigranti ze Sýrie a Iráku zavraždili v Německu jednoho Němce. Němci to nenechali bez odezvy a na protest zorganizovali velkou demonstraci ve měste Chemnitz. Došlo i k nějakým útokům na cizince.

Vláda reagovala stylem, že útoky a demonstrace proti imigrantům jsou nepřijetelné. Takže nic o vraždě Němce, ale nepřijatelné jsou demonstrace. A co politici čekali??? Akce vyvolává reakci. Němcům už prostě dochází trpělivost.

Toto nebyla první vražda, kterou imigranti spáchali. Aby multikulti mohlo skutečně fungovat, tak se příchozí jednoduše musí přizpůsobit. Musí dodržovat zákony, snažit se nezatěžovat sociální systém a přijmout kulturu dané země. Jinak to NIKDY fungovat nebude. A žádná propaganda ani restrikce tomu nepomohou.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

30.08.2018 14:00

Milý pane Přibyle, 22:17, známkování mých komentářů,ať už plusové, nebo minusové, mám takříkajíc v paži... K tématu islamizace Německa vydal T.Sarrazin nyní novou knihu "Feindliche Übernahme", která vlastně navazuje na jeho prvotinu "Deutschland schafft sich ab" ,vydanou v srpnu 2010. U nás vyšla v českém překladu jako "Německo páchá sebevraždu" a má ji každá krajská knihovna.Četl jsem obojí.Váš odkaz na Steppenwolf mě příjemně překvapil, děkuji za typ.Je to jen náhoda, že jsem na welt.de zaregistrován jako Wolf aus Bärringen, ale v případných komentářích se musím krotit, jistě víte proč... Dnes je na těchto stránkách obsáhlé představení nové knihy přímo autorem. MfG Richard.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

29.08.2018 22:17

Vážená paní Leo, Vážený pane Hercl. (Nemám rád překloňování německých jmen do pátého pádu). Vždy Vám s radostí dám jedničku, která se promítne v hodnocení vašeho příspěvku. Jste němčinář jako já, který byl v Německu řadu let s "kulturní frontou". (Ich war im Deutschland wie zu Hause gewesen). Meine Kenntnisse der deutschen Sprache sind breit - vom Schnurrel, bis zum Sarg. Je pro mne nepředstavitelné, že Němci bojují proti občanům, kteří protestují proti profesionální vraždě spáchané islámistickými utečenci. Německá média dělají viníky z těch, kdo spontálně demonstrují proti brutální vraždě, kterou profesionální útočníci vedli na srdce oběti. Přestal jsem číst německá oficiální média a našel jsem si čas na pozoruhodné dílo Hermanna Hesseho "Der Steppenwolf". (Tento spisovatel za toto pozoruhodné dílo dostal Nobelovu cenu za literaturu). Kdo si ho přečte v originále, jenom zírá. Der Steppenwolf má v německém jazyce synonimum. Znamená jednak stepní vlk-kojot, nebo stepující vlk. Je to důsledná obhajoba člověka, který musel sám zabít ve válce nepřítele, aby přežil. Aby dokázal podat mírové svědectví. Likvidace a smrt nepřítele znamená přežití. Touha po míru by byla zbytečná, kdyby ten, kdo po něm touží nezabil v boji nepřítele. Pokud by zvítězil nepřítel, člověk hořící touhou po míru by byl v boji zabit. Mnohdy vycházím ze světové filozofie a dívám se na svět trochu jinou optikou....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.08.2018 20:01

Je to pořád stejný scénář.Vražda domácího občana je přijatelná,protest proti tomu je nepřijatelný.Tak se budeme zabývat protestujícími a vraha po jistém čase zase pustíme s tím,že byl frustrovaný.Typická politika všech vlád v Evropě.Je na čase tyto politiky vyměnit.


 
Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Harvey A.Risch : Klíč ke zdolání Covidu-19 už existuje. Je jen třeba jej použít

Jako profesor epidemiologie na lékařské fakultě Univerzity v Yale jsem autorsky vydal 300 odborných publikací a v současnosti zastávám vedoucí pozice v radách několika odborně vědeckých časopisů. Probojovávám takovou léčbu, kterou všechny údaje sice plně podporují, avšak z důvodů, jež se správným pochopením vědy nemají nic společného, byly odsunuty na slepou kolej. Výsledkem takovéto praxe pak je, že např. desetitisíce pacientů s Covidem-19 umírají zbytečně. Naštěstí existuje možnost obrátit dosavadní postupy snadno i pohotově v jejich pravý opak.

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Užívejme si Babišovu vládu. Za rok už tady nemusí být

Václav Moravec, který přeje Babišově vládě jen to nejhorší, opět ve svých nedělních OVM jásal, že máme propad HDP o 10 %. No máme - no a co? Pokud z dostupných čísel Eurostatu jsme úspěšnější než Německo (-11,7 %), Rakousko (-13,3 procent) či Belgie (-14,5), Itálie (-17, 3 %), Francie (-19 %) či dokonce Španělsko (-22, 14 % ), pak jsme v podstatě z hlediska západní části EU premianty.

Poslední domácí zprávy

Srpnová předtucha

Srpnová předtucha

Bez ohledu na rozmary počasí a plíživou pandemii nás naše veřejnoprávní média letos zásobují hlavně novými pohledy na historii.

Prapodivné rozsudky

Prapodivné rozsudky

Ve veřejnosti probublává pohoršení nad prapodivnými rozsudky nad provinilci z okraje společnosti, kteří se dostali do vazby nebo byli odsouzeni za...