• Úterý, 26. leden 2021
  • Svátek má Rukojmí Zora

Bouře v Německu? Prostě jen došla trpělivost s přivandrovalými…
Počet návštěv: 3644

Bouře v Německu? Prostě jen došla trpělivost s přivandrovalými…

Lea Vojteková Článek od Lea Vojteková

Imigranti ze Sýrie a Iráku zavraždili v Německu jednoho Němce. Němci to nenechali bez odezvy a na protest zorganizovali velkou demonstraci ve měste Chemnitz. Došlo i k nějakým útokům na cizince.

Vláda reagovala stylem, že útoky a demonstrace proti imigrantům jsou nepřijetelné. Takže nic o vraždě Němce, ale nepřijatelné jsou demonstrace. A co politici čekali??? Akce vyvolává reakci. Němcům už prostě dochází trpělivost.

Toto nebyla první vražda, kterou imigranti spáchali. Aby multikulti mohlo skutečně fungovat, tak se příchozí jednoduše musí přizpůsobit. Musí dodržovat zákony, snažit se nezatěžovat sociální systém a přijmout kulturu dané země. Jinak to NIKDY fungovat nebude. A žádná propaganda ani restrikce tomu nepomohou.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Richard Hercl

Richard Hercl

30.08.2018 14:00

Milý pane Přibyle, 22:17, známkování mých komentářů,ať už plusové, nebo minusové, mám takříkajíc v paži... K tématu islamizace Německa vydal T.Sarrazin nyní novou knihu "Feindliche Übernahme", která vlastně navazuje na jeho prvotinu "Deutschland schafft sich ab" ,vydanou v srpnu 2010. U nás vyšla v českém překladu jako "Německo páchá sebevraždu" a má ji každá krajská knihovna.Četl jsem obojí.Váš odkaz na Steppenwolf mě příjemně překvapil, děkuji za typ.Je to jen náhoda, že jsem na welt.de zaregistrován jako Wolf aus Bärringen, ale v případných komentářích se musím krotit, jistě víte proč... Dnes je na těchto stránkách obsáhlé představení nové knihy přímo autorem. MfG Richard.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

29.08.2018 22:17

Vážená paní Leo, Vážený pane Hercl. (Nemám rád překloňování německých jmen do pátého pádu). Vždy Vám s radostí dám jedničku, která se promítne v hodnocení vašeho příspěvku. Jste němčinář jako já, který byl v Německu řadu let s "kulturní frontou". (Ich war im Deutschland wie zu Hause gewesen). Meine Kenntnisse der deutschen Sprache sind breit - vom Schnurrel, bis zum Sarg. Je pro mne nepředstavitelné, že Němci bojují proti občanům, kteří protestují proti profesionální vraždě spáchané islámistickými utečenci. Německá média dělají viníky z těch, kdo spontálně demonstrují proti brutální vraždě, kterou profesionální útočníci vedli na srdce oběti. Přestal jsem číst německá oficiální média a našel jsem si čas na pozoruhodné dílo Hermanna Hesseho "Der Steppenwolf". (Tento spisovatel za toto pozoruhodné dílo dostal Nobelovu cenu za literaturu). Kdo si ho přečte v originále, jenom zírá. Der Steppenwolf má v německém jazyce synonimum. Znamená jednak stepní vlk-kojot, nebo stepující vlk. Je to důsledná obhajoba člověka, který musel sám zabít ve válce nepřítele, aby přežil. Aby dokázal podat mírové svědectví. Likvidace a smrt nepřítele znamená přežití. Touha po míru by byla zbytečná, kdyby ten, kdo po něm touží nezabil v boji nepřítele. Pokud by zvítězil nepřítel, člověk hořící touhou po míru by byl v boji zabit. Mnohdy vycházím ze světové filozofie a dívám se na svět trochu jinou optikou....Mějte se hezky.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

29.08.2018 20:01

Je to pořád stejný scénář.Vražda domácího občana je přijatelná,protest proti tomu je nepřijatelný.Tak se budeme zabývat protestujícími a vraha po jistém čase zase pustíme s tím,že byl frustrovaný.Typická politika všech vlád v Evropě.Je na čase tyto politiky vyměnit.


 
Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako všichni ostatní, covidu se nebojí. Kdyby se báli, seděli by doma na zadku a leštili by své respirátory.

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Vyzýváme Pavla Zemana k rezignaci

Institut Aleny Vitáskové z.s. (dále jen IAV) - ochrana lidských práv a svobod MANIFEST IAV – občanů poškozených státem

vyzývají tímto Nejvyššího státního zástupce Pavla Zemana, aby rezignoval na svoji funkci.

Klausovo covidové protivenství

Klausovo covidové protivenství

Profesor Ing. Václav Klaus, svého času prezident ČR, se v souvislosti s koronavirovou pandemií jeví jako úchyl, který díky svému introvertismu a narcismu přes špičku svého nosu nevidí dál, jak do své bohémistické pracovny. V souvislosti s opatřeními stran Covidu-19 se pan profesor nechává svými výroky v médiích slyšet o Covidu-19 o jeho problematické existenci a léčbě, říká zcela provokativní absurdity které nemůže žádným věrohodným způsobem doložit. Dokonce se domnívám, že toto jeho vystupování na veřejnosti je svým způsobem trestné, nicméně protože žijeme v demokratickém (bohužel ne právním) státě, není takové jednání posuzováno jako trestné, nýbrž jako svobodný projev názoru, myšlenek, případně svobodomyslných úvah.

Poslední domácí zprávy

Papaláši a pandemie

Papaláši a pandemie

Papaláši se sešli v hotelu a slavili narozeniny. Celkově mě to nijak nepohoršuje, protože to ukazuje jednu důležitou věc. Papaláši jsou jako...

Už máte svou zemljanku?

Už máte svou zemljanku?

Je na čase připravit se na život v podzemí. Je to myšleno samozřejmě obrazně. Nicméně je jasné, že už nelze doufat v nějaký zvrat, který by...