• Pondělí, 27. září 2021
  • Svátek má Rukojmí Jonáš

Plukovník Skácel, účastník armádních misí tvrdí: Jsou to vetřelci, žádní uprchlíci! Je to invaze, kterou někdo řídí, aby nás zničil.
Počet návštěv: 20145

Plukovník Skácel, účastník armádních misí tvrdí: Jsou to vetřelci, žádní uprchlíci! Je to invaze, kterou někdo řídí, aby nás zničil.

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

„Uprchlíci? Ne. Jsou to někým řízení vetřelci!“ Jako řízenou likvidaci evropské konkurenceschopnosti vnímá migrační krizi vedoucí projektu Péče o válečné veterány, účastník misí OSN v bývalé Jugoslávii a Kurdistánu, plukovník Pavel Skácel: „Ti, kteří stále hovoří o multikulturalismu, jsou buď pod fetem, nebo naprosto neví, o čem mluví...“

„O žádných kvótách bych raději vůbec nehovořil. Množství uprchlíků je bezbřehé a doplatili bychom na naši pseudohumanitu, kterou se snažíme propagovat. Podle fotografií, které sem tam problesknou, nenazývám tyto lidi uprchlíky ale vetřelci. Uprchlík nemá u sebe počítač nebo tablet, nestěžuje si v ubytovacím zařízení, že mu chybí wifi, že se nudí, nechce, aby mu někdo zajišťoval úklid. Jsou to vetřelci a mezi nimi bude i celá řada lidí, které někdo velmi dobře zaplatil.

Vůbec to, že se dostali na loď, stálo zcela jistě dost peněz. Ženy s dětmi jsou jen povinnou kamufláží. Nejsou to uprchlíci, jde o invazi. Přicházejí hlavně mladí kluci. To je časovaná tikající bomba v každém státě zvlášť. Oni se nebudou snažit včlenit mezi nás, naučit se jazyk, budou se sdružovat a vykládat, co je všechno u nás špatně a co je potřeba změnit. Budeme-li slabí a povolní, projeví se radikálně. Jejich svatí imámové nás nazývají nevěřícími psy.Výsledek obrázku pro plukovník skácel

Nějaký globální prediktor evidentně ví, co dělá, a chce dosáhnout toho, aby Evropa nebyla tak konkurenceschopná, jako je dnes. Irák byl kdysi hradbou proti snahám šíitů proniknout a ovlivňovat dění, řekněme, ve zbytku světa. Pamatuji si, že i ten chudák zavražděný Kaddáfí byl určitou hradbou na severu Afriky. V Libyi bylo těžké organizovat tam nějaké převaděčské gangy...

Zdá se mi, že lidé, kteří hovoří o potřebnosti multikulturalismu, naprosto neví, o čem mluví. Nikdo z nich na místech, odkud tito lidé přicházejí, nebyl. Popíši vám jednu zkušenost. Pamatuji si naprosto přesně, jak jsem byl v roce 1995 v kurdské vesnici. Seděli jsme, družně povídali, tedy podle toho, co nám „hadží“ dovolil. Jídlo a také celou debatu totiž ovlivňoval člověk, který kdysi byl v Mekce, a tím dostal nezadatelné právo do všeho mluvit. Padla tenkrát řeč na naše město Dubí. A následovalo vysvětlení: „Tam je vlaková zastávka, ze které se nejlépe a nejsnáze dá přejít do Německa.“ Už tohle vystihuje, že exodus byl plánovaný dříve. Ti lidé byli o něm cíleně informováni. Někdo jim informace přinesl. My, teď když nazrála doba, exodu čelíme.

Kulturní identita s námi roste od okamžiku, kdy jsme začali hrát kuličky. Oni kuličky nehráli, museli se rvát každý den o chléb vezdejší. Člověk v určitém prostředí vyrůstá, a to ho ovlivňuje. Trvám na tom, že jsou to někým řízení vetřelci. Ať mi tuhle myšlenku někdo vyvrátí, rád se nechám poučit.

My se na vše díváme z našich veledůležitých výšin a dálav našeho pseudozápadního myšlení. Tam to ale nefunguje. Představte si, že jdete pětkrát denně do mešity, kde je vám vtloukáno pořád to samé: „Věř a jdi! To je země, která nám jednou bude patřit. Je to země pro vás i nyní přijatelná a kde žijí dostatečně hloupí lidé, kteří nám vyhoví.“ Mimochodem, když nepřijdete do mešity alespoň jednou nebo dvakrát denně, prohlásí vás za špatného muslima.

Pokud někdo v zeměpisných šířkách, o kterých mluvíme, rozšíří, že jste špatný muslim, nikdo k vám nepřijde na návštěvu, nikdo vás nepozve, nikdo nezaměstná nebo se nenechá u vás zaměstnat a budete zcela sociálně vyloučení. Ostatní s vámi kontakt nenaváží, protože by dostali stejnou nálepku. Takto to funguje. Pochopil jsem, že není úniku. Pozor, islám není rozvolněné křesťanství, oni do mešity chodit musí! Samostatné myšlení lidí se tímto eliminuje, imám vše řekne, vše vysvětlí, žádná evangelia tady neplatí, hlavní je slovo toho, kdo vede bohoslužbu. A navíc jsme pro ně ti hrozní křižáci z minulosti.

Nevycházím pouze z toho, co jsem zažil na misích. Každoročně se do míst, o kterých mluvím, snažím vrátit. Například Bosna a Hercegovina podle mě začíná prorůstat radikálními postoji. Přišli tam lidé, kteří ovládají pouze islám. Podle mého názoru se tam schyluje i k oddělené výuce děvčat a kluků. To, co se děje, je velmi promyšlené, a každý, kdo chce situaci správně pochopit, ji musí pečlivě a dlouhodobě studovat. Bohužel Evropa nemá osobnosti, které by dokázaly tuto situaci vyhodnotit. To opravdu vyžaduje lidi, kteří chtějí sledovat zájmy Evropy, jenže politici uvažují jen o vlastních výhodách a politikaření.

Často jezdím do Teplic a tam existuje určitá komunita. Již se chovají naprosto sebevědomě. Pokud bych přišel do cizí země, myslím, že by mi pokora nechyběla. Jenže oni byli zvyklí poslouchat náčelníka kmene, který vydal befel k postupnému obsazení Evropy, a oni poslouchají tento hlas. Historicky neposlušní Češi, Slováci nebo rebelující Poláci takovému přístupu nikdy neporozumí.

Nechat vydělávat někoho na lidech, kteří se přepravují přes moře, dávat do novin srdceryvné články, o tom, kolik se jich utopilo… Vůbec mě to nedojímá. O riziku věděli. Ti lidé vědí, do čeho jdou. Exodus je někým řízen. Myslím si, že Evropská unie se rozpadne sama od sebe. Na lodi Evropa chybí chytrý kormidelník, který by útesy doby dokázal bez ztráty pádel a plachet obeplout. Vytvořilo se podivné pseudosociální soustátí, neodvolatelné orgány, oni diskutují o věcech jen jako, nesestoupí na matičku zem, aby si poslechli názory lidí, a hlavně odborníků, na to nemají čas.

Moment podporované imigrace k rozpadu Evropské unie jistě může výraznou měrou přispět. Jak narostou problémy, povede to k sociálnímu pnutí. Myslím, že se to projeví u voleb. Pevně věřím, že v Itálii určitě. V Řecku si bohužel myslí, že už to vědí. Lidé se budou muset zajímat o to, koho volit. Evropská unie je ve velkém nebezpečí, ale lidé, kteří jsou v jejím čele, si to vůbec neuvědomují. Je mi daleko sympatičtější náš pan prezident, polovinou národa neoblíbený, který nepopulisticky říká to, co si lidé myslí.

Věřím tomu, že i politici ve vládnoucích stranách budou muset časem pochopit, že je třeba zvednout hlas a přestat přikyvovat stejně jako politici v Bruselu. Občanská válka je nejhrůznější konflikt, který může existovat, říkejme případné situaci raději nepokoje ve velkoměstech. Musím přiznat, že se mi tato slova až špatně vůbec vyslovují… Musí dojít k tomu, že opravdoví odborníci situaci vyhodnotí a opravdoví poradci poradí, jak situaci řešit. Způsob řešení je podle mého názoru jediný, a to důrazně vzkázat imigrantům: „Zůstaňte tam, kde jste! Někteří, jestli chcete, přijeďte na návštěvu, poradíme, případně přispějeme na řešení těch problémů u vás.“ Jinou alternativu nevidím.

Plukovník Pavel Skácel, válečný veterán

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Silvinka Pink

Silvinka Pink

13.10.2018 23:51

Pane Majevský, kde jste přišel na těch 35 tisíc povražděných Čechů? Jo, a všiml jste si, že v době těch 300 let poroby, se český národ i s tou zlomenou páteří zvedl z popela a obnovil se jako národ? To vše pod knutou německého vládnutí? Nezdá se vám, že ta vaše prohlášení si jaksi odporují se skutečností? Zřejmě ne, jinak byste si uvědomil, že píšete děsný blbosti. Co si nepřečtete v novinách to neznáte.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.10.2018 20:51

Český národ je vychováván v poklonkování,vlezprdelismu a vlastizradě.Je divné,že jim nedojde,proč Američané,Rusové či Němci jsou vychováváni k úctě a lásce ke své vlasti.300 let německé(rakouské) nadvlády zlomilo čechům páteř,což dokázali nejen při německé okupaci,kdy pro jistou političku se tady nic zvláštního nedělo.Jenom bylo povražděno 350 000 lidí od našeho nynějšího"spojence",Německa.Kolik bylo vypáleno obcí a také samot v zájmu německého vlivu.A národ vesele kolaboroval se svými vrahy a na akci proti okupantům přijeli lidé ze zahraničí.Stejné to bylo za sovětské okupace.Jen s tím rozdílem,že mrtvých bylo 186(úplná genocida) a žádné obce nebyly vypáleny.Ale okupace to byla.Jen se s tím národ smířil a začal vystupovat proti moci až podle požadavků ambasády USA.Proto si nechají nadělat na hlavu a utěšují se,že to nějak dopadne.Nakonec českému národu nebude vadit mlácení hlavou směrem k Mekce a Medině. On je velice přizpůsobivý v oblasti,kde by měl bránit svou vlastní existenci.


 
 Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

Štvanice na podnikatelský klan Zemků pokračuje

V nejbližších dnech stane před soudem Zdeněk Zemek st., zakladatel a šéf holdingu, jenž podlehl vábení státu a pustil se do výstavby fotovoltaických elektráren. Zatížil holding miliardovým úvěrem a jako mnozí jiní byl přinucen zúčastnit se běhu o závod s časem o získání licencí Energetického regulačního úřadu na provozování tří rozestavěných chomutovských fotovoltaických elektráren.  Startovním výstřelem bylo náhlé snížení  výkupní ceny elektřiny z fotovoltaických elektráren v listopadu r. 2010 s účinností od 1. ledna 2011. Snížení bylo likvidační, neboť ohrožovalo způsobilost holdingu splatit úvěr. Tím stát nepřímo navodil nebezpečí jeho krachu. Pokud by holding nedoběhl do cíle včas a stal se nezpůsobilým splácet úvěr, čtyřem tisícovkám zaměstnanců by hrozilo propouštění.

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nejlepší vláda bude ANO s SPD?!

Nemá smysl trápit mozkové buňky konstatováním, že letos jsou volby tak nějak důležitější než tomu bylo dřív. Půlka národa a politického spektra volí Babiše, ta druhá půlka proti němu. Zní to banálně, ve skutečnosti je to ale tvrdá a nekompromisní kalkulace.

Poslední domácí zprávy

Kunktátorova moudrost

Kunktátorova moudrost

Každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán. Toto přísloví jsem si vybavil, když jsem se dověděl, že dohled Vrchního státního...

Koho volit?

Koho volit?

Otázka, se kterou se setkávám každý den. Lidé diskutují doma, v práci, na zahradě, se sousedy, na ulici, v tramvaji či autobusu i na večírku...